Ziniu miestas final

592 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
592
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Ziniu miestas final

 1. 1. Vilnius Žinių miestas
 2. 2. Vilnius – kūrybingų žmonių sostinė Vilniaus strateginis planas 2010-2020 ,, Laiminga visuomenė gyvena mieste, kuriame sukauptas ir puoselėjamas stiprus mokslo bei švietimo potencialas, gyvena išsilavinę ir kultūringi žmonės… ” ,,Artimiausią dešimtmetį bus siekiama, kad Lietuvos sostinė regione išsiskirtų savo žmonėmis - inteligentiškais, išsilavinusiais, iniciatyviais, išradingais, įdomiais,išraišking a is, įvairiais…’’ ,, Vilnius – žinių ekonomikos ir inovacijų plėtros centras. Atsižvelgiant į šiuo metu Vyriausybės iškeltus strateginius tikslus – iki 2015 metų tapti Šiaurės Europos paslaugų c entru, o iki 2020 metų – Inovacijų centru, Vilniaus vaidmuo bus bene svarbiausias Lietuvoje . ’’
 3. 3. VILNIUS 2020 2002m VILNIUS - LIETUVOS SOSTINĖ; MODERNIAUSIAS VIDURIO IR RYTŲ EUROPOS MIESTAS; TARPTAUTINIS VERSLO, MOKSLO IR KULTŪROS CENTRAS.
 4. 4. VILNIAUS MODERNUMAS - tai NAUJOJI EKONOMIKA , kuriama PAŽANGIOS VISUOMENĖS , gyvenančios SAVITOJE APLINKOJE.
 5. 5. Vilnius: pažangiausių technologijų ir žinių ekonomikos centras, stimuliuojantis inovacijas šalyje ir regione; garsus kultūros, konferencijų, parodų ir pramogų miestas; greitai ir patogiai pasiekiama sostinė su modernia susisiekimo sistema, užtikrinančia miesto ryšį su regionu ir visu pasauliu. NAUJOJ I EKONOMIKA
 6. 6. PAŽANGI VISUOMENĖ Vilniečiai: kūrybingi, dinamiški ir išsilavinę žmonės; atviri tarptautiniam bendradarbiavimui (Vilnius – Vakarų ir Rytų kultūrų santakos miestas); saugūs dėl savo ateities (pažangi socialinė sistema).
 7. 7. Kaip tai pasiekti?
 8. 8. Žinių miestas užtikrinta kokybiška švietimo sistema; vaikų ir jaunimo užimtumas; t inkamas finansavimas; Vilniaus mokyklų ir darželių kompleksinė renovacija – vidus, išorė, teritorija; Vilniaus mokyklų ir darželių saugumas.
 9. 9. TAIP mažiausiems ikimokykliniam ugdymui - individualus vaiko finansavimas (krepšelis); r emsime vaikų dienos centrų steigimą; d arželių plėtra šalia namų ir tinkamas aprūpinimas ugdymo priemonėmis; įrengsime saugias žaidimų aikšteles .
 10. 10. TAIP moksleiviams E-mokykla: įdiegsime daugiafunkcinį moksleivio pažymėjimą (leidimas įeiti į mokyklą, biblioteką, e-bilietas visuomeniniame transporte, galimybė atsiskaityti valgykloje) ; skatinsime žinių mainus: pamokų e-archyvas, video paskaitos iš kitos mokyklos ar net kitos šalies, mokyklų tarpusavio e-bendradarbiavimas, keitimasis informacija.
 11. 11. Tikslas – popamokinio ugdymo krepšelis Vilniaus m. savivaldybė - p o p a mokinio ugdymo krepšelio pradininkė Lietuvoje (2006 m. skirti p opa mokinio ugdymo krepšeliai socialiai remtinų šeimų vaikams) ; a tnaujinsime programą socialiai remtinų šeimų vaikams pagal VMS finansines galimybes ; Sieksime, kad LR Vyriausybė ir LR Seimas greičiau patvirtintų popamokinio ugdymo krepšelius visiems moksleiviams.
 12. 12. Kviečiu diskusijai

×