Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

ПРОГРАМА СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ “НА ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ ВДОМА”

1,207 views

Published on

За програмою «На тебе чекають вдома» СБУ здійснює всебічне сприяння реалізації намірів учасників незаконних збройних формувань т.зв. ДНР-ЛНР добровільно відмовитися від протиправної діяльності та повернутися на підконтрольну територію України, а також забезпечує необхідні комунікації для проведення об’єктивного досудового розслідування, судового розгляду та ухвалення відповідного судового рішення.

Published in: Government & Nonprofit
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

ПРОГРАМА СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ “НА ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ ВДОМА”

  1. 1. ПРОГРАММА СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ “НА ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ ВДОМА”
  2. 2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЧАТОК РЕАЛІЗАЦІЇ ТА УМОВИ ПРОГРАМИ РОЗМІЩЕНО НА САЙТІ СБУ У СЕРПНІ 2015 РОКУ
  3. 3. За програмою «На тебе чекають вдома» СБУ здійснює всебічне сприяння реалізації намірів учасників незаконних збройних формувань т.зв. ДНР-ЛНР добровільно відмовитися від протиправної діяльності та повернутися на підконтрольну територію України, а також забезпечує необхідні комунікації для проведення об’єктивного досудового розслідування, судового розгляду та ухвалення відповідного судового рішення.
  4. 4. РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВІДКРИТО ДЛЯ ГРОМАДСЬКОСТІ
  5. 5. Умовами програми СБ України вже скористалися понад 60 колишніх учасників незаконних збройних формувань. Стосовно 29 з них судами прийняті рішення про їх звільнення від кримінальної відповідальності. Досудове розслідування або судові розгляди щодо інших осіб тривають.
  6. 6. Процедура реалізації програми СБ України «На тебе чекають вдома» 1. Звернення учасника НЗФ (або його родичів) до СБ України із заявою про бажання добровільно вийти з його складу та скористатися програмою 2. Здійснення попередньої перевірки заявника з використанням наявних можливостей СБ України 3. Організація безпечного переміщення заявника через лінію розмежування 4. Доставлення особи до правоохоронного органу України для подання відповідної заяви про свою участь у НЗФ та добровільний вихід з нього
  7. 7. Процедура реалізації програми СБ України «На тебе чекають вдома» Здійснення правоохоронним органом досудового розслідування кримінального провадження з передачею матеріалів до суду Судовий розгляд справи за результатами якого суд постановляє одне з можливих рішень: Звільнити особу від кримінальної відповідальності Призначити їй покарання від подальшого відбування якого, особу звільнити З урахуванням особи винного та інших обставин справи призначити покарання більш м'яке, ніж передбачено законом
  8. 8. РОЗПОЧАТО ФУНКЦІОНУВАННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО САЙТУ ПРОГРАМИ

×