Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Burç Peri̇leri̇

733 views

Published on

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Burç Peri̇leri̇

  1. 1. BURÇLARIN PERİLERİEski çağlarda insanlar doğduğu zaman kulağına sihirli sözcükler fısıldayanperilerin olduğuna inanılırmış. Sizin periniz size neler söyledi?İkizler burcunun perisi: MeliorMelior, neşe ve mutluluk elflerinin prensesidir.Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:Ebedi gençliğin sırlarına her zaman vakıf olacaksınızParlak bir zekanız olacakHayal gücünüz sizi büyülü yerlere ulaştıracak.
  2. 2. Koç burcunun perisi: ParadiseParadise yani Cennet isimli perinin engelleri ortadan kaldıran Salamanderlerin (birtür kertenkele, ejderha) ruhlarının prensesi olduğuna inanılır, o yüzden birkertenkele resmiyle temsil edilir. Ateş elementinin sembolüdür.Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:Çok canlı ve hayat dolu olacaksınızHer şeye meydan okuyacacaksınızBaşkalarının cesaret edemeyecekleri şeylere cesaret edeceksiniz.Aslan burcunun perisi: MorganMorgan, mitolojide büyük fikirleri gerçekleştirmenizi sağlayan ejder ruhununprensesidir.Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:Güçlü bir kişiliğiniz olacakAhlaki değerlere çok bağlı olacaksınızHayatın iniş çıkışlarına dayanacaksınız
  3. 3. Çok alçak gönüllü olacaksınızArkadaşlarınıza hep yol göstereceksiniz.Boğa burcunun perisi: VivianVivian, mitolojide maddi zenginlik getiren, yeraltındaki hazinelerin bekçisi cücegnomelerin prensesidir.Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:Dolu dolu bir hayat yaşayacaksınÇok hassas biri olacaksınBülbül kadar güzel sesli olacak, şarkı söyleyeceksinCömertliğinle kalpleri kazanacaksınGüçlü olacaksın.Yengeç burcunun perisi: MelusinaMitolojide, Melusina, gerçek aşkı getiren Ondine, yani deniz kızlarının perisidir.Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:Kalpleri acıyla dolu olanlara yardım edeceksinizÇocukları çok seveceksiniz
  4. 4. Sihirli ve yaratıcı bir dünyanız olacakÇok güçlü sezgilere sahip olacaksınızNazik ve şefkatli olacaksınız.Başak burcunun perisi: UrganiaMitolojide Urgania, talih ve para getiren yer altı hazinelerinin koruyucu elflerininprensesidir.Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:Her zaman çok şanslı olacakKeskin gözünüz hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacakAsla pes etmeyeceksinizEviniz büyülü bir krallık olacakVazifelerinizi asla ihmal etmeyeceksiniz.Terazi burcunun perisi: HoldaHolda perisi fırsatlar yakalamanızı sağlayan Sylphlerin perisidir.Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:Her zaman ahenkli, uyumlu bir yaşamınız olacakGüzel ve çekici olacaksınızRuhunuz hep taze kalacakBunalımlara karşı koyacaksınız.
  5. 5. Akrep burcunun perisi: EstrellaEstrella mitolojide, aşkta beklenmedik şans getiren deniz kızlarının yaniOndinlerin prensesidir.Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:Her zaman küllerinden yeniden doğan Phoenix yani Anka kuşu gibi güçlüolacaksınızHayattan büyük zevk alacaksınızHayatın gizemli yanlarını çözeceksinizSezgileriniz size rehberlik edecekDağları yerinden oynatacak kadar güçlü olacaksınız.Yay burcunun perisi: GlastingGlasting perisi, mitolojide bilgelik perisi olarak tanınan ejder ruhunun perisidir.Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:Çok iyimser olacaksınRüyalarını gerçekleştirmek için her yolu deniyeceksinTutkulu ve hırslı olacaksınAffedici olacaksınBüyük bir yaşama enerjisine sahip olacaksın.
  6. 6. Oğlak burcunun perisi: TitanyaTitanya, altındaki hazineleri koruyan elflerin Kraliçesi.Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:Hafızan bir fil kadar güçlü olacak,Yalan söylemeyeceksin ve cesur olacaksın,çabuk ve iyi öğreneceksin.Kova burcunun perisi: ArielMitolojide, Ariel, neşe ve mizah anlayışı sağlayan Sylph prensesine verilen isimdir.Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:Nereye gidersen git orada iz bırakacaksın,Çok yaratıcı olacaksınBüyük bir sanatçı olacaksınSana ihtiyaç duyan herkese yardım edeceksin,çok zeki olacaksın.
  7. 7. Balık burcunun perisi: SelkieSelkie, mitolojide Ondinelerin yani deniz kızlarının prensesidir, genellikle yanındabir fok balığıyla resmedilir, evlerimize ahenk ve neşe getirir.Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:Altıncı bir duyuyla ödüllendirileceksinHer şeye uyum sağlayabileceksinSanatçı bir ruhun olacakÇok hoşgörülü olacaksınRuhsal aleme çok ilgi duyacaksın__._,_.___

×