Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Як побудувати роботу бізнесу та підрядника в сфері інтернет маркетингу (SEO-Studio, Sushiya)

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

Check these out next

1 of 28 Ad

Як побудувати роботу бізнесу та підрядника в сфері інтернет маркетингу (SEO-Studio, Sushiya)

Download to read offline

Доповідь Станіслава Горленко, Head of PPC SEO-Studio, та Катерини Сологуб, інтернет-маркетолога СУШИЯ, для воркшопу "Інструменти Google для бізнесу" (1.12.17, Київ).

Відгук СУШИЯ про співпрацю із агенцією SEO-Studio - https://www.youtube.com/watch?v=QcfaSOi3xzw

Доповідь Станіслава Горленко, Head of PPC SEO-Studio, та Катерини Сологуб, інтернет-маркетолога СУШИЯ, для воркшопу "Інструменти Google для бізнесу" (1.12.17, Київ).

Відгук СУШИЯ про співпрацю із агенцією SEO-Studio - https://www.youtube.com/watch?v=QcfaSOi3xzw

Advertisement
Advertisement

More Related Content

Advertisement

Recently uploaded (20)

Як побудувати роботу бізнесу та підрядника в сфері інтернет маркетингу (SEO-Studio, Sushiya)

 1. 1. КЕЙС ЯК ПОБУДУВАТИ ВЗАЄМОДІЮ БІЗНЕСУ ТА ПІДРЯДНИКА В СФЕРІ ІНТЕРНЕТ- МАРКЕТИНГУ
 2. 2. СПІКЕРИ Станіслав Горленко, Head of PPC SEO-Studio Катерина Сологуб, інтернет-маркетолог СУШИЯ
 3. 3. СУШИЯ, ЧОМУ МИ ЗАЙМАЄМОСЯ ІНТЕРНЕТ- МАРКЕТИНГОМ ● 150 тис. запитів “доставка суши” в Україні щомісяця; ● 80% продажів у сфері доставки їжі реалізуються через інтернет.
 4. 4. ПЕРЕД ТИМ, ЯК ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ... Вам потрібно відповісти на питання: Чи правильно налаштовані бізнес-процеси в компанії?
 5. 5. ПОБУДУЙТЕ ТАБЛИЦЮ Продукт ● Аналіз продукту - УТП ● Сегментація ЦА Споживач ● Які в нього потреби ● Хто ваша цільова аудиторія? ● Портрет аудиторії Ринок ● Позиція бренду серед конкурентів ● Сильні та слабкі сторони конкурентів ● Аналіз внутрішніх та зовнішніх факторів впливу Бюджет ● Який бюджет ви готові виділити? ● Як ви будете використовувати ваш бюджет?
 6. 6. ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО
 7. 7. ● Чим ви займаєтесь? Які проблеми клієнтів вирішуєте? ● Чим ви краще конкурентів? На що конкуренти роблять акцент при позиціонуванні? ● Яке ваше унікальне УТП? ПЕРША ЗУСТРІЧ
 8. 8. ЯКІ У ВАС ЦІЛІ? ЗАДАЙТЕ СОБІ ПИТАННЯ Як можна зафіксувати факт досягнення результату? (дзвінок, продажі з сайту) Скільки досягнень вибраної цілі вам потрібно? Який бюджет на досягнення однієї цілі? Що ви хочете отримати від рекламної кампанії?
 9. 9. ЯК ПРАВИЛЬНО ПОСТАВИТИ ЦІЛЬ? - + Розкрутити сайт Підняти трафік сайту з 300 до 1000 відвідувачів в день Збільшити к-сть заявок Отримувати 10 заявок в день бюджетом 150 грн за 1 заявку Підвищити авторитет бренду Підвищити впізнаваність бренду з 10% до 20%
 10. 10. ОБГОВОРІТЬ KPI ● Чи можливо їх досягнення взагалі? ● Як вимірювати факт досягнення (call tracking, ecommerce tracking) ● Які інструменти потрібні для їх досягнення? ● Скільки бюджету та часу для цього потрібно? ● Які ще метрики є ключовими?
