QUIX Art Of Inspiration [czech version]

1,335 views

Published on

QUIX Art Of Inspiration

Komunikace a produkce | Event technika | Unikátní projekce | Laserové technologie | Multimediální zábava | Speciální poutače | Vychytávky

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,335
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
5
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

QUIX Art Of Inspiration [czech version]

 1. 1. HI-TECH ŽIVEL KREATIVNÍHO MARKETINGU
 2. 2. Budova QSpolečnost QUIX sídlí v budově přestavěné kotelny, kde se nachází nejen kanceláře a sklady, ale i prostory na vývoj a testovánítechnologií, zkušebny a ateliéry na zkoušení nebo natáčení, stavění různých projektů na míru či variabilní showroom.
 3. 3. Přehled KOMUNIKACE A PRODUKCE  UNIKÁTNÍ PROJEKCE  MULTIMEDIÁLNÍ ZÁBAVAKomunikační strategie Mapping budov FotostudioEvent marketing Mapping předmětů InfrakameraPromotion Venkovní projekce do vodní stěny Human JoystickProdukce Vnitřní projekce do vodní stěny Malování do pískuGuerilla marketing FogScreen QUIXIANONetradiční média DrinkorganVýstavy  LASEROVÉ TECHNOLOGIE Fresh CubeTeambuilding Lasershow Vote Photo Laserman Reactable EVENT TECHNIKA Lasernet DJs EmulatorStage Laser GraffitiDekorace Laser harfa  SPECIÁLNÍ POUTAČEVideo Interaktivní podlaha Interaktivní CLV Holografický stojan  VYCHYTÁVKY Draganflyer Mobileman Robocop
 4. 4. KOMUNIKACE A PRODUKCE
 5. 5. Komunikační strategieKomunikační strategie je nedílnou součástí naší práce. Ať již prezentujeme určitý výrobek, vymýšlíme event, kongres či firemníakci. Hledat a především najít komunikační cestu ke klientovi či zákazníkovi je základem úspěchu. Každá tvář má své jméno.A každá firma má svůj název. Každý z nás nějak myslí. A každá firma má nějakou vizi. Každý z nás je jedinečná osobnost. A každáfirma má svou identitu. Každý z nás jednoho dne zemře. Ale firma může žít dál. Záleží jenom na strategii.
 6. 6. Event marketingEvent marketing je prostě taková „veselá“ činnost, která se nevšedními akcemi snaží upoutat pozornost potenciálního zákazníka.Emocionální podněty, které vyvolává, mají podpořit image nabízeného produktu. Takovéto akce se navíc těší pozornostisdělovacích prostředků.
 7. 7. PromotionSpecializujeme se na neobvyklé, často jednorázové distribuce a promotion ad hoc všude tam, kam je těžké se dostat oficiálnídistribuční cestou, nebo kde by bylo příliš náročné a neefektivní vytvářet dlouhodobou distribuční a promotion síť, např. z důvodusezonnosti lokality nebo výrobku. Mezi tato místa mohou patřit koupaliště, vysokoškolské koleje, nákupní centra atp.
 8. 8. ProdukceŘešíme nejen produkci v oblasti eventů, nestandardních médií nebo multimediálních show. Zvládáme také různé stavby navodě, ať už na základě plošin z lešení nebo spojených pontonů. Takže pokud něco vymyslíte bez nás, rádi vám alespoň vyřešímebezchybnou produkci.
 9. 9. Guerilla marketingGuerilla marketing je provokativní, kontroverzní a agresivní reklama, při níž se nepoužívají klasické reklamní kanálynebo se použijí nestandardním způsobem. Lidé jsou reklamou přesyceni a úspěšně se jí vyhýbají. Jen to, co člověk nečeká,ho dokáže zaujmout a vytrhnout z letargie.
