Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

QUIX | Hi-technology [czech version]

456 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

QUIX | Hi-technology [czech version]

 1. 1. TECHNOLOGIE
 2. 2. Budova QSpolečnost QUIX sídlí v budově přestavěné kotelny, kde se nachází nejen kanceláře a sklady, ale i prostory na vývoj a testovánítechnologií, zkušebny a ateliéry na zkoušení nebo natáčení, stavění různých projektů na míru či variabilní showroom.
 3. 3. Přehled SPECIÁLNÍ POUTAČE  MULTIMEDIÁLNÍ ZÁBAVA  PREZENTACE BEZ HRANICHolografický stojan Reactable Panoramatická projekceInteraktivní podlaha Malování do písku Speciální projekční stěnyVote Photo Foto studioInteraktivní vitrína Infra foto  EXTRA Human Joystick Dekorace LASEROVÉ TECHNOLOGIE Fresh Cube Nafukovací stan Trident DomeLasershow Těžká mlhaLaserman  UNIKÁTNÍ PROJEKCE Bezdrátová světlaLasernet MappingLaser Graffiti Mapping předmětů Venkovní projekce do vodní stěny VYCHYTÁVKY Vnitřní projekce do vodní stěnyDraganflyer FogScreenPersonifikace vstupu Outdoorové a mobilní projekceMobilemanDJ´s EmulatorInteraktivní vstupLED interaktivní vstupQUIXIANO – piano dancingDrinkorgan
 4. 4. SPECIÁLNÍ POUTAČE
 5. 5. Holografický stojanPřenosná projekční výloha, ve které je logo či produkt zobrazeno jako trojrozměrný virtuální objekt, který lze rozpohybovatnebo učinit součástí složitější animace. Tančící 3D obraz upoutá pozornost všech kolemjdoucích. Holografický stojanje elegantním prezentačním médiem na akcích, ale i efektní výbavou do kancelářských prostor. Kromě možnosti pronájmutedy vyrobíme stojan i na zakázku dle vámi požadovaných rozměrů.
 6. 6. Interaktivní podlahaPodlaha jako projekční plocha s vizuálním obsahem, který reaguje na kroky po jejím povrchu. Interaktivní podlahu lze využítjako pozemní poutač k prezentaci loga, nového produktu či jiného sdělení, ale zároveň může mít funkci jednoduché herníaplikace. Jedná se tedy o zábavní a sdělovací technologii v jednom, která oživí fádní prostředí vstupních hal, vzbudí pozornostnávštěvníků v přeplněném nákupním centru a pobaví při příležitosti jakékoliv společenské události.
 7. 7. Vote PhotoInteraktivní technologie s dotekovým displayem a pamětí, která kombinuje funkci prohlížeče (listování katalogem) s možnostíhlasování. Fotografie jsou přehledně seřazeny na pásu v dolní části obrazovky. Klepnutím na snímek jej zvětšíte a obdobně dátehlas svému favoritovi. Aplikaci dodáváme na plazmě nebo jako kiosek, který lze stejně jako virtuální pozadí displaye obrandovatdle Vašich potřeb (korporátní identita, logo, vzory, barevné přechody…).
 8. 8. Interaktivní CLVMultifunkční reklamní médium, které učiní z kolemjdoucích tvář vaší kampaně. Vyfotí, umožní napsat vzkaz a výslednou „vizitku“pak zveřejní na své obrazovce. Interaktivní vitrína se skládá z plazmové obrazovky a interaktivního rozhraní s klávesnicí a webkamerou. A jak celá aplikace funguje? Přijdete k vitríně, necháte se vyfotit a napíšete svůj vzkaz. Obojí projde autorizací a potéje zobrazeno na plazmové obrazovce.
 9. 9. LASEROVÉ TECHNOLOGIE
 10. 10. LaserShowFascinující prostorová show jako vrcholný bod programu vašich akcí. Vybrat si můžete hned z několika typů laserových projekcíod laser beam show (využívá linií a trajektorií laserových paprsků) přes 3D vizualizace a animace, které zviditelní vaše logaa vizuály produktů, po projekci do laserové sítě, při níž promítané obrazy působí, jako by létaly vzduchem přímo nad vaší hlavou.
 11. 11. LaserManKdyž se v absolutní tmě objeví před zraky diváků svítící postava, nikdo ještě netuší, čeho bude v následujících několika minutáchsvědkem. Muž na podiu, který si právem říká „LaserMan”, posouvá vertikální paprsky vlastní rukou a vytváří z nich nejrůznějšíobrazce. Laserové světlo ale dokáže i zlomit, vytrhnout ze země nebo jej proměnit v hi-tech hudební nástroj – laserovou harfu.V roce 2012 upgradoval QUIX technologii na modrého LaserMana, který je světovým unikátem.
 12. 12. LaserNetSvětelný labyrint utvořený laserovými paprsky, jež jsou schopny detekce pohybu. Všichni známe ty fantastické akční scény,kdy se hrdina ocitne pár metrů před drahocennou soškou, ale v cestě mu stojí bezpečnostní laserová síť. Tuto skutečně akčnízábavu si můžete prožít na vlastní kůži právě díky naší Laserové síti. Při detekci pohybu umí lasery změnit barvu nebo vydathlasový či zvukový signál. Naučíme je prostě vše, co si budete přát. Podmínkou realizace je samozřejmě tma.
 13. 13. LaserGraffitiSvětelné obrazy a nápisy malované pomocí laserového ukazovátka na nedaleké i vzdálené stěny, budovy. Při venkovní aplikacina vzdálené plochy splňuje LaserGraffiti účel mobilního média, které osloví a zaujme i nic netušící veřejnost daleko od místa činu.Zároveň se jedná o skvělou zábavní aktivitu pro hosty Vašich akcí, kteří si mohou jen tak malovat nebo na oko designovatlibovolné produkty. Technologie je tedy vhodná pro události venku i uvnitř.
 14. 14. VYCHYTÁVKY
 15. 15. DraganflyerDálkově ovládaný minivrtulník se zabudovaným fotoaparátem, který snímá Full HD fotky a video z ptačí perspektivy. Díkynejmodernějším technologiím je schopen záznamu při letu i visu, ale i přesného návratu ke snímání na předem danou pozici.Zásadní předností Draganflyeru je jeho bezpečnost. I v případě vysazení jednoho z šesti motorů bez problémů a řízeně přistane.Díky elektrickému pohonu je provoz vrtulníku maximálně tichý, tedy vhodný jak pro outdoorové tak indoorové užití.
 16. 16. Personalizace vstupuVstup na párty lze různě personifikovat pomocí kódů. Například můžeme rozdělit vzkazy do skupin nebo oslovit každéhopříchozího konkrétně jménem. Kód může být umístěn přímo na pozvánce nebo na vstupence, kterou každý návštěvník dostaneu vstupu. Lze také řešit potiskem na VIP náramky.
 17. 17. MobilemanSegway bez řídítek. Díky upravenému podvozku ovládáte stroj tělem, bez pomoci rukou. Mobileman může být doplňkovouaktivitou pro hosty na akcích, ale i Hi-tech „hostesákem“ či mobilním prostředkem distribuce, při níž volné ruce jistě uvítáte.Mobilemana dodáme včetně jezdců, kterým zajistíme i kostýmy odpovídající typu a charakteru akce.
 18. 18. DJ´s EmulatorDýdžejský pult jako průhledný display na bázi dotekové plochy, který nenechá divákům uniknout jediný pohyb ruky DJe.DJ‘s Emulator umožní publiku pohlédnout hlouběji do dýdžejského kumštu a umocní tak zážitek z hudby vizuálně…Zvláště když dáme dýdžejovi extravagantní kostým a naučíme ho pár tanečních a pohybových kousků.
 19. 19. Interaktivní vstupVstup do prostoru vždy tvoří pomyslný předěl mezi všedním a reálným světem tam venku a světem stvořeným pouzepro tento večer tam uvnitř. Vstup může být dekorován dle téma akce od bílé stretch látkové brány až po vstup do jiné dimenze.Při průchodu se spouští aplikace, která vás oskenuje laserem a přivítá hlasem nebo jiným efektem.
 20. 20. LED interaktivní vstupVstup do prostoru, první dojem. Vstupujete do bran, které vás automaticky pozdraví, detekují vás a zároveň zobrazílibovolné sdělení na projekci.
 21. 21. QUIXIANOQUIXIANO je obří klávesnice, která se rozezní pod nohama „hopsajících“ performerů. Stejně tak jako u klasického pianači elektrického stagepiana, spočívá mechanika vyluzování tónů v promačkávání, respektive prošlapávání kláves. Hra naQUIXIANOtedy pojí hudební kreativitu a přednes se sportovním výkonem. QUIXIANO je velice důmyslná hudební technologie a zahrátse na ni dá více méně cokoliv. Naši performeři vymyslí a nacvičí playlist skladeb vhodných pro vaši akci, nebo si můžetesami zadat, které songy chcete do programu zapojit. QUIXIANO je nejnovějšímhitem z vlastní produkce QUIXu. Dle dostupných informací je QUIXIANOjako technologie i performance naprostým unikátem v Evropě. Vyrobeno bylona konci dubna 2012 a ihned našlo uplatnění na nejrůznějších akcích v podoběsamostatné show, ale osvědčilo se i jako populární workshop pro hosty.Úspěch sklidilo i v letošním ročníku populární soutěže Česko Slovensko má talent,kde se aktuálně probojovalo mezi prvních 16 semifinalistů.
 22. 22. DrinkorganTechnologický barman, který na pokyny kláves mixuje drinky z válců. Ideální pro kompozici je volit drinky v různých barvách,průhlednými trubičkami poté nápoj putuje až k dolnímu kelímku. Jedná se o takovou symfonii barev. Lze dotvořit zvukovýmiefekty, hláškami...
 23. 23. MULTIMEDIÁLNÍ ZÁBAVA
 24. 24. ReactableRevoluční nástroj pro kolektivní tvorbu muziky. Možno objednat i jako samostatné vystoupení profesionálního performera.U Reactableu se může sejít více lidí a v jedné chvíli promítat své jedinečné představy do rodící se hudby. Na vrchní desku kladouhráči kostky a destičky s různými symboly, které se propojí světelnými paprsky, aby bylo vidět, které předměty na sebe zrovnareagují. Kostky představují zvuky, destičky efekty, jimiž můžete zvuky ovlivňovat.
 25. 25. Malování do pískuÚžasná technika malování pohybem ruky v písku. Plynulé tahy a tvořící se obrazy jsou průběžně snímány a v reálném časezobrazovány na připojeném plátně či obrazovce. Zábavný a navíc tvůrčí způsob, jak zpestřit program na večírcích.Obraz může být přenášen na plazmu, plátno ale i vodní stěnu.
 26. 26. FotostudioTechnika kompozice osoby a jednobarevného pozadí, která umožňuje následné začlenění postavy do jakéhokoliv prostředí.Můžete si zvolit libovolnou atmosféru, do které budou Vaši hosté – klienti po vyfocení zakomponováni. Fotografie lze obrandovatči sjednotit designem korporátní identity. K odběru jsou v průběhu akce nebo mohou být posléze rozeslány emailem.
 27. 27. InfrakameraFotoaparát, který nebere zřetel na image a styling, ale proniká až pod kůži. Výsledná fotografie Vás zvěční v barvách teplotní škálydle rozložení intenzity tepla. Infrakamera nesnímá fotografie ve viditelném spektru, ale ve spektru infrapaprsků, tedy o jinévlnové délce, než vnímá naše oko. V noci, za úplné tmy je člověk skrz infrakameru vidět, protože je teplejší než okolí.infrafotografie mohou být originálním suvenýrem z firemního večírku.
 28. 28. Human JoystickTechnologie, která umožňuje ovládat pohyb předmětu promítaného na plátně máváním rukou ze strany na stranu.Human Joystick je aplikace určená pro kolektivní zábavu. Princip „lidského ovladače“ spočívá ve skenování pohybu rukou osobv sále. Systém vyhodnotí pohyb většiny a zpracuje jej v data, která synchronizovaně řídí hybnost daného předmětu na plátnězleva doprava a naopak.
 29. 29. Fresh CubeOsvěžovací zařízení ideální pro letní outdoorové akce. Fouká vítr o síle vichřice, vysílá vodní tříšť do vzdálenosti 20 metrů, umífotit a snímky pak ukládat, zobrazovat i sdílet na netu a Facebooku. Toto zařízení bylo vyvinuto speciálně pro Wrigleyjako interaktivní prostředek komunikace během kampaně na žvýkačky „Five“. Fresh Cube se stal jedním z nejpopulárnějších bodůprogramu letních festivalů 2011, o čemž svědčí cca 1 700 snímků pořízených denně.
 30. 30. UNIKÁTNÍ PROJEKCE
 31. 31. Mapping budovFascinující projekce na budovy, která převlékne dům do zcela nové fasády nebo jej ve vteřině nechá spadnout (na pohledsamozřejmě). Oproti klasické projekci je mapping unikátní tím, že maximálně využívá a zdůrazňuje architektonické prvkya vlastnosti příslušné danému objektu. Jedná se tedy o důmyslnou projekci, jíž předchází velice detailní zaměřování budovy.Scénář a obsah projekce vždy vychází z míněného sdělení či charakteru akce.
 32. 32. Mapping předmětůSpeciální projekce připravená na míru určitým předmětům, s jejichž charakteristickými prvky a tvary při vizualizacích detailněpracuje. Tato technologie využívá například aut, scén nebo lidí k vytvoření dalšího typu prostorové iluze pomocí laserunebo projekce.
 33. 33. Venkovní projekce do vodní stěnyProjekce do vodní stěny utváří velice efektní scenérii nabitou emocemi. Obrazy působí, jako by vycházely přímo z hladinynebo se bezprostředně nad ní vznášely. Promítat lze samostatné vizuály i souvislé animace, a to klasickou projekcí či v kombinacis lasery. Vodní stěnu instalujeme bez problémů i na souši umístěním bazénu – umělé vodní nádrže. Kvalita obrazu je samozřejmězávislá na povětrných podmínkách.
 34. 34. Vnitřní projekce do vodní stěnyPůsobivá projekce obrazů na jemný „vodopád“ uměle vytvořený pro aplikaci v interiéru. Průhlednost vodní stěny vzbuzuje z většího odstupu dojem volné levitace obrazů v prostoru. Vodní stěna je sestavována ze třímetrových modulů. Její šíře tedymůže být 3, 6, 9… metrů. Voda se může snášet z výšky 2 – 10 metrů (dle výšky stropu) do sestaveného bazénu, odkudje čerpadlem hnána zpět. Jedná se tedy o uzavřený okruh bez nutnosti doplňování vody.
 35. 35. FogScreenPrůhledná a průchozí projekční stěna z tenké vrstvy suché mlhy, která vytváří iluzi obrazů plujících vzduchem. Nejčastěji býváinstalována přímo v prostorách akce nebo jako vstup do hlavního sálu, takže hosté mohou – musí projít skrze ni. Úžasnázobrazení, která utváří, vzbuzují všeobecnou pozornost. Proto je technologie FogScreen tak často využívána při uvádění výrobkůna trh, na obchodních výstavách, firemních akcích, módních přehlídkách, v restauracích, kinech, nočních klubech, muzeích…
 36. 36. Outdoorové a mobilní projekceEfektivní outdoorová prezentace log a animací, která upoutá pozornost mnoha lidí i na velkou vzdálenost. Lidský zrak nejlépepřitáhne pohybující se objekt a čím je objekt větší a viditelnější, tím lépe. Promítat lze technikou klasické i laserové projekce.Odbavení může probíhat přímo z auta, takže příprava je velmi rychlá. Podmínkou bezchybné realizace je samozřejmě TMA.
 37. 37. PREZENTACE BEZ HRANIC
 38. 38. Panoramatické projekcePřevratný nástroj prezentace, který umožňuje sestavit v podstatě nekonečně dlouhou projekční plochu. Spojení modulů / plátenje řešeno systémem WatchOut, který vytváří úžasnou panoramatickou projekci, jež může mít prakticky neomezené rozpětí.WatchOut nabízí mimořádnou kvalitu obrazu a umožňuje interaktivní promítání a aktivity v reálném čase v kombinaci s většinouzvukových a vizuálních formátů včetně možnosti synchronizace s plazmovými obrazovkami.
 39. 39. Speciální projekční stěnyKombinace různých projekčních technik vytváří různorodou promítací stěnu, která nabízí divákům více než jen obyčejnouprezentaci na jedno plátno. Projection Wall je prostředkem nekonečného vizuálního zážitku.
 40. 40. EXTRA
 41. 41. DekoraceNa řešení scén a dekorací jsme vybaveni vlastní vybavenou dílnou a ateliérem i pro velké instalace. Používáme buď osvědčenédekorační moduly nebo řešíme scénu a design akce na míru.
 42. 42. Nafukovací Trident DomeVelice působivá nafukovací konstrukce. Zcela samonosná stavba s kapacitou cca 400 lidí na ploše 360 m2. Instalace přesto zaberejen několik hodin, a proto je tento stan vhodný pro rychlé či jednorázové akce nebo putovní události a roadshows.
 43. 43. Těžká mlhaNadýchaný koberec mlhy valící se po podlaze, či padající z podia je bezpochyby působivým efektem pro dokreslení smyslnéscenérie. Ukažte návštěvníkům své akce něco nadpřirozeného!
 44. 44. Bezdrátová světlaVelice praktické řešení pro osvětlení předsálí, barových stolků nebo k zavěšení na rampu. Způsobů, jak bezdrátová světla využít,je nepřeberné množství. Žádné elektrické šňůry a kabely. Jednoduše světla instalujte, zapněte a ovládejte je bezdrátově.Bezdrátová světla byla navržena zejména s ohledem na univerzální použitelnost.
 45. 45. KONTAKT MR. QUIX QUIX, s.r.o.Prague, Czech RepublicWWW.QUIX.CZ

×