Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Toredad õpetjajad

2,402 views

Published on

Õpetjate päeva raamaes, õpetjaid iseloomustavad laused.
11.A Meediagrupp

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Toredad õpetjajad

 1. 1. Meie toredad õpetajad! 11a meediakursus Koostas: Kärt Kütt
 2. 2. Viljar Laasi  Väga järjekindel õpetaja, kelle tunnis saab ka tihti nalja.  Kutsutakse Villuks. Tunnis ajab innukalt lobisevate õpilaste kampu laiali.  Õp Laasi tundides saab sageli nalja, vahel pakub õpilastele lõbu see, kuidas ta neid karjudes korrale kutsub. Ta õpetab hästi ja on muhe.  Seletab asju nii, et need jäävad hästi meelde.  Lõbus ja oskab teha nalja. Igavad füüsika tunnid on tänu naljadele rõõmsamad.  Asjalik ja hea huumoriga.
 3. 3. Kaire Mäe  Üks lemmikõpetaja. Teeb asjad hästi selgeks ja ootab, et ka õpilased tõsistest teemadest aru saaksid.  Energiline ning nooruslik.  Õpetaja, kes oskab õigel ajal suurepäraseid nalju visata.  Oskab eristada ebavajalikku vajalikust, ei käsi kõike pähe õppida ja tänu sellele on meil lihtsam geograafiat mõista.  Oma ala asjatundja.
 4. 4. Vilve Lepik  Super klassijuhataja, hoolib kõigist enda õpilastest ja annab nõu ükskõik millises eluvaldkonnas.  Väga mõistev õpetaja. Enamasti heas tujus.  Õp Lepik on mõistev ja toetav, kes kurjustab õpilasetga väga harva ja seda ka ainult äärmisel vajadusel. Usun, et sellist klassijuhatajat soovib endale igaüks.  On alati valmis aitama, kui vaja.  Klassijuhataja, kes on klassi eest väljas.  Kui ta ei oleks matemaatika õpetaja, sobiks ta väga hästi psühholoogiks.
 5. 5. Meelis Rum  Huvitava jutuga kehalise kasvatuse õpetaja.  Arvestab alati õpilase kehalisi võimeid ja ei nõua ülejõu käivaid asju.  Üks paremaid õpetajaid, kes oskab anda tundi, teab, mis õpilastele meeldib ja annab soovitusi, kuidas tulemusi parandada.  Väga sportlik õpetaja.
 6. 6. Liis Olt  Noor ja energiline õpetaja. Koduste tööde osas üsna range.  Õp Olt on küll vahest kuri, kuid see-eest tema tundides saab nalja ja huumorimeel pole õpetaja ametiga veel kuhugi kadunud. Tundides on ta väga emotsionaalne ja ergutav.  Inglise keele tunnis läheb aeg kiiresti, õpilastel ei ole kunagi igav ning keel saab korralikult selgeks.
 7. 7. Ingrid Mäesalu  Õpetab hästi, räägib teemad lahti väga arusaadavalt.  Noor haldjalaadne õpetja, kes naeratab pidevalt. Õpilastel raske aru saada, millal ta on vihane.  Õp Mäesalu on alati heas tujus ja rahulik,vaid väga äärmuslike juhtumitega on teda võimalik kurjaks ajada.  Range, aga hea õpetaja.
 8. 8. Ago Viigipuu  Seletab kõike väga arusaadavalt ja huvitavalt ning räägib ka aeg-ajalt oma elukogemustest, mis on konkreetsete teemadega seotud.  Omamoodi vinge õpetaja.  Õp Viigipuu on alati väga korrektne ja toreda iseloomuga. Tema tunnis saab igakord nalja, kui ta ikka ja jälle käsib tüdrukutel oma sumadanid laudatelt võtta.  Teeb oma jutuga tunni huvitavaks.  Ajaloo tund on põnev tänu sellele, et õpetaja ei loe teksti õpikust maha, vaid räägib lugusi ka enda kogemustest.
 9. 9. Meeri Sild  Parim inglise keele õpetaja, paneb rõhku rohkem inglise keele oskusele, mitte konkreetselt hinnete panemisele.  Suhtleb õpilastega vabalt.  Aitab meedia-alastes küsimustes meelsasti õpilasi.
 10. 10. Heidi Paikre  Õiglane, hindab väga ausalt ning muidu tore õpetaja. Suudab taluda üllatavalt hästi õpilaste kriitikat.  Üsna range, võtab asju loogiliselt ning läbimõeldult.  Õp Paikre on tolerantne ja omapärane, kes suudab ka kõige lärmakama klassi korrale kutsuda. Tema targad “killud” panevad alati klassi vaikselt narema.  Rahulik ja kindlakäeline.  Range, aga hea õpetaja.
