Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Jak stworzyć reklamę Multi Product Ads - tutorial

533 views

Published on

Tworzenie reklamy Multi-Product Ad krok po kroku. Obejrzyj prezentację i dowiedz się jak stworzyć najnowszą opcję reklamową na Facebooku.

Prezentacja zawiera elementy klikalne.

Published in: Marketing
 • D0WNL0AD FULL ▶ ▶ ▶ ▶ http://1lite.top/ECygn ◀ ◀ ◀ ◀
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

Jak stworzyć reklamę Multi Product Ads - tutorial

 1. 1. Multi-Product Ads
 2. 2. Multi-Product Ads na Facebooku Tutorial tworzenia nowego rodzaju reklam na Facebooku za pomocą Power Editor
 3. 3. Co to jest Multi-Product Ad? • MPA jest to nowy rodzaj reklamy na Facebooku, który umożliwia reklamodawcy wyświetlanie kilku obrazków z linkami w jednej reklamie. • Reklama może pojawiać się w aktualnościach na komputerze lub w aktualnościach na urządzeniach mobilnych.
 4. 4. Jak stworzyć Multi-Product Ad? • Do stworzenia tego rodzaju reklamy potrzebny jest Power Editor. • PE jest zaawansowanym narzędziem ułatwiającym firmom zarządzanie wieloma kampaniami i reklamami na Facebooku. • Power Editor działa obecnie tylko na przeglądarce Chrome.
 5. 5. Uwaga! • MPA dostępna jest aktualnie przy tworzeniu reklam mających na celu: – Kliknięcia powodujące przejście do witryny – Konwersje w witrynie
 6. 6. Tworzenie 
 Multi-Product Ads
 7. 7. Otwórz Power Editor Wybierz opcję „Pobierz do aplikacji Power Editor” i ściągnij dane swojego konta reklamowego
 8. 8. Utwórz kampanię Pamiętaj, że MPA działają tylko z pierwszymi dwoma celami reklamowymi
 9. 9. Utwórz Zestaw reklam
 10. 10. Ustal budżet i harmonogram Ustal budżet kampanii, to, kiedy ma się rozpocząć oraz kiedy zakończyć.
 11. 11. Ustal miejsce wyświetlania reklamy MPA będzie wyświetlała się tylko w aktualnościach na urządzeniach mobilnych oraz komputerach.
 12. 12. Optymalizacja i wybór cen Optymalizuj koszty swojej reklamy.
 13. 13. Stwórz reklamę Przejdź do trzeciej zakładki i nazwij nową Reklamę.
 14. 14. Wybierz Stronę Wybierz Stronę na Facebooku do której chcesz linkować.
 15. 15. Wybierz opcję „Wiele obrazów i linków w pojedynczej reklamie” Po wybraniu odpowiedniej opcji możemy dodać tekst, jaki będzie się pokazywał w reklamie
 16. 16. Odpowiednio wypełnij pola Wypełnij pola: 1,2,3 – linki, do 3 różnych treści, do których chcemy odnosić Adres url – dodajemy link do podstrony np. z artykułem Nagłówek – widoczny nagłówek linku Opis – opis tekstowy Obraz – grafika dodana do wpisu Odpowiedni wymiar grafik: 600x600 px Jest możliwość wyboru grafik z Shutterstock
 17. 17. Optymalizacja materiału reklamowego Dodatkowo możemy umieścić źródło, gdzie użytkownik dowie się więcej (np. strona startowa, Landing Page) lub pixel monitorujący.
 18. 18. Podgląd reklamy Na końcu możemy obejrzeć to, jak wygląda nasza reklama. Pamiętajmy, że będzie się ona wyświetlać tylko w aktualnościach na komputerach lub w aktualnościach na urządzeniach mobilnych.
 19. 19. Wyślij zmiany na Facebook Kliknij „Wyślij zmiany”, dzięki czemu załadujesz reklamę do Menedżera reklam i ją uruchomisz.
 20. 20. POWODZENIA! ☺
 21. 21. Dowiedz się więcej: Reklama na Facebooku – zmiany i nowości w 2014 r. Tutorial tworzenia Dark Post na Facebooku z wykorzystaniem 
 Power Editora.
 22. 22. Zapisz się na szkolenie „Reklama na Facebooku”
 23. 23. Skontaktuj się ze mną! Łukasz Dębski Digital Marketing Consultant Socjomania.pl

×