 10. 10. Netradiční médiaMezi netradiční média z našeho pohledu řadíme především nosiče, jejichž primární funkcí není samotná komunikacereklamního sdělení. Může se třeba jednat o zařízení a vybavení, která lidé využívají na různých místech každý den, jako je tomuu barelů s pitnou vodou, automatů na cukrovinky či kávu, ale také košů na zastávkách MHD v Praze. Reklamní využití těchtonosičů je o to účinnější, o co lépe se podaří skloubit jejich primární funkci s kreativním konceptem.
 11. 11. VýstavyPři realizaci výstavní či veletržní expozici poskytujeme full servis. Vše řešíme komplexně od obhlídky lokace, kreativního návrhu,3D vizualizace, až po samotnou realizaci a pojištění akce. Řešíme prezentační stánky jak pro menší firmy, tak i velké expozice.Naším působištěm je kromě území ČR i celá Evropa. Náš profesionální tým vám rád poradí a převezme vaše starosti s realizacívaší výstavy či expozice.
 12. 12. TeambuildingNaše společnost je držitelem známky na akci Tajný závod, který pořádáme pro firmy na zakázku. Dále organizujeme klasickéoutdoorové programy (máme vlastní vybavení), sportovní soutěže, akce s rozličnou tématikou (kulturní, vědomostní,fantasy a další).
 13. 13. EVENT TECHNIKA
 14. 14. StageDisponujeme nejen klasickým zastřešením, ale i atypickými obloukovými řešeními. Scény jsme schopni stavět do rozměru16×12 metrů včetně zvukového a světelného parku. Zvučíme od menších akcí až po velké kapely. K světelnému parku používámesvětelné dekorace, bezdrátová světla a další netradiční záležitosti light designu.
 15. 15. DekoraceNa řešení scén a dekorací jsme vybaveni vlastní vybavenou dílnou a ateliérem i pro velké instalace. Používáme buď osvědčenédekorační moduly nebo řešíme scénu a design akce na míru.
 16. 16. VideoNa video používáme různé typy netradičních pláten včetně kruhových, panoramatických nebo projekční řešení pomocí fóliía matnic. Dále disponujeme plazmovými obrazovkami, LED stěnami (modulovými i LED kamionem) a silnými projektory.K odbavení používáme systém WatchOut.
 17. 17. HI-TECHNOLOGIE
 18. 18. UNIKÁTNÍ PROJEKCE
 19. 19. Mapping budovFascinující projekce na budovy, která převlékne dům do zcela nové fasády nebo jej ve vteřině nechá spadnout (na pohledsamozřejmě). Oproti klasické projekci je mapping unikátní tím, že maximálně využívá a zdůrazňuje architektonické prvkya vlastnosti příslušné danému objektu. Jedná se tedy o důmyslnou projekci, jíž předchází velice detailní zaměřování budovy.Scénář a obsah projekce vždy vychází z míněného sdělení či charakteru akce.
 20. 20. Mapping předmětůSpeciální projekce připravená na míru určitým předmětům, s jejichž charakteristickými prvky a tvary při vizualizacích detailněpracuje. Tato technologie využívá například aut, scén nebo lidí k vytvoření dalšího typu prostorové iluze pomocí laserunebo projekce.
 21. 21. Venkovní projekce do vodní stěnyProjekce do vodní stěny utváří velice efektní scenérii nabitou emocemi. Obrazy působí, jako by vycházely přímo z hladinynebo se bezprostředně nad ní vznášely. Promítat lze samostatné vizuály i souvislé animace, a to klasickou projekcí či v kombinacis lasery. Vodní stěnu instalujeme bez problémů i na souši umístěním bazénu – umělé vodní nádrže. Kvalita obrazu je samozřejmězávislá na povětrných podmínkách.
 22. 22. Vnitřní projekce do vodní stěnyPůsobivá projekce obrazů na jemný „vodopád“ uměle vytvořený pro aplikaci v interiéru. Průhlednost vodní stěny vzbuzuje z většího odstupu dojem volné levitace obrazů v prostoru. Vodní stěna je sestavována ze třímetrových modulů. Její šíře tedymůže být 3, 6, 9… metrů. Voda se může snášet z výšky 2 – 10 metrů (dle výšky stropu) do sestaveného bazénu, odkudje čerpadlem hnána zpět. Jedná se tedy o uzavřený okruh bez nutnosti doplňování vody.
 23. 23. FogScreenPrůhledná a průchozí projekční stěna z tenké vrstvy suché mlhy, která vytváří iluzi obrazů plujících vzduchem. Nejčastěji býváinstalována přímo v prostorách akce nebo jako vstup do hlavního sálu, takže hosté mohou – musí projít skrze ni. Úžasnázobrazení, která utváří, vzbuzují všeobecnou pozornost. Proto je technologie FogScreen tak často využívána při uvádění výrobkůna trh, na obchodních výstavách, firemních akcích, módních přehlídkách, v restauracích, kinech, nočních klubech, muzeích…
 24. 24. LASEROVÉ TECHNOLOGIE
 25. 25. LaserShowFascinující prostorová show jako vrcholný bod programu vašich akcí. Vybrat si můžete hned z několika typů laserových projekcíod laser beam show (využívá linií a trajektorií laserových paprsků) přes 3D vizualizace a animace, které zviditelní vaše logaa vizuály produktů, po projekci do laserové sítě, při níž promítané obrazy působí, jako by létaly vzduchem přímo nad vaší hlavou.
 26. 26. LaserManKdyž se v absolutní tmě objeví před zraky diváků svítící postava, nikdo ještě netuší, čeho bude v následujících několika minutáchsvědkem. Muž na podiu, který si právem říká „LaserMan”, posouvá vertikální paprsky vlastní rukou a vytváří z nich nejrůznějšíobrazce. Laserové světlo ale dokáže i zlomit, vytrhnout ze země nebo jej proměnit v hi-tech hudební nástroj – laserovou harfu.V roce 2012 upgradoval QUIX technologii na modrého LaserMana, který je světovým unikátem.
 27. 27. LaserNetSvětelný labyrint utvořený laserovými paprsky, jež jsou schopny detekce pohybu. Všichni známe ty fantastické akční scény,kdy se hrdina ocitne pár metrů před drahocennou soškou, ale v cestě mu stojí bezpečnostní laserová síť. Tuto skutečně akčnízábavu si můžete prožít na vlastní kůži právě díky naší Laserové síti. Při detekci pohybu umí lasery změnit barvu nebo vydathlasový či zvukový signál. Naučíme je prostě vše, co si budete přát. Podmínkou realizace je samozřejmě tma.
 28. 28. LaserGraffitiSvětelné obrazy a nápisy malované pomocí laserového ukazovátka na nedaleké i vzdálené stěny, budovy. Při venkovní aplikacina vzdálené plochy splňuje LaserGraffiti účel mobilního média, které osloví a zaujme i nic netušící veřejnost daleko od místa činu.Zároveň se jedná o skvělou zábavní aktivitu pro hosty Vašich akcí, kteří si mohou jen tak malovat nebo na oko designovatlibovolné produkty. Technologie je tedy vhodná pro události venku i uvnitř.
 29. 29. MULTIMEDIÁLNÍ ZÁBAVA
 30. 30. FotostudioTechnika kompozice osoby a jednobarevného pozadí, která umožňuje následné začlenění postavy do jakéhokoliv prostředí.Můžete si zvolit libovolnou atmosféru, do které budou Vaši hosté – klienti po vyfocení zakomponováni. Fotografie lze obrandovatči sjednotit designem korporátní identity. K odběru jsou v průběhu akce nebo mohou být posléze rozeslány emailem.
 31. 31. InfrakameraFotoaparát, který nebere zřetel na image a styling, ale proniká až pod kůži. Výsledná fotografie Vás zvěční v barvách teplotní škálydle rozložení intenzity tepla. Infrakamera nesnímá fotografie ve viditelném spektru, ale ve spektru infrapaprsků, tedy o jinévlnové délce, než vnímá naše oko. V noci, za úplné tmy je člověk skrz infrakameru vidět, protože je teplejší než okolí.infrafotografie mohou být originálním suvenýrem z firemního večírku.
