Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
Carp Andreea Georgiana1
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

Share

Батькам на замітку

Download to read offline

Як заохотити дитину до читання ? Гадаю ці поради будуть вам в нагоді

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to like this

Батькам на замітку

  1. 1. Поради батькам Заглянути в чарівне віконце
  2. 2. Підростаючій людині важливо навчитися відрізняти погане від хорошого, розуміти дійсні та помилкові цінності. Слід пам’ятати : сама по собі дитина не отримає всієї повноти спілкування з книгою, якщо поряд не буде мудрих дорослих.
  3. 3. Нерідко доводиться чути нарікання на те, що син або дочка не хоче читати. Дійсно, у наш час у друкарських видань існує немало конкурентів : телебачення, комп’ютер, відео.
  4. 4. Але книга, як і раніше, необхідна, бо перша відкриває дитині світ, учить співпереживати, співчувати, радіти разом, а завдання дорослих – збудити, виховати і укріпити в душі, що не окріпла, цю дорогоцінну здатність.
  5. 5. Необхідно : - починати читати вголос з раннього віку; - дарувати дитині книги ; - читати один одному по черзі ; - визначати, які персонажі подобаються чи не подобаються і чому ; - обов’язково слухати,як малюк читає сам, він повинен відчувати інтерес старших; - читати дитині перед сном.
  6. 6. Завжди слід зупинятися на найцікавішому або складнішому для сприйняття місця ставити питання, що допомагають “ включати уяву ”, звертати увагу на ілюстрації.
  7. 7. Головне для батьків – відкрити маленькій людині диво, яке несе в собі книга !
  8. 8. Дякую за увагу ! Підготувала : Раїса Чехолка

Як заохотити дитину до читання ? Гадаю ці поради будуть вам в нагоді

Views

Total views

333

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

51

Actions

Downloads

3

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×