Kalėdos su apmąstymais

Robertas Peteraitis
Robertas PeteraitisDiakonas at Grace Baptist church of Vilnius
Keliauja n t … Keletas nepatogių linkėjimų - nuo don Tonino Bello (Molfetta vyskupo, iškeliavusio pas Viešpatį  1993 m. balandžio 20) link Kalėdų
Neatlikčiau savo, kaip vyskupo pareigos,  jei sakyčiau jums: “Gražių Kalėdų”, nesudrumsdamas jūsų ramybės. Noriu jums truputį įkyrėti. Negaliu pakęsti minties, kad privalau siųsti nieko nesakančius, formalius, kalendoriaus išreikalautus linkėjimus. Aš tiesiog svajoju apie tai, kad kas nors imtų ir grąžintų juos siuntėjui kaip nepageidaujamus .
Taigi, keletas  nepatogių  linkėjimų !
Jėzus, kuris gimsta iš meilės, teduoda jums pasišlykštėjimą  egoistiniu, absurdišku gyvenimu be veržimosi aukštyn , ir tesuteikia jėgų pradėti egzistenciją, kupiną savęs dovanojimo, maldos, tylos , dr ąs o s .
Kūdikis, miegantis ant šieno, teatima jums miegą ir teduoda pajusti, kad jūsų pagalvė yra kieta kaip girnapusė , kol nepriimsite po savo stogu tremtinio, pabėgėlio, neturtingo pakeleivio .
Dievas, kuris tampa žmogumi, teleidžia jums pasijusti kirminais  kiekvieną kartą, kai karjera pasidaro jūsų gyvenimo stabu,  kito aplenkimas – jūsų svarbiausiu rūpesčiu, o artimo nugara – laipteliu jums pakilti aukščiau .
Marija, kuri tik gyvulių mėšle randa lopšį, kur gali švelniai paguldyti savo įsčių vaisių,  savo dejonėmis tepriverčia jus  girdėti kaip raudą visas kalėdines lopšines , kol jūsų veidmainiška sąžinė leis, kad žmonių išmatos, šiukšlių kibiras a r klinikų konteineris būtų nutrauktos gyvybės kapas be kryžiaus .
Juozapas, kuris atsidūręs prieš tūkstančius uždarytų durų, yra visų tėviškų nusivylimų simbolis , tesutrikdo jūsų apsvaigimą nuo sočios Kūčių vakarienės, tepapriekaištauja už jūsų šykščias loterijas, teišprovokuoja trumpą sujungimą jūsų kalėdinėse iliuminacijose , kol nesileisite pritrenkiami kančios  daugybės gimdytojų, slapčia liejančių ašaras dėl savo vaikų, kurie yra nelaimingi, kurie neturi sveikatos, darbo.
Angelai, kurie skelbia ramybę, teatneša karą jūsų mieguistam nusiraminimui, nepajėgiančiam pamatyti, kad vos per sprindį nuo jūsų, padedant jūsų pritariančiam tylėjimui, vykdomos neteisybės, išnaudojami žmonės, gaminami ginklai , militarizuojama vargšų žemė, ištisos tautos pasmerkiamos žuvimui nuo bado.
Piemenys, kurie budi naktį, saugodami bandą ir laukdami aušros, teatskleidžia jums istorijos prasmę, teišmoko svaiginančių  lūkesčių, atsidavimo Dievui džiaugsmo , teįkvepia gilų troškimą gyventi neturtingai, nes galiausiai tai yra vienintelis būdas mirti tikrais turtuoliais.
Virš mirštančio senojo mūsų pasaulio tegimsta viltis
Maràn athà! BUON AVVENTO ...nel Signore da Eugenio Marrone eugenio@marrone.vr.it - www.buongiornonelsignore.it  Ateik, Viešpatie Jėzau !
1 of 12

More Related Content

More from Robertas Peteraitis(20)

