Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

motoFANkowy tutorial odc. 5

341 views

Published on

motoFANki 2014

Published in: Automotive
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

motoFANkowy tutorial odc. 5

  1. 1. Odcinek 5  
  2. 2. Witajcie w kolejnej części tutoriala J Pamiętacie ostatnią zagadkę???  
  3. 3.   Czerwona kreska pokazuje jak należało prawidłowo pokonać trasę C-D-E     W przesłanych odpowiedziach znaleźliśmy jedną wątpliwość, którą zaraz wyjaśnimy.  
  4. 4. Nie łamiemy przepisów !!!   Dlaczego z punktu C do D nie pojechać tak jak to pokazuje różowa linia poniżej ??? Dlatego, że najkrótsza droga do „D” wiedzie na wprost ul. Jedyną właściwą a następnie w lewo na następnym skrzyżowaniu – jednak w momencie kiedy tam dojeżdżamy zauważamy znak zabraniający nam skręcić i musimy jechać dalej prosto szukając innej drogi
  5. 5. Jeżeli chodzi o przejazd od punktu do punktu to zapamiętajcie: -  Planując przejazdy pomiędzy punktami robimy to najkrótszymi drogami. Nie wiemy, że wybrana przez nas droga jest przejezdna w innym kierunku niż chcieliśmy lub w ogóle nie można w nią wjechać. -  Dowiadujemy się o tym w momencie jak dojedziemy do tego miejsca – wtedy wykonujemy nasze planowanie na nowo.    
  6. 6. Pamiętajmy również o: •  Przez punkt można przejeżdżać tylko raz – w momencie jego zaliczania !!! •  Poruszając się wg mapy nie sugerujecie się znajomością miasta – z doświadczenia wiemy, że bywa to bardzo zgubne JJJ Jeżeli macie pytania piszcie na Facebooku lub pod adres rajdy@wpobiedziskach.pl   W następnym odcinku opowiemy Wam jak zapisany będzie drugi odcinek rajdu. Pamiętajcie!!! Kto pyta, nie błądzi JJJ
  7. 7.       Bardzo dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne odcinki pozdrawiamy motoFANkowo

×