Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
MĘSKI PRODUKT DLA KOBIET  Kreacje płytek Macieja Zienia
Płytki ceramiczne!          Materiał budowlany?Płytki ceramiczne - rodzaj fliz; cienkie (grubość średnio 6-16 mm...
Łazienka = relaks i odprężenie
Łazienka = moda, trendy, styl
KOBIETA W ŁAZIENCE• Make Up• Relaks• Higiena• Fizjologia        STYL I DOBRE SAMOPOCZUCIE
MACIEJ ZIEŃ & TUBĄDZINJeżeli:      KOBIETA DECYDUJE O ŁAZIENCE!   O WYBORZE PŁYTEK DECYDUJE KOLOR I WZÓR!    ...
ARTYSTA - KREATOR                  MACIEJ ZIEŃProjektant, stylista, a przede wszystkim perfekcjonista. Od...
KOBIETA W PARYŻUParyż ma w sobie coś fascynującego. I nie chodzi tylko o jego romantyczną  duszę, ale o niezwykle wyrafin...
KOBIETA W LONDYNIE    Londyn to z jednej strony rozmach, tradycja, wielkość i dynamika,       ale jednocześnie n...
Paryż i Londyn
TOKIO – TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ Tokio to miasto, które nieustannie podlegając dynamicznym zmianom,    paradoksalnie zac...
BARCELONA – GAUDI, KOLORY, MOZAIKI        Barcelona to niewyczerpane źródło inspiracji.Feeria barw i wzorów, mister...
Tokio i Barcelona
„Męski” produktw „kobiecym” opakowaniu?    OCZYWIŚCIE!
DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ  WE JUST LOVE  WOMEN!
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Meski produkt dla kobiet - Konferencja Prekursorki.pl 2012

861 views

Published on

Prezentacja Marcina Barańskiego, Prezesa Zarządu Megastore.pl S.A., wcześniej Marketing and Sales Director w Tubądzin podczas konferencji Customer Empowerment, czyli klient ma głos organizowanej przez portal Prekursorki.pl oraz 2mgroup 6 listopada 2012 roku.

Published in: Business
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Meski produkt dla kobiet - Konferencja Prekursorki.pl 2012

 1. 1. MĘSKI PRODUKT DLA KOBIET Kreacje płytek Macieja Zienia
 2. 2. Płytki ceramiczne! Materiał budowlany?Płytki ceramiczne - rodzaj fliz; cienkie (grubość średnio 6-16 mm) płytkiwykonane z materiałów ceramicznych. Mają różnorodne kolory, kształty i zastosowanie. Sąnaturalne, nietoksyczne, łatwe w utrzymaniu, niepalne, dzięki czemu znajdują zastosowaniew łazienkach, kuchniach, pomieszczeniach sanitarnych. Niektóre z nich mają właściwościmrozoodporne, dzięki czemu zastosowane mogą być również na tarasach i elewacjachbudynków.Produkcja - Po połączeniu składników (gliny, talku, piasku oraz uszlachetniającychdodatków mineralnych) z odrobiną wody masę poddaje się procesowi ciągnienia, bądźprasowania. Następnie płytki są wypalane w temperaturze 1000-1300°C. Proces ten trwaod 1 do 30 godzin. Ostatnim etapem produkcji płytek ceramicznych jest ich malowanie orazdekorowanie. Dzięki temu procesowi płytki zyskują zróżnicowane kolory oraz motywy.Klasyfikacja GUS – razem z płytami chodnikowymiNorma określająca właściwości płytek – PN – EN 14411 i inne określające parametrypłytek jako materiałów budowlanych
 3. 3. Łazienka = relaks i odprężenie
 4. 4. Łazienka = moda, trendy, styl
 5. 5. KOBIETA W ŁAZIENCE• Make Up• Relaks• Higiena• Fizjologia STYL I DOBRE SAMOPOCZUCIE
 6. 6. MACIEJ ZIEŃ & TUBĄDZINJeżeli: KOBIETA DECYDUJE O ŁAZIENCE! O WYBORZE PŁYTEK DECYDUJE KOLOR I WZÓR! WYBÓR JEST EMOCJONALNY! WNĘTRZA TO MODA I STYL! ŁAZIENKA JEST WAŻNA W DOMU!To:ZAPROŚMY KREATORA, KTÓRY ROZUMIE KOBIETY, MODĘ, STYLNasz wybór: MACIEJ ZIEŃ
 7. 7. ARTYSTA - KREATOR MACIEJ ZIEŃProjektant, stylista, a przede wszystkim perfekcjonista. Od lat jedna z jaśniejszych postaci napolskiej scenie modowej. Twórca luksusowej marki, utożsamianej z klasą i elegancją.Moda jest sztuką i jak ona łączy przeciwieństwa. Prowokuje. Nieustannie polemizuje. Tworzynowe style. Moda stała się nieodłącznym elementem naszego życia. Dlatego o stworzenie kolekcjipłytek ceramicznych poprosiliśmy Macieja Zienia - projektanta mody.
 8. 8. KOBIETA W PARYŻUParyż ma w sobie coś fascynującego. I nie chodzi tylko o jego romantyczną duszę, ale o niezwykle wyrafinowany smak. To miasto jest delikatne i subtelne. Piękne i eleganckie.
 9. 9. KOBIETA W LONDYNIE Londyn to z jednej strony rozmach, tradycja, wielkość i dynamika, ale jednocześnie nowoczesność i ekstrawagancja.To miejsce łączące przeciwieństwa, mieniące się wielością form, stylów i kultur.
 10. 10. Paryż i Londyn
 11. 11. TOKIO – TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ Tokio to miasto, które nieustannie podlegając dynamicznym zmianom, paradoksalnie zachowuje swoją uporządkowaną strukturę. Zupełnie jakby w jego tradycję od samego początku była wpisana nowoczesność.
 12. 12. BARCELONA – GAUDI, KOLORY, MOZAIKI Barcelona to niewyczerpane źródło inspiracji.Feeria barw i wzorów, misternie układane mozaiki i monumentalne budowle. To nie tylko uