Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Steve jobs'tan 10 İlham Verici Söz

3,787 views

Published on

Teknoloji ile ilgilenen çoğu insanın ve girişimcinin ilham aldığı en önemli isimlerden biri olan Steve Jobs'un, tarihe altın harflerle kazınmış ve insanları motive eden en önemli 10 ilham verici sözü...

Published in: Leadership & Management
 • Be the first to comment

Steve jobs'tan 10 İlham Verici Söz

 1. 1. Mezarlıktakİ en zengİn adam olmak benİm İçİn önemlİ değİl. Gece yatağıma gİRİP, "bu gün mükemmel bİr şey yaptım." demek benİm İçİn daha önemlİ.
 2. 2. Zamanımız kısıtlı! Bu yüzden başka İnsanların gürültüsünün kendİ kalbİnİzİn sesİnİ duymanızı engellemesİne İzİn vermeyİn.
 3. 3. Ben bİr yılda 250 mİlyon dolar kaybetmenİn ne demek olduğunu bİlen Bİrİyİm… Bu Gerçekten karakterİnİZİ güçlendİrİR.
 4. 4. Öleceğİnİzİ hatırlamak, kaybedeceğİnİz şeyler olduğu tuzağına dÜşmenİzİ engellemenİn en İyİ yoludur. Kalbİnİzİ İzlememek İÇİn bİr neden yoktur.
 5. 5. Başarılı gİrİşİmcİlerİ, başarısızlardan ayıran etmenlerİn en önemlİsİnİn sabır olduğuna İnanıyorum.
 6. 6. Dünyayı değİştİrenler ancak bunu yapabİleceklerİnİ düşünecek kadar çılgın olan İnsanlardır.
 7. 7. Yaptığımız şeyler kadar yapmadıklarımızla da gurur duyuyorum. Yenİlİk bİnlerce şeye hayır demektİr.
 8. 8. ÜrÜnlerİ odak gruplarına gÖre tasarlamak gerÇekten zordur. Çoğu zaman İnsanlar, sİz onlara gÖsterene kadar neye İhtiyaÇ duyduklarını bİlmezler.
 9. 9. En İyİsİnİ yapIn! Yaptığınız her İşte en İyİsİnİ yapmaya çalışın. Başarı yenİ başarıları getİrİr. Mükemmelİyet tutkusu olan İnsanları İşe alın.
 10. 10. İşİnİz hayatınızın büyük bİr kısmını Kaplayacak, dolayısıyla tam olarak Tatmİn olmak İçİn onun MükemmeL BİR İş olduğuna İnanmalısınız.
 11. 11. Referanslar http://successstory.com/inspiration/most-memorable-quotes-from-apple-founder-steve-jobs Daha Fazla Bilgi İçin; sibel@miknatisdijital.com adresinden ya da /sblhos /sibelhos /in/sibelhos M A C MIKNATIS CONTENT AGENCY sibelhos.com’dan ulaşabilirsiniz. http://onedio.com/haber/steve-jobs-dan-13-ilham-verici-soz-372940 http://trend.mynet.com/apple-kurucusu-steve-jobstan-yasama-dair-ders-niteliginde-11-soz-1038270

×