Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
„Документаційне забезпечення
процедури оформлення віз у
Центрі візової підтримки”
Виконала:
студентка групи ДК-41
Просович...
Вступ

Актуальність теми полягає у тому, що у звя’зку із
змінами у візовому режимі поширюється проблема
складання
належног...
Мета:
здійснити
комплексний
аналіз
документаційного забезпечення процесу оформлення
візи,
а
також
запропонувати
оптимізаці...
Об’єкт дослідження – оформлення візи громадянами
України для виїзду за кордон.
Предмет дослідження – процес формування пак...
Просович Р. П. Розроблення класифікації пакетів
документів для отримання візи: Матеріали 2-ї
Міжнародної наукової конферен...
Розділ 1. Аналітичний огляд джерел
Дослідженням візового режиму в Україні займається
громадська
організація
«Європа
без
ба...
Розділ 2. Аналіз стану предметної області
Приватне підприємство «ГалСан» було утворене у
2009 році приватним підприємцем К...
Розділ 3. Документаційне та інформаційне розв`язання
задачі
Для
реалізації
практичних
використовувались такі програмні засоби, як :
•Microsoft Access.
•Microsoft Office Visio
•CorelD...
Розділ 4. Практична реалізація
Висновки
У роботі було розглянуто процес складання пакету
документів для оформлення візи і виявлено, що існує
проблема нес...
Дякую за увагу!
Документаційне забезпечення процедури оформлення віз у центрі візової підтримки
Документаційне забезпечення процедури оформлення віз у центрі візової підтримки
Документаційне забезпечення процедури оформлення віз у центрі візової підтримки
Документаційне забезпечення процедури оформлення віз у центрі візової підтримки
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Документаційне забезпечення процедури оформлення віз у центрі візової підтримки

589 views

Published on

Published in: Travel
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Документаційне забезпечення процедури оформлення віз у центрі візової підтримки

 1. 1. „Документаційне забезпечення процедури оформлення віз у Центрі візової підтримки” Виконала: студентка групи ДК-41 Просович Р. П. Керівник роботи: Пелещишин А. М.
 2. 2. Вступ Актуальність теми полягає у тому, що у звя’зку із змінами у візовому режимі поширюється проблема складання належного пакету документів для оформлення візи.
 3. 3. Мета: здійснити комплексний аналіз документаційного забезпечення процесу оформлення візи, а також запропонувати оптимізацію документаційного та інформаційного забезпечення заявників. Завдання: 1) узагальнити та систематизувати існуючі теоретичні розробки щодо візової практики України із країнами Євросоюзу; 2) визначити та описати основні і додаткові документи, які входять до пакету; 3) змоделювати процес складання пакету документів; 4) представити свої практичні пропозиції щодо спрощення формування пакету документів для оформлення візи.
 4. 4. Об’єкт дослідження – оформлення візи громадянами України для виїзду за кордон. Предмет дослідження – процес формування пакету документів для оформлення візи.
 5. 5. Просович Р. П. Розроблення класифікації пакетів документів для отримання візи: Матеріали 2-ї Міжнародної наукової конференції ICS-2013 "Інформація, комунікація, суспільство" / Р. П. Просович, О. Ю. Тимовчак-Максимець. - Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2013. - 68с.
 6. 6. Розділ 1. Аналітичний огляд джерел Дослідженням візового режиму в Україні займається громадська організація «Європа без бар’єрів». Найвідомішими її публікаціями є : «Шенгенські консульства в оцінках та рейтингах. Візова практика країн-членів ЄС в Україні, 2010 р.», «Візова політика країн ЄС в Україні» тощо. Основними законодавчими актами, що регулюють візову діяльність є : “Візовий кодекс ЄС”, Закон України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України», Угода України з ЄС «Про спрощення оформлення віз» тощо.
 7. 7. Розділ 2. Аналіз стану предметної області Приватне підприємство «ГалСан» було утворене у 2009 році приватним підприємцем Ковальчук Оксаною Романівною із самостійної ініціативи та на власний ризик з метою надання послуг по візовій підтримці та отримання прибутку. Cпектр послуг візової підтримки включає в себе: •Професійні консультації з підготовки документів для посольств. •Допомога в заповненні візових анкет •Запис на співбесіду в консульство •Оформлення медичного страхування •Фото •Ксерокс документів
 8. 8. Розділ 3. Документаційне та інформаційне розв`язання задачі
 9. 9. Для реалізації практичних використовувались такі програмні засоби, як : •Microsoft Access. •Microsoft Office Visio •CorelDraw завдань
 10. 10. Розділ 4. Практична реалізація
 11. 11. Висновки У роботі було розглянуто процес складання пакету документів для оформлення візи і виявлено, що існує проблема нестабільності у візовому режимі України з країнами Євросоюзу та в оформленні документів. Для того, щоб краще зрозуміти призначення Центрів візової підтримки та їх діяльності, було створено модель процесу складання пакету візових документів. Також було запропоновано класифікацію пакетів документів та розроблено лист-пам`ятку, яка містить перелік документів, що входять до кожного з пакетів. Виконані завдання мають ціль забезпечити заявників актуальною інформацією та покращити якість роботи Центрів візової підтримки.
 12. 12. Дякую за увагу!

×