Dpa 2012 / ilkbahar Broşürü

423 views

Published on

DPA Mik

Published in: Technology, Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
423
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
5
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Dpa 2012 / ilkbahar Broşürü

  1. 1. DPA Mikrofonlar sunarVokal Mikrofonu Kafa-tipi Mikrofonlar Enstrüman Mikrofonları
  2. 2. Çıtayı YükseltiyorEn iyiden daha iyiMühendislere efsanevi mikrofonumuz 4011 mikrofonun en çok hangi özelliklerini sevdiklerini sorduk ve sonra oözellikleri bir el mikforonu tasarımına adapte ettik. Sonuç; nefes kesen doğal ses ve mükemmel tanımlamayasahip süperkardioid bir mikrofon.Yola HazırUzun süreli elde kullanımlara uygun üretilen d:facto, elde kullanımdan doğan gürültülere ayrıcalıklı izolasyon sağlarkenüç kademeli pop koruyucusuna ve aşırı derecede yüksek ses seviyelerinde kullanıma uygun bir tasarıma sahiptir.Telsiz UyumuStandart DPA kablolu gövde kullanımı dışında d:facto kapsülü daha rahat kullanım isteyenler için kolayca sökülerekWisycom kablosuz sisteme mükemmel uyum sağlar.
  3. 3. -Vazgeçemeyeceginiz bir “headset” performansıÇarpıcı başarıd:fine sese, boyuta ve tasarıma olan benzersiz yaklaşımı sayesinde kafa-tipi mikrofonlar için yeni standarlarıbelirlemektedir. Hayret verici detaya sahip o küçük ve göze batmayan kapsülü çoktan taraftarlarını kazandı bile.Baş döndüren performansRahatlığıyla beraber sıkıca kulağa oturan yapısı, rüzgar ve pop seslere olan düşük hassasiyetiyle beraber d:fine,yüksek-SPL ve kirlilikten uzak sesiyle vokalistlerin performanslarına odaklanmasına izin verir.Tam esneklikYönsel/çok-yönlü kapsül elemanlarına, tek/çift kulak tasarımına, uzun/kısa mikrofon boyuna ve farklı renk se-çeneklerine sahip olan d:fine, hem kablolu hem kablosuz tüm sistemler ile olağanüstü bir performans sergiler.
  4. 4. Gerçek enstrüman tonunu yakalayınŞimdi daha da iyiÖdüllü 4099 serisinin üzerine geliştirilen d:vote, gelişmiş bir şok emiciye, iki farklı çapta seçilebilen sökülebilirkablo ve ayrıcalıklı kuğuboynu uzatma opsiyonlarına sahiptir.Bozulmayan saflıkHerhangi bir dahili mikrofon veya pikaptan çok daha natürel bir sese sahip d:vote, istenmeyen gürültüdenuzak, akustik enstrümanların gerçek sesini yakalayacak bir yapıdadır.Solo veya senfoniPiyanodan gitara, yaylılardan tahta-nefeslilere, nefeslilerden davula, d:vote tümünde etkileyici sesi aynıeşitlikte sunar. Tek bir mikrofon tüm orkestraya mükemmel gücü katar.
  5. 5. Ses, Stil & Dayanıklılık Kendiniz deneyimleyin, ve beklenmeyeni bekleyinVokal Mikrofonu Kafa-tipi mikrofonlar Enstrüman Mikrofonları

×