Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Газета "Елінт" 5

616 views

Published on

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Газета "Елінт" 5

 1. 1. Вітаємо всіх учнів та вчителів колегіуму з початком нового навчального року! Редактори газети: Жолніна О.В. та Чебикіна С.П.
 2. 2. В неділю о 8 ранку шкільне подвір´я замайоріло квітами, повітряними кульками, святковими прапорцями та звичайно радісними посмішками школярів та вчителів! Цей день відкрив дорогу у захопливий світ знань в новому навчальному році!
 3. 3. Ведучими свята стали учні 11-х класів – Шайтанов Олександр та Кальная Дар´я. Честь підняти прапор України була доручена також 11класнику – Олійнику Володимиру.
 4. 4. Цього року до колегіуму вступили чотири 1-х класи – 123 нових учнів. Їхніми класними керівниками та другими мамами стали Н.М.Логвіненко, А.О.Мащенко, О.О.Проценко, Ж.І.Колдоба.
 5. 5. Тільки Ви почуєте шкільний дзвоник, як перед вами відкриються двері країни знань, нових досягнень, цікавих справ та власних талантів! Кожного року ви крок за кроком наближаєтесь до високого рівня дорослої людини. Та невдовзі зможете збудувати свій власний світ, яким буде пишатися вся ваша сім’я, ціла країна, а, можливо, і увесь наш всесвіт! На цьому шляху ви завжди будете відчувати підтримку своїх батьків, рідних. Усі знання, що ви отримаєте у школі, стануть для вас тією опорою, з якою вам буде легко йти своїм життям, досягаючи все нових і нових успіхів! Ви навчитесь бути впевненими у своїх силах, бути наполегливими у своїх цілях, бути успішними у своїх відкриттях! Школа – це цілий світ багатьох цікавинок: в ньому знайдеться місце для кожного з вас не тільки за партою, але й на спортивному майданчику, вашим творчим талантам на сцені, і вашим шедеврам майстерності на наших виставках! Наш великий світ шкільного життя тепер належить і ВАМ! О.А. Зайковська
 6. 6. ...Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь... ( Таpас Шевченко ) Обніміте ж, брати мої, Найменшого брата — Нехай мати усміхнеться, Заплакана мати. Благословить дітей своїх Твердими руками І діточок поцілує Вольними устами. І забудеться срамотня Давняя година, І оживе добра слава, Слава України, І світ ясний, невечерній Тихо засіяє... Обніміться ж, брати мої. Молю вас, благаю!
 7. 7. На лінійці прозвучав гімн нашої країни та нашого колегіуму! А Панченко Станіслав виніс прапор та герб колегіуму. Гарною традицією також є дефіле учнів в шкільній формі.
 8. 8. 12.06.1996 року був прийнятий наказ президента про шкільну форму для середніх навчальних закладів. Пам´ятай: - школа – це не подіум; - надмірна увага до одягу відволікає від навчання; - форма згладжує соціальні відмінності, гасить бажання демонструвати багатство; - форма дисциплінує учнів; - форма є додатковим фактором плекання шкільного патріотизму; - форма допомагає розпізнати сторонніх на шкільному подвір´ї.
 9. 9. Виступи юних танцівників під керівництвом Т.М. Вовк та Л.М. Воронюк, як завжди, вражають запальним настроєм та пишними фарбами!
 10. 10. Андрійчук Аня, Буцикіна Поліна, Франчук Настя та Мєшкова Настя – дівчатка, ми пишаємось вами!
 11. 11. Перший дзвоник традиційно дали учениці 1-х класів та учні 11-х А високо в небо полетіли повітряні кульки побажань наших учнів…
 12. 12. Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім, 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку. Отже, з нагоди дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони - це сила! З повагою, редактори газети «Елінт»
 13. 13. В нашій школі відбулося грандіозне свято – День здоров я! Воно тривало 2 дні, в які кожен клас, учень і вчитель брали участь в спортивних змаганнях! Після уроків всі разом зібралися на спортивному майданчику і розпочалися веселі змагання! Проведення Дня Здоров я є нашою гарною традицією! Щороку на учнів колегіуму чекають захоплюючі конкурси та спортивні виступи!
 14. 14. Підтягнись, перестрибни, пробіжи, подолай перешкоди і переможи!!!
 15. 15. Головне - це підтримка друзів, тоді коло залишиться цілим!
 16. 16. Разом нас багато – нас не подолати!
 17. 17. Стрибки зі скакалкою розвивають витривалість, зміцнюють серцево-судинну й дихальну системи, розвивають стрибучість, допомагають позбутися зайвої ваги, зміцнюють м'язи ніг, роблять фігуру стрункою та привабливою.
 18. 18. Баскетбол був винайдений однією людиною, Джеймсом Нейсмітом, канадцем за походженням, в 1891 році. Слово «корзина» на англійській мові означає «basket», тому Нейсміт назвав гру «баскетболом».
 19. 19. Винахідником волейболу вважається Вільям Дж. Морган, викладач фізичного виховання коледжу Асоціації молодих християн (YMCA) в місті Холиоке ( штат Массачусетс, США). 9 лютого 1895 в спортивному залі він підвісив тенісну сітку на висоті 197 см, і його учні, число яких на майданчику не обмежувалося, стали перекидати через неї баскетбольну камеру.
 20. 20. Наші учні мають багато досягнень у спорті, нам є чим пишатись! Медалі, грамоти і кубки гордовито виблискували у цей день!
 21. 21. Флешмоб проводили учениці 9-А класу Повстяна Анастасія та Литвин Олександра Для підтримки сил кожен учень отримав смачне яблуко!

×