Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

випуск 2 17 18

354 views

Published on

Газета "Елінт"

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

випуск 2 17 18

 1. 1. «Від творчого вчителя до творчого учня» Куратори: Власенко М.В., Марчук А.С. Газета «Елінт» Випуск № 2 2017-2018 н.р.
 2. 2. Посвячення в колегіанти В нашій школі часто відбуваються різноманітні та цікаві позакласні заходи. Одним з таких заходів було свято для учнів 5-х класів – Посвята в колегіанти. Сьогодні я хочу поділитись своїми враженнями від цієї події. Розпочну з підготовки нашого класу до цього важливого дня. Декілька разів поспіль ми збирались після уроків, щоб обговорити як краще представити себе. Коли візитка була готова, всі залюбки брали участь у репетиції. Нам було цікаво та весело. І хоча на сцені не все вийшло вдало, ми пишаємось своїм виступом і тим, що тепер ми справжні колегіанти. Особливо мені сподобалось, коли старшокласники розповідали про своє навчання та цікаві випадки зі шкільного життя. Невдовзі і ми будемо ділитись своїми досягненнями та перемогами. Абдуллаєва Аміна, 5-А
 3. 3. Посвячення в колегіанти До посвячення в колегіанти середньої ланки ми готувалися довго і наполегливо з нашим класним керівником та батьками. Ми обирали пісню для виступу, готували танок, та навіть писали вірші! Нам було трішки моторошно виступати вже в ролі п’ятикласників, адже це велика відповідальність. Але в залі були присутні наші батьки та наша перша вчителька Алла Олександрівна, які прийшли нас підтримати своїми теплими посмішками та оплесками. Наша сім’я п’ятикласників особлива, тому що в паралелі аж 5 класів! На святі посвяти в колегіанти ми побачили багато цікавих талантів та зрозуміли, що ми – велика дружня сім’я! 5-Б «Дружна родина 5-х класів»
 4. 4. Школа дуже багато значить для кожної людини. Спогади про неї залишаються на все життя. Я вчуся вже в 5 класі. Було багато за ці роки цікавинок, приємних моментів та складних ситуацій. Але нещодавно трапилась душе важлива та урочиста подія в моєму житті – посвята в колегіанти. Тепер ми не просто учні школи, а колегіанти славетного колегіуму «Елінт». Було приємно слухати виступ директора Олени Анатоліївни, також дивитися на щирі посмішки наших любих вчителів. Дем’яненко Софія, 5-Г Із зали я вийшла в піднесеному настрої. Сцена була чарівно прикрашена, діти гарно співали, танцювали, грали на скрипці. Посвячення в колегіанти «Наші враження від свята!»
 5. 5. Кожна дитина, яка вчиться в колегіумі хоче стати «Колегіантом середньої ланки». Тому що для нас це не тільки велика відповідальність, а й початок нового шляху. Особисто для мене, п’ятий клас став початком нового етапу шкільного життя та познайомив мене з новими друзями та вчителями. Петрук Віталій, 5-Д Найважливішим моментом для нас було свято Посвячення п’ятикласників у «Колегіанти середньої ланки». Воно проходило у радісному та веселому настрої та залишило в нас багато теплих почуттів. Тільки наша перша вчителька дивилася на нас з гордістю та сумувала за тим часом, який ми провели разом. Посвячення в колегіанти «Початок нового шляху»
 6. 6. В кінці жовтня для нас був важливий день: ми стали старшокласниками, що означає вихід на фінішну пряму шкільного життя. За ці 9 років, що ми навчаємося у школі, кожен з нас здобув багато знань та досвід, багато учнів визначились зі своєю майбутньою професією та роблять все можливе, щоб стати кваліфікованими фахівцями. Саме тому зараз ми поділені на профілі, які мають допомогти нам досягти бажаного. 10-А 10-А клас – української та англійської філології. Ми із задоволенням вивчаємо рідну та іноземні мови, що обов’язково знадобляться нам у житті, полюбляємо читати твори українських та зарубіжних письменників, а іноді самі практикуємося у написанні розповідей і творів. Посвячення в колегіанти «Тепер ми колегіанти старшої ланки!»
