Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Jis kvepia lietumi...

760 views

Published on

Published in: Spiritual
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Jis kvepia lietumi...

 1. 1. Š altas kovo v ė jas siaut ė jo gud ž i ą nakt į Dalase, kai daktaras įė jo į ma ž ut ę ligonin ė s palat ą pas Diana Blessing. Ji buvo vis dar apsvaigusi po operacijos. 
 2. 2. V yras Deividas laik ė jos rank ą ir jie abu vienas kit ą dr ą sino prie š tai, k ą tur ės dabar išgirsti iš daktar o . 
 3. 3. 1991 m. kovo 10 d., dėl kilusių komplikacijų, Dianai buvo skubiai atlikta Cėzario pjūvio operacija.
 4. 4. Ji buvo nėščia vos 24 savaites, dabar gimė jų dukrytė Dana Lu Blessing. 
 5. 5. Naujagimė buvo vos 12 colių ūgio, svėrė vieną svarą ir devynias uncijas. Tėvai žinojo, kad dukrytė gimė pavojingai per anksti... 
 6. 6. Tylūs daktaro žodžiai krito lyg bombos.   ,,Nemanau, kad ji gyvens", - pasakė jis, kaip galėdamas švelniau. 
 7. 7. ,,Kad ji išgyvens šią naktį yra tik 10 procentų tikimybės. Jeigu jai pavyktų..., tai jos laukia niūri ateitis...” 
 8. 8. Daktaras pasakojo jiems, su kokiomis baisiomis problemomis Danai teks susidurti, jei ji kartais netyčia išgyventų...  Diana ir Deividas klausė kaip apmirę.
 9. 9. - Ji niekada nevaikščios, niekada nekalbės, tikriausiai bus akla, jai gresia cerebrinis paralyžius. Ji bus visiškai protiškai atsilikusi ir... 
 10. 10. Diana tegalėjo tik tiek pasakyti: ,,Ne! Ne!“ Diana, Deividas ir jų 5-erių metų sūnelis Dastinas nekantriai laukė tos dienos, kai į jų šeimą ateis sesytė.  
 11. 11. Dabar ta svajonė tiesiog slydo iš tėvų su kiekviena minute... 
 12. 12. Praslinko pirmosios dienos. Deividui ir Dianai prasidėjo nauja agonija:
 13. 13. Mažylės nervų sistema buvo labai silpnai išsivysčiusi, todėl kiekvienas bučinys net prisilietimas tik didino jos skausmą.
 14. 14. Jos tėvai negalėjo savo mažylės nei apkabinti, nei priglausti prie savęs... 
 15. 15. Kol Dana grumėsi dėl savo gyvybės po ultravioletine šviesa, apsupta vamzdelių ir laidų raizgalynės, Deividas ir Diana tegalėjo m e l s t i Dievą, kad neapleistų jų mažylės. 
 16. 16. Slenkant savaitėms Dana priaugdavo po truputį svorio ir palengva stiprėjo... 
 17. 17. Kai Danai suėjo du mėnesiai, jos tėvai jau galėjo pirmąkart paimti ją į rankas...  
 18. 18. D ar po dviejų mėnesių Dana išvyko iš ligoninės į namus. Daktarai atsargiai, bet atkakliai įspėjo tėvus, kad mergytės šansai gyventi, juo labiau gyventi normalų gyvenimą yra lygūs nuliui.
 19. 19. Dar po penkerių metų Dana tapo smulkute, tačiau labai judria mergyte su spindinčiomis pilkomis akimis. Ji tiesiog tryško gyvenimo džiaugsmu. 
 20. 20. Joje nebuvo jokių protinės ar fizinės negalios ženklų. Ji tiesiog buvo pašėlusi maža mergytė. Tačiau tuo istorija nesibaigia...
 21. 21. 1996-ųjų vasarą, vieną dieną šalia savo namų Irvinge, Teksase, vietos stadione Dana sėdėjo mamai ant kelių, o ten jos brolis Dastinas treniravosi su beisbolo komanda. 
 22. 22. Kaip visada Dana be paliovos plepėjo su savo mama. Šalia jų sėdėjo keletas kitų suaugusių. Staiga mergytė nutilo. Mažoji, apkabinusi mamą, prisiglaudė prie krūtinės ir paklausė: ,,Ar tu tai užuodi?" 
 23. 23. Oras kvėpėjo besiartinančiu lietumi ir Diana atsake: ,,Taip, kvepia lietumi."  Dana papurtė galvytę, užsimerkė ir vėl paklausė: ,,Ar užuodi?"  
 24. 24. Dar kartą jos mama atsakė: ,,Taip, atrodo netrukus visi sušlapsime - tuoj lis. Tikrai oras kvepia lietumi".  Dana vėl papurtė galvytę ir garsiai pareiškė:
 25. 25. ,,Ne, kvepia Juo! Oras kvepia kaip Dievas, kai priglaudi savo galvą prie jo krūtinės". 
 26. 26. Dianos akys prisipildė ašarų, o Dana linksmai liuoktelėjo nuo kelių ir nubėgo pažaisti su kitais vaikais. 
 27. 27. Dukters žodžiai patvirtino tai, ką Diana ir visa Blessingų šeima visą laiką žinojo, ar bent jau nujautė savo širdimi... 
 28. 28. Dviejų pirmųjų Danos gyvenimo mėnesių ilgomis dienomis ir naktimis, Daną prie savo krūtinės glaudė DIEVAS. Jo meilės gaivų aromatą ji labai gerai dabar prisiminė...
 29. 29. Jei šis atsitikimas nepalietė Jūsų širdies - ištrinkite ir užmirškite .
 30. 30. Šįryt, kai Dievas mane paklausė: ,,Mano vaike, koks tavo didžiausias troškimas šiandieną?“ Aš atsakiau: ,,Viešpatie, globok tą žmogų, kuris skaito šią žinutę, jo šeimą ir jų draugus. Jie to nusipelno ir aš juos labai myliu...“
 31. 31. Dievo meilė kaip vandenynas: matai, kur jis prasideda, tačiau nežinai, kur baigiasi... 
 32. 32. ANGELAI taip pat YRA, tačiau kartais jie neturi sparnų. Mes juos vadiname DRAUGAIS. 
 33. 33. Pasidalinkite šia žinia su savo tikraisiais draugais. Jie atneša Jums kažką gero - netikėtai nustebina, paguodžia ir sušildo... 

×