Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

політична участь жителів львівщини в перше десятиліття Xxi століття

409 views

Published on

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

політична участь жителів львівщини в перше десятиліття Xxi століття

  1. 1. політична участь громадян Львівщини.
  2. 2. політична позаелекторальна та електоральна участь громадян України на прикладі виборів до Львівської обласної ради (2002, 2006, 2010 рр.).
  3. 3. *Розглянути основні форми політичної участі жителів Львівщини, та визначити основний їх зміст; *Розглянути та сформувати основні політичні та соціально-економічні чинники впливу на політичну участь громадян; *З’ясувати передумови політичного протесту громадян України та масові форми його прояву на регіональному рівні на початку 2000-х рр. *Розглянути та продемонструвати трансформацію політичної поведінки мешканців Львівщини в період незалежності України; *Визначити тенденції розвитку політичної участі львів’ян в постпомаранчевий період.
  4. 4. *З’ясувати політичні погляди громадян Львівщини у виборах до Львівської обласної ради; *Визначити культурно-історичні та суспільно-політичні чинники політичної участі жителів Львівської області; *Виявити особливості електоральних преференцій виборців Львівської області.
  5. 5. • Форми політичної участі громадян у 90- х роках ХХ ст.; • Політичний протест як форма політичної участі жителів Львівщини; • Тенденції розвитку політичної участі мешканців Львівщини у «постпомаранчевий» період.
  6. 6. • Вибори до місцевих органів влади (обласного рівня) 2002 року; • Електоральна участь жителів Львівщини на виборах до обласної ради 2006 року; • Виборча кампанія та результати виборів до обласної ради у 2010 році.
  7. 7. Особиста успішність породжує політичну свідомість; Проєвропейські політичні погляди львів’ян; Якісна транформація позаелекторальної політичної участі; Політична активність львів’ян.

×