 7. 7. Заходи до Дня збройних сил України Шугай Артем, Васкул Денис, Четвертак Олександр ,6-В Спортивні змагання «Нумо, хлопці!» серед хлопців 6-х класів відбулися 7 грудня у колегіумі «Елінт». Від нашого 6-В класу у змаганнях різного рівня взяли участь Денис Васкул, Іван Клименко, Богдан Сохань, Ерік Погосян, Артем Шугай, Кіріл Лоцман. Всі діти показали свою гарну фізичну форму, навички, які були придбанні на тренуваннях. Велика подяка вчителям фізкультури Сергії Миколайовичу та Світлані Володимирівні за чудовий захід. Ми отримали незабутні емоції і нетерпляче чекаємо на нові випробування! З перших хвилин ми зрозуміли, що боротьба буде серйозною. Суперники виходили вперед, лідерство переходило від однієї команди до іншої. Кожен намагався принести посильну користь для своїх команд. Було багато завдань, які випробували нас на швидкість, на витривалість, на кмітливість. Це були чудові змагання. Наш 6-В зайняв почесне ІІІ місце. Молодці, хлопці – справжні козаки!
 8. 8. Заходи до Дня збройних с"ил України В колегіумі Елінт пройшли змагання, які присвячені збройним силам України. У цих змаганнях взяли участь хлопці 6-А кл, 6-Б кл, 6-В класів. Переможцями стали хлопці 6-А кл, ІІ місце 6-Б кл., а 6-В посів ІІІ місце. Юнаки змагались у таких змаганнях як : Провести м’яча серед фішок – веселе змагання показало найточнішого учня паралелі, на наш погляд це був учень 6-А кл Юний футболіст: наш Артем Максимчук – найкраще справився с завданням Салом – захоплюючи маневри з м’ячем и ракеткою Естафета з перешкодами – виявила найспритнішого хлопця в паралелі Естафета перенеси тягар – показала найсильнішого хлопця паралелі. Дівчата вболівали за своїх хлопців. Так ми своїм настроєм і галасами підтримували хлопців. Пресцентер 6-Б кл «Свято сили та спритності»
 9. 9. Заходи до Дня збройних сил України Влад Давиденко, 7-В Благодійний ярмарок до Дня збройних сил України відбувся 5 грудня у колегіумі. Я активно купував тортики та інші смаколики, розуміючи, що мої кошти будуть використані для підтримки воїнів АТО. На ці кошти придбають медикаменти, харчі, теплі речі. Воїни захищають нашу державу. Ми можемо спокійно жити, вчитися і відпочивати. Я дуже радий, що можу власними коштами допомогти нашим воїнам. Благодійний ярмарок
 10. 10. Заходи до Дня збройних сил України 7-Б У колегіумі «Елінт» 5 грудня було проведено благодійний ярмарок, гроші з якого пішли на лікування бійців АТО. Відбулося відкриття ярмарку дуже урочисто – учні співали та розповідали вірші, а заступники директора Лариса Іванівна та Олена Андріївна привітали нас та оголосили захід відкритим! Кожен клас продавав смаколики та просто гарні речі, зокрема наш 7-Б мав на столі до продажу тістечка, фрукти, горіхи, торти, мармелад, печиво та ще багато чудових речей. Ярмарок тогодень вразив розмаїттям виробів, хоча не дивно, що всім учням колегіуму до вподоби відчувати себе у ролі продавця. Під час уроків учні чергували по одному, а на перервах коридори були зовсім пустими – усі учні купували їжу. Було багато напоїв – так приємно освіжитися після солоденького! Деякі хлопчики грали на гітарах, тому сумно не було нікому! Враження лише позитивні!!! «Наші враження від ярмарку»
 11. 11. Заходи до Дня збройних сил України Головатенко Анастасія, 8-А Нещодавно вся країна відзначала День збройних сил України, наша школа теж не обійшла стороною це свято, тому після закінчення уроків для хлопців було проведено спортивно-розважальні змагання. В нас було 4 команди, у кожній по 4 учасники, 3 хлопці та одна дівчинка.. Ми взяли участь у цікавих конкурсах та виробуваннях: Вікторина, Влучніший, Спецназівець, Армреслінг, На спритність, Медсестри, Минне поле, Шеф-кухар. На мою думку, свято вийшло дуже веселим та цікавим. Ми дуже гарно провели час і зовсім не пожалкували, що залишились на 7 урок! Спортивно-розважальні змагання
