Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

İnti̇kam

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

İnti̇kam

  1. 1. İNTİKAMNasil yagmur nasil firtina,adam bir taksiye el kaldirir,taksi Durur.Adam gidecegi yeri söyleyince,taksici kizarak Ohoo orasi çok yakin alamam seni der ve gazlar gider.Adam çok bozulur ama sonra bir sekilde,yagmur-camur evine gitmeyi basarir.Ertesi gün sans eseri bir bakar ki,dün geceki taksici, evinin önündeki taksi duragindadirve üçüncü siradadir.Hemen plan yapar ve ilk taksi söförüne yanasir:-Ataköye kaca götürürsün ?-5 milyon-Sana 20 milyon veririm ama bir kere beraber olalim ,- Hadi be sapik misin, defol.
  2. 2. Adam bu cevabi alinca ikinci siradaki taksiye yanasir.-Ataköye kaça götürürsün ?-5 milyon- Sana 20 milyon veririm ama bir kere beraber olalim.- Vay sapik vay defol.Sira üçüncü taksiciye yani bizim taksiciyegelmistir.Adam yanasir:- Ataköye kaça götürürsün ?- 5 milyon-Peki. Sana 20 milyon veririm ama bir şartim var!!-Nedir?- Giderken diger taksicilere el salliyacaksin!!!!!!-Ayibettin be abi tabii.........))))))))))))))))

×