Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Prowly 1.0

1,133 views

Published on

Prowly to aplikacja usprawniająca zarządzanie działaniami Public Relations. Jej głównym zadaniem jest poprawa organizacji pracy profesjonalistów PR. Prowly umożliwia zarządzanie bazami kontaktów, tworzenie estetycznych stron z materiałami prasowymi, ich dystrybucję oraz zarządzanie biurami prasowymi online firm czy klientów agencji PR.

Aplikacja w wersji beta wystartowała w grudniu ubiegłego roku. Na podstawie uwag oraz sugestii klientów przygotowana została wersja 1.0 aplikacji, której premiera odbyła się we wrześniu br.

Published in: Software
 • Be the first to comment

Prowly 1.0

 1. 1. Ulubione miejsce pracy. Dla każdego PR-owca.
 2. 2. PO CO POWSTAŁO PROWLY?
 3. 3. PO CO POWSTAŁO PROWLY? By poprawić organizację pracy PR-owca i uczynić ją skuteczniejszą.
 4. 4. DLA KOGO JEST PROWLY?
 5. 5. DLA KOGO JEST PROWLY? Dla zespołów PR pracujących na wspólnych bazach mediów
 6. 6. DLA KOGO JEST PROWLY? Dla PR-owców tworzących newsy dla dziennikarzy
 7. 7. NOWY SPOSÓB PREZENTACJI NEWSA
 8. 8. DLA KOGO JEST PROWLY? Dla PR-owców robiących szerokie wysyłki newsów do dziennikarzy
 9. 9. DLA KOGO JEST PROWLY? Dla PR-owców zarządzających biurami prasowymi firm i marek
 10. 10. Wszystkim agencjom PR polecam Prowly. Dostałem już kilka informacji z tego systemu i myślę, że tak właśnie powinna wyglądać dystrybucja informacji prasowych. Jakość prezentacji treści jest na bardzo wysokim poziomie. Informacje w systemie Prowly aż chce się czytać. Największa zaleta Prowly to niewielka inwazyjność. Do skrzynki trafia tylko krótka zapowiedź i link do komunikatu prasowego i to ja decyduję, czy chcę pobrać jego pełną treść oraz dodatkowe zdjęcia i inne załączniki. Grzegorz Marczak Antyweb Maciej Florek MMP Marcin Sierant Forbes Co na to dziennikarze?

×