Roberto pristatymas 1Roberto pristatymas 1
Roberto pristatymas 1
Robertas Peteraitis312 views
Renatos pristatymasRenatos pristatymas
Renatos pristatymas
Robertas Peteraitis312 views
Modesto pristatymasModesto pristatymas
Modesto pristatymas
Robertas Peteraitis281 views
Veranda pptVeranda ppt
Veranda ppt
Robertas Peteraitis740 views
Laimingi žmonėsLaimingi žmonės
Laimingi žmonės
Robertas Peteraitis2.1K views
Šv. Pranciškaus Asyžiečio maldaŠv. Pranciškaus Asyžiečio malda
Šv. Pranciškaus Asyžiečio malda
Robertas Peteraitis1.3K views
Moters grozisMoters grozis
Moters grozis
Robertas Peteraitis1.1K views
ĮsakymaiĮsakymai
Įsakymai
Robertas Peteraitis400 views
Paukščių pamokaPaukščių pamoka
Paukščių pamoka
Robertas Peteraitis1.3K views
Malda: tegul niekas nepražūnaMalda: tegul niekas nepražūna
Malda: tegul niekas nepražūna
Robertas Peteraitis703 views
Kas yra laikas?Kas yra laikas?
Kas yra laikas?
Robertas Peteraitis907 views
RankosRankos
Rankos
Robertas Peteraitis1K views
Su Max L u c a d o žodžiaisSu Max L u c a d o žodžiais
Su Max L u c a d o žodžiais
Robertas Peteraitis1.2K views
Tikras pasninkasTikras pasninkas
Tikras pasninkas
Robertas Peteraitis883 views
Pamokanti išmintisPamokanti išmintis
Pamokanti išmintis
Robertas Peteraitis6.1K views
Kalėdos yra meilėKalėdos yra meilė
Kalėdos yra meilė
Robertas Peteraitis313 views
Kalėdos yra meilėKalėdos yra meilė
Kalėdos yra meilė
Robertas Peteraitis2.9K views
Evagelizacinės svetainėsEvagelizacinės svetainės
Evagelizacinės svetainės
Robertas Peteraitis313 views
Bažnyčių svetainėsBažnyčių svetainės
Bažnyčių svetainės
Robertas Peteraitis238 views
Socialiniai tinklai ir mobilieji telefonaiSocialiniai tinklai ir mobilieji telefonai
Socialiniai tinklai ir mobilieji telefonai
Robertas Peteraitis463 views

Kalėdos su apmąstymais

 • 1. Keliauja n t … Keletas nepatogių linkėjimų - nuo don Tonino Bello (Molfetta vyskupo, iškeliavusio pas Viešpatį 1993 m. balandžio 20) link Kalėdų
 • 2. Neatlikčiau savo, kaip vyskupo pareigos, jei sakyčiau jums: “Gražių Kalėdų”, nesudrumsdamas jūsų ramybės. Noriu jums truputį įkyrėti. Negaliu pakęsti minties, kad privalau siųsti nieko nesakančius, formalius, kalendoriaus išreikalautus linkėjimus. Aš tiesiog svajoju apie tai, kad kas nors imtų ir grąžintų juos siuntėjui kaip nepageidaujamus .
 • 3. Taigi, keletas nepatogių linkėjimų !
 • 4. Jėzus, kuris gimsta iš meilės, teduoda jums pasišlykštėjimą egoistiniu, absurdišku gyvenimu be veržimosi aukštyn , ir tesuteikia jėgų pradėti egzistenciją, kupiną savęs dovanojimo, maldos, tylos , dr ąs o s .
 • 5. Kūdikis, miegantis ant šieno, teatima jums miegą ir teduoda pajusti, kad jūsų pagalvė yra kieta kaip girnapusė , kol nepriimsite po savo stogu tremtinio, pabėgėlio, neturtingo pakeleivio .
 • 6. Dievas, kuris tampa žmogumi, teleidžia jums pasijusti kirminais kiekvieną kartą, kai karjera pasidaro jūsų gyvenimo stabu, kito aplenkimas – jūsų svarbiausiu rūpesčiu, o artimo nugara – laipteliu jums pakilti aukščiau .
 • 7. Marija, kuri tik gyvulių mėšle randa lopšį, kur gali švelniai paguldyti savo įsčių vaisių, savo dejonėmis tepriverčia jus girdėti kaip raudą visas kalėdines lopšines , kol jūsų veidmainiška sąžinė leis, kad žmonių išmatos, šiukšlių kibiras a r klinikų konteineris būtų nutrauktos gyvybės kapas be kryžiaus .
 • 8. Juozapas, kuris atsidūręs prieš tūkstančius uždarytų durų, yra visų tėviškų nusivylimų simbolis , tesutrikdo jūsų apsvaigimą nuo sočios Kūčių vakarienės, tepapriekaištauja už jūsų šykščias loterijas, teišprovokuoja trumpą sujungimą jūsų kalėdinėse iliuminacijose , kol nesileisite pritrenkiami kančios daugybės gimdytojų, slapčia liejančių ašaras dėl savo vaikų, kurie yra nelaimingi, kurie neturi sveikatos, darbo.
 • 9. Angelai, kurie skelbia ramybę, teatneša karą jūsų mieguistam nusiraminimui, nepajėgiančiam pamatyti, kad vos per sprindį nuo jūsų, padedant jūsų pritariančiam tylėjimui, vykdomos neteisybės, išnaudojami žmonės, gaminami ginklai , militarizuojama vargšų žemė, ištisos tautos pasmerkiamos žuvimui nuo bado.
 • 10. Piemenys, kurie budi naktį, saugodami bandą ir laukdami aušros, teatskleidžia jums istorijos prasmę, teišmoko svaiginančių lūkesčių, atsidavimo Dievui džiaugsmo , teįkvepia gilų troškimą gyventi neturtingai, nes galiausiai tai yra vienintelis būdas mirti tikrais turtuoliais.
 • 11. Virš mirštančio senojo mūsų pasaulio tegimsta viltis
 • 12. Maràn athà! BUON AVVENTO ...nel Signore da Eugenio Marrone eugenio@marrone.vr.it - www.buongiornonelsignore.it Ateik, Viešpatie Jėzau !