 11. 11. Julia Mihhailova  Tunnis saab tihti nalja ja see teebki tunni põnevaks.  Väga rõõmsameelne õpetaja.  Räägib alati väga huvitavaid fakte Venemaa kohta.  Hea huumorimeelega ja abivalmis.  Teda panevad naeratama väikesed pisiasjad.
 12. 12. Epp Mare Kukemelk  Huvitav isiksus ja nõuab õpilastelt täpselt nii palju kui vaja, ei anna üleliigseid kohustusi.  Õp Kukemelk on alati särav ja huvitav. Alati nakatab teisi oma hea tujuga. Teda on alati klassis kuulda.  Tema korraldatud rühmatööd ja ülesanded on huvitavad ja mitmekülgsed.  Ta teab meediast ja ajakirjandusest väga palju ja räägib sellest ka meile. Tänu sellele on tunnid huvitavad ja tunnis saab aru, kuidas meedia tegelikult toimib.
 13. 13. Annika Linnas  Tunneb teemat, millest ta räägib ja seletab kõik väga arusaadavalt lahti.  Õpetaja Linnas on alati rahulik ja lahke, keda ei ole veel kurjana nähtud.  Tema tunnis saab nalja, kui ta palub õpilastel lõpetada tooliga kõikumine.  Praktilised tööd kunstis on alati huvitavad.  Vabalt võiks ta olla ka giid, kuna oskab väga paljusid välismaiseid vaatamisväärsusi soovitada.
 14. 14. Anu Luure  Väga hea õppealajuhataja, oskab noortega suhelda ning on abivalmis igas olukorras.  Väga sõbralik ja abivalmis.  Energiast pakatav naerusuine õppealajuhataja.  Õp Luure on rõõmsameelne, kes kooli peal vastu tulles alati naeratab. Kui ta kellegagi pahandab, siis seda ka õigustatult.
 15. 15. Sirje Volmer  Õp Volmer on inimene, kes alati nõuab õpilastelt palju, kuid minu arvates on see väga hea iseloomu omadus.  Tunneb õpilaste tervise pärast muret ning paneb õpilased end liigutama!
 16. 16. Alli Aigro  Tore keemia õpetaja, kes soovib, et õpilased teemast aru saaksid, annab alati abi, kui küsida.  Õp Aigro on oma töösse väga pühendunud ja suudab klassi hoida vaos.  On reibas ja enesekindel õpetaja.  Katsed keemias on väga huvitavad!  Oskab hästi õpetada, kui midagi arusaamtuks jäi, seletab selle uuesti üle.  Aitab ka mitte kõige “teravamatel” õpilastel suurepäraselt keemiast aru saada.
 17. 17. Madean Altsoo  Üldiselt hea õpetaja, kelle eesmärgiks on õpetada noori soravalt soome keelt rääkima.  Tema antavad kodused ülesanded on väga loomingulised ning tunnis saab vahetevahel teha paaristööd.  Väga otsekohene õpetaja.  Abivalmis ja mõistlik õpetaja.
 18. 18. Sirje Reilson  Sõbralik, ei tõsta häält õpilaste peale.  Õp Reilson on heas tujus, kes ei ela kunagi oma halba tuju õpilaste peal välja. Talle tõesti meeldib olla õpetaja ja seda on hea vaadata.  Tunnid temaga on alati nalja ja naeru täis.  Tema tunnid on mitmekülgsed. Ta ei anna ülemõistuse palju õppida, aga samas vaatab, et kõik asjast korralikult aru said.
 19. 19. Lemme-Liis Elp  Üks parimaid õpetajaid meie koolis. Väga sõbralik ja hea suhtleja. Kirev isiksus ja võidab õpilaste südamed oma lahke ja lõbusa suhtumisega ellu.  On heas tujus, rõõmus, väga loominguline ning paneb terve klassi naerma.  Lemme-Liis on kõige toredam ja naljakam õpetaja üldse. Oskab teha head huumorit, aga samas säilitada kord tunnis.  Teeb oma emotsionaalse jutuga tunnid väga huvitavaks.  Väga hea õpetaja, räägibhuvitavalt ja põnevalt erinevatest muusikutest ja nendega seonduvast.
 20. 20. Leili Küttner  Armastab saksa keelt ja püüab ka noori seda armastama panna.  Õp Küttner on alati heas tujus. Tema hea tuju ja rõõmus meeleolu on nakkav. Tundides on ta on väga rahulik.  Koolipeal teda nähes on ta väga rõõmsameelne.

×