 12. 12. Алєксєєнко Д., 8-В клас Нещодавно наша паралель проводила конкурсну спортивно-розважально-інтелектуальну програму до Дня збройних сил України. Це свято було дуже веселим та цікавим. Всі 4 команди були наполегливими, завзятими, кмітливі та бажали здобути перемогу. Вболівальники не відставали, вони підтримували команди в тяжкі хвилини. Вважаю, що наша команда «Чумаки» була фаворитом суддів. Та й судді судили чесно. Вони навіть брали участь у конкурсах. Мені дуже сподобався конкурс «Медсестричка», де дівчинка повинна була перев’язати голову хлопцю бинтом. Наш учасник був дуже веселий та кумедний в цьому конкурсі! Я б хотів, щоб наша школа проводила більше таких заходів. Бо вони – цікаві, корисні та пізнавальні. Заходи до Дня збройних сил України Наполеглива та завзята команда «Чумаки»
 13. 13. класика очима сучасної молоді Нещодавно ми відвідали театр молоді у нашому місті. Їздили ми на виставу “Cто Тисяч”, написану Іваном Карпенко- Карим. У п'єсі автор сатирично висміює людську жадібність. Олексій Антонов, 9-Б У театрі мені сподобались декорації які нагадували той час, передавали ту саму атмосферу. Також актори грали у національному одязі тих часів: вишиванки, старі кожухи, сукні, шаровари. До того ж актори грали дуже реалістично, показували кожну емоцію, на це було дуже цікаво дивитись. Театр розвиває людину духовно та збагачує її уяву. І я вважаю що кожна людина має ходити у нього хоча б раз на рік, щоб пізнавати щось нове та цікаве, знайомитись з мистецтвом. Також у театрі можна пізнати багато нового про свою та інші країни, народи, їхню народну творчість. Що ж я вважаю, що театр – невід’ємна частина у житті людини.
 14. 14. класика очима сучасної молоді 9-В Нещодавній похід до театру назавжди залишиться у наших спогадах. Ми були на виставі-трагікомедії «Сто тисяч» Івана Карпенка-Карого. В театрі сюжет цього твору був дуже близький до оригіналу, але його молодий режисер Генадій Широченков інтерпретував п’єсу більш дитячий лад. Наприклад, в кінці головний герой (Герасим) не пішов вішатися. Я вважаю, що це було доречно. Також, прибрали деякі грубі моменти, коли герої принижували один-одного. У цьому є і погана сторона. Зникли фрази персонажів твору, які мені сподобалися. Наприклад, Копач казав: «Опит – велікоє дєло». Ще мені запам’яталися слова Герасима: «Краще смерть, ніж така потєря». Виступали чудові актори, які добре передавали почуття і думки героїв. Вони настільки вжилися в ролі! Наш клас забув, що ми в театрі під впливом неймовірних емоцій і захвату. Ніхто не міг відірватися від подій, що відбуваються на сцені. Я – точно.
 15. 15. Теплі спогади Шрамко Аліна, Павленко Марія, 11-А Так як ми вже випускники, то для нас це останнє святкування Нового року у колі рідного класу. Кожного року це були яскраві, веселі свята, проведені якнайкраще, на всі 100%. Але один рік запам'ятався особливо. Ми тоді були у сьомому класі. Завдання для паралелей було показати на сцені якусь казку. Це було дуже цікаво, як і сам процес, репетиції, костюми, так і результат - не вимагав себе довго чекати. Сподіваємось, що цей Новий рік буде не гіршим від інших і в випускному класі ми теж так весело відсвяткуємо.
 16. 16. Наші Талановиті Колегіанти Учасники танцювальних ансамблів нашого колегіуму продемонстрували свої неймовірні таланти на обласному етапі конкурсу «Таланти твої, Україно!» Колектив «Струмочок» під керівництвом вчителів Вовк Т.М. та Кабанової Л.В. здобув ІІІ місце. Вітаємо переможців!
 17. 17. Слово редакторІв Висловлюємо слова вдячності всім учням, які долучилися до прикрашання ваших класних кімнат! Саме ви створили незабутню святкову атмосферу в колегіумі!
 18. 18. Слово редакторІв Незвичні ялинки, яскраві прикраси, які створені своїми руками, гірлянди, сніжинки на вікнах… У нас навчаються дійсно творчі та креативні учні!
 19. 19. Нехай хурделиця змете Усе лихе, що сталося, А новий рік нехай несе Все те, що так бажалося. Нехай в новому році Щодня й на кожнім кроці Дива чарівні стануться І мрії всі збуваються. 2018 Редколегія газети «Елінт»
 20. 20. Сподобався випуск? Залишайте коментарі дізнавайтесь результати роботи

×