 32. 32. Human JoystickTechnologie, která umožňuje ovládat pohyb předmětu promítaného na plátně máváním rukou ze strany na stranu.Human Joystick je aplikace určená pro kolektivní zábavu. Princip „lidského ovladače“ spočívá ve skenování pohybu rukou osobv sále. Systém vyhodnotí pohyb většiny a zpracuje jej v data, která synchronizovaně řídí hybnost daného předmětu na plátnězleva doprava a naopak.
 33. 33. Malování do pískuÚžasná technika malování pohybem ruky v písku. Plynulé tahy a tvořící se obrazy jsou průběžně snímány a v reálném časezobrazovány na připojeném plátně či obrazovce. Zábavný a navíc tvůrčí způsob, jak zpestřit program na večírcích.Obraz může být přenášen na plazmu, plátno ale i vodní stěnu.
 34. 34. QUIXIANOQUIXIANO je obří klávesnice, která se rozezní pod nohama „hopsajících“ performerů. Stejně tak jako u klasického pianači elektrického stagepiana, spočívá mechanika vyluzování tónů v promačkávání, respektive prošlapávání kláves. Hra naQUIXIANOtedy pojí hudební kreativitu a přednes se sportovním výkonem. QUIXIANO je velice důmyslná hudební technologie a zahrátse na ni dá více méně cokoliv. Naši performeři vymyslí a nacvičí playlist skladeb vhodných pro vaši akci, nebo si můžetesami zadat, které songy chcete do programu zapojit. QUIXIANO je nejnovějšímhitem z vlastní produkce QUIXu. Dle dostupných informací je QUIXIANOjako technologie i performance naprostým unikátem v Evropě. Vyrobeno bylona konci dubna 2012 a ihned našlo uplatnění na nejrůznějších akcích v podoběsamostatné show, ale osvědčilo se i jako populární workshop pro hosty.Úspěch sklidilo i v letošním ročníku populární soutěže Česko Slovensko má talent,kde se aktuálně probojovalo mezi prvních 16 semifinalistů.
 35. 35. DrinkorganTechnologický barman, který na pokyny kláves mixuje drinky z válců. Ideální pro kompozici je volit drinky v různých barvách,průhlednými trubičkami poté nápoj putuje až k dolnímu kelímku. Jedná se o takovou symfonii barev. Lze dotvořit zvukovýmiefekty, hláškami...
 36. 36. Fresh CubeOsvěžovací zařízení ideální pro letní outdoorové akce. Fouká vítr o síle vichřice, vysílá vodní tříšť do vzdálenosti 20 metrů, umífotit a snímky pak ukládat, zobrazovat i sdílet na netu a Facebooku. Toto zařízení bylo vyvinuto speciálně pro Wrigleyjako interaktivní prostředek komunikace během kampaně na žvýkačky „Five“. Fresh Cube se stal jedním z nejpopulárnějších bodůprogramu letních festivalů 2011, o čemž svědčí cca 1 700 snímků pořízených denně.
 37. 37. Vote PhotoInteraktivní technologie s dotekovým displayem a pamětí, která kombinuje funkci prohlížeče (listování katalogem) s možnostíhlasování. Fotografie jsou přehledně seřazeny na pásu v dolní části obrazovky. Klepnutím na snímek jej zvětšíte a obdobně dátehlas svému favoritovi. Aplikaci dodáváme na plazmě nebo jako kiosek, který lze stejně jako virtuální pozadí displaye obrandovatdle Vašich potřeb (korporátní identita, logo, vzory, barevné přechody…).
 38. 38. ReactableRevoluční nástroj pro kolektivní tvorbu muziky. Možno objednat i jako samostatné vystoupení profesionálního performera.U Reactableu se může sejít více lidí a v jedné chvíli promítat své jedinečné představy do rodící se hudby. Na vrchní desku kladouhráči kostky a destičky s různými symboly, které se propojí světelnými paprsky, aby bylo vidět, které předměty na sebe zrovnareagují. Kostky představují zvuky, destičky efekty, jimiž můžete zvuky ovlivňovat.
 39. 39. DJ´s EmulatorDýdžejský pult jako průhledný display na bázi dotekové plochy, který nenechá divákům uniknout jediný pohyb ruky DJe.DJ‘s Emulator umožní publiku pohlédnout hlouběji do dýdžejského kumštu a umocní tak zážitek z hudby vizuálně…Zvláště když dáme dýdžejovi extravagantní kostým a naučíme ho pár tanečních a pohybových kousků.
 40. 40. SPECIÁLNÍ POUTAČE
 41. 41. Interaktivní podlahaPodlaha jako projekční plocha s vizuálním obsahem, který reaguje na kroky po jejím povrchu. Interaktivní podlahu lze využítjako pozemní poutač k prezentaci loga, nového produktu či jiného sdělení, ale zároveň může mít funkci jednoduché herníaplikace. Jedná se tedy o zábavní a sdělovací technologii v jednom, která oživí fádní prostředí vstupních hal, vzbudí pozornostnávštěvníků v přeplněném nákupním centru a pobaví při příležitosti jakékoliv společenské události.
 42. 42. Interaktivní CLVMultifunkční reklamní médium, které učiní z kolemjdoucích tvář vaší kampaně. Vyfotí, umožní napsat vzkaz a výslednou „vizitku“pak zveřejní na své obrazovce. Interaktivní vitrína se skládá z plazmové obrazovky a interaktivního rozhraní s klávesnicí a webkamerou. A jak celá aplikace funguje? Přijdete k vitríně, necháte se vyfotit a napíšete svůj vzkaz. Obojí projde autorizací a potéje zobrazeno na plazmové obrazovce.
 43. 43. Holografický stojanPřenosná projekční výloha, ve které je logo či produkt zobrazeno jako trojrozměrný virtuální objekt, který lze rozpohybovatnebo učinit součástí složitější animace. Tančící 3D obraz upoutá pozornost všech kolemjdoucích. Holografický stojanje elegantním prezentačním médiem na akcích, ale i efektní výbavou do kancelářských prostor. Kromě možnosti pronájmutedy vyrobíme stojan i na zakázku dle vámi požadovaných rozměrů.
 44. 44. VYCHYTÁVKY
 45. 45. DraganflyerDálkově ovládaný minivrtulník se zabudovaným fotoaparátem, který snímá Full HD fotky a video z ptačí perspektivy. Díkynejmodernějším technologiím je schopen záznamu při letu i visu, ale i přesného návratu ke snímání na předem danou pozici.Zásadní předností Draganflyeru je jeho bezpečnost. I v případě vysazení jednoho z šesti motorů bez problémů a řízeně přistane.Díky elektrickému pohonu je provoz vrtulníku maximálně tichý, tedy vhodný jak pro outdoorové tak indoorové užití.
 46. 46. MobilemanSegway bez řídítek. Díky upravenému podvozku ovládáte stroj tělem, bez pomoci rukou..Mobileman může být doplňkovouaktivitou pro hosty na akcích, ale i Hi-tech „hostesákem“ či mobilním prostředkem distribuce, při níž volné ruce jistě uvítáte.Mobilemana dodáme včetně jezdců, kterým zajistíme i kostýmy odpovídající typu a charakteru akce.
 47. 47. Robocop„Malej, ale šikovnej!“ aneb miniaturní robotický pomocník, který dokáže tančit, prezentovat i moderovat.Robocop je s ohledemna svou velikost vhodný pro zapojení během menších akcí, výstav a doplňkových programů.
 48. 48. KONTAKT MR. QUIX QUIX, s.r.o.Prague, Czech RepublicWWW.QUIX.CZ

×