 11. 11. КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА ЗА 1 ДЕНЬ ТА ІНШІ МІФИ
 12. 12. ПЕРЕД СТАРТОМ КАМПАНІЙ ● Запросіть доступи у підрядника до всіх акаунтів, перевірте їх надання; ● Якщо ви самі поповнюєте акаунти, то вас повинні зробити адміністратором, в системах аналітики ви завжди повинні бути адміністратором; ● Доступ повинен бути відкритий на ваш email; ● Нехай менеджер проконсультує вас як правильно читати звітність.
 13. 13. ЗНІМОК АКАУНТУ Перегляньте знімок акаунту. Перевірте хоча б базові речі по яким ви можете дати відгук: ● Ключові слова ● Тексти оголошень
 14. 14. ЗВІТНІСТЬ Оберіть формат звітності; Це може бути текстовий файл з скріншотами, Exсel або Spreadsheet таблиці Google. Чи навіть PowerBI або Google Data Studio. Окремо запросіть рекомендації та план робіт на наступний період
 15. 15. ХТО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ? ● Хто впроваджує доопрацювання по сайту? ● Хто буде контактною особою з вашого боку, чи достатньо особа компетентна? ● Як будуть ставитися та прийматися завдання та ким вони будуть прийматися
 16. 16. ОДРАЗУ ОБГОВОРІТЬ УСІ РИЗИКИ РЕКЛАМНИХ КАМПАНІЙ
 17. 17. РИЗИКИ Обговорюйте можливі ризики на старті кампанії. Наприклад, це може бути поганий сайт або ціни набагато вищі за конкурентів.
 18. 18. ВПРОВАДЖУЙТЕ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІДРЯДНИКА Запуск проекту - це командна робота. Без повноцінної аналітики або з неякісним сайтом ви не отримаєте повноцінної віддачі від підрядника.
 19. 19. ПОТОЧНА РОБОТА
 20. 20. СЛІДКУЙТЕ ЗА БІЗНЕС- ПОКАЗНИКАМИ Слідкуйте за прогресом своєї рекламної кампанії - чи виходить у вас досягти заданих показників. Якщо ні, то потрібно шукати рішення.
 21. 21. Не рахуйте ефективність кампаній одним днем
 22. 22. БЮДЖЕТ НА ЕКСПЕРИМЕНТИ Виділяйте частину свого бюджету на експерименти, значна частина може не спрацювати, але деякі неочевидні рекламні інструменти можуть дати чудові результати.
 23. 23. ВОРОНКА ПРОДАЖІВ, ПІДРЯДНИК МАЄ ДАТИ РЕКОМЕНДАЦІЇ Чіткі цілі на кожному етапі! ● Шлях, який проходить клієнт до покупки; ● Різні інструменти реклами для кожного етапу воронки; ● KPI для кожного етапу.
 24. 24. ПОПЕРЕДЖУЙТЕ ПРО ЗМІНИ ЗАЗДАЛЕГІДЬ ● Завтра Чорна П’ятниця, потрібно запустити рекламу! ● А ви вже запустили нашу нову акцію? ● Швидше запустіть в рекламу наш новий розіграш призів! ● Ми забули! Потрібно запустили новорічні кампанії! ● Нові категорії, товари, послуги і т.д.
 25. 25. ПІДОЗРІЛИЙ ПІДРЯДНИК?
 26. 26. ПІДОЗРІЛИЙ ПІДРЯДНИК? ● Не надає доступів до аккаунтів; ● Не надає рекомендацій, планів робіт; ● Згодні досягнути нереальних результатів.
 27. 27. ПИТАННЯ? :)
 28. 28. КОНТАКТИ (044) 222 32 43 info@seo-studio.ua https://www.facebook.com/SEOStudio.ua/ г. Київ, пр-т Степана Бандери 9, корп. 4В, офіс 5-102, cт. м.Петрівка http://seo-studio.ua/

×