Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Industra (Brno, červen 2014)

322 views

Published on

Poptávka spolupráce z brněnské konference, červen 2014

Published in: Government & Nonprofit
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Industra (Brno, červen 2014)

 1. 1. je čas zvednout hlavu
 2. 2. INDUSTRA ateliéry / galerie / stage / kavárna / cowork / makerspace / inkubátor / tělocvična / urban gardening Představte si místo, kam nikdo nevchází jen proto, že jde okolo, ale proto, že je cílem jeho cesty. Místo, ve kterém se mohou lidé setkávat, učit, pracovat, odpočívat i objevovat. Prostor, jehož atmosféra propojuje, inspiruje a dodává odvahu začínat nové příběhy. Pojďme z Brna udělat pulzující, kosmopolitní město s duší!
 3. 3. TIMELINE 06/2012 start projektu (začínáme se starou výrobní halou) 12/2012 pomohl 100. dobrovolník, otevíráme galerii 11/2013 vznikl kavárenský tým 02/2014 industra má nyní k dispozici 1200m2 plochy 03/2014 startujeme urban gardening a tělocvičnu 06/2014 rodí se cowork/makerspace tým | 01/2015 otevření makerspace a coworku
 4. 4. PROČ INDUSTRA? ● nebojujeme proti … (dosaď si) ● s odvahou tvoříme nové, snažíme se inspirovat, vést k odpovědnosti a poctivosti ● jsme skvělý tým a rádi budeme s tebou ještě skvělejší ● máme tolik práce a tolik nápadů, že nevíme co dřív. s námi se nebudeš nudit, naopak, můžeš se naplno realizovat! ● nespokojíme se s průměrem, děláme vše nejlépe, jak dokážeme!
 5. 5. JAK POMOCI? PŘIDEJ SE! přivítáme každého, kdo se přidá do našeho týmu a bude s námi měnit Brno! ADOPTUJ M2 INDUSTRY! umožni nám roztáhnout křídla. provoz Industry a všechny její projekty financujeme zatím ze stálého příjmu cca. 10 tkč / měsíc (!). K udržitelnosti potřebujeme 15x tolik. Vzpruhou nám bude i pravidelně posílaná 1 Kč. Ukaž nám, že za námi stojíš! www.industrabrno.cz/cs/pridejte-se
 6. 6. KOHO HLEDÁME ● kapitána makerspace (řemeslníka, vynálezce, programátora v jedné osobě) ● ambasadora (člověka s mnoha kontakty, skvělým vystupováním, výborným rozhledem) ● copywritera / speakra ● člověka který najde na internetu cokoliv a rozumí čemukoliv (ať už s pomocí wikipedie nebo bez ní) ● TEBE (ať umíš co umíš, práci pro tebe určitě máme)
 7. 7. FORMA SPOLUPRÁCE Hledáme přátele, kamarády, kolegy, se kterými se budeme vídat dlouhodobě. Nezáleží na tom kolik času nám můžeš věnovat, budeme rádi za pár tvých hodin týdně, a budeme nadšení když námi budeš trávit celé dny a noci!
 8. 8. CO MŮŽEME SDÍLET kontakty / radost / smysluplná práce / nové dovednosti / motivace / hodnoty Nemluvíme o tom co by se mělo udělat, prostě to děláme. No není to skvělé?
 9. 9. SPOJ SE S NÁMI industrabrno.cz facebook.com/industrabrno facebook.com/industracoffee twitter.com/industrabrno twitter.com/industracoffee

×