Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Blogger Sofrasi Sunum

  • Login to see the comments

Blogger Sofrasi Sunum

  1. 2. UNO’nun takip ettiği bloglarla “gönüllü içerik üreticileri” yaratması... Çünkü UNO, Çağdaş Türk insanının sanata, spora ve hobilerine gösterdiği ilgiyi ve özeni beslenme alışkanlıklarında da göstermesi gerektiğini düşünüyor. Ve soruyor: Siz neyle besleniyorsunuz?
  2. 3. Yemek konusunda kanaat önderi olan blogger’ların UNO ürünleriyle yaşadıkları tecrübelerini dinlemek ve içerik üretmelerine destek olacak farklı bir hareket yaratmak. İyi beslenme vurgusuyla toplumsal bir harekete hizmette bulunmak. Yani “Nitelikli Ekmek” tüketiminin sağlıklı beslenmedeki önemini göstermek.
  3. 4. Benim... Benim tarifim... Benim... Benim... Benim... Farklı UNO ürünlerinden oluşan bir paket, periyodik olarak blogger’lara gönderilir. Blogger’lar kendilerine ulaşan paketlerdeki ürünlerle içerik oluştururlar. Özgün tariflerini bloglarında yayınlarlar. UNO.com.tr Tarifler bölümünde blogger’ların tariflerine yer verilir. Blog
  4. 5. 4 hafta sürecek etkinlik süresince katılımda bulunan herkese Mutfak Sanatları Akademisi’nden eğitim armağan edilir.

×