Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

WordCamp Poznań 2018 - Efektywność pracy z WP

765 views

Published on

Praca w rozwijającym się i zwiększającym liczebnie zespole developerów przynosi coraz to nowe wyzwania. W prezentacji pokażę z jakimi problemami się borykaliśmy, a także jakie rozwiązania pozwoliły nam w znacznej mierze zautomatyzować proces budowania witryn i aplikacji opartych na WordPressie. Przedstawię na konkretnych przykładach rozwiązania techniczne, które w znaczący sposób zwiększyły naszą produktywność.

Opowiem o tym jakie reguły współpracy w zespole i współpracy z freelancerami przyniosły nam najlepsze rezultaty. Niezależnie od tego czy jesteś freelancerem czy zarządzasz pracą dziesięcioosobowego zespołu, warto odpowiedzieć sobie na ten sam zestaw pytań: Jak sprawnie zorganizować prace programistyczne i je zautomatyzować? Jak bezboleśnie wprowadzać nowe osoby do pracy przy projekcie? Czy procedury są potrzebne? Jak przy tym wszystkim pisać kod zgodny z dobrymi praktykami i standardami WordPress?

Published in: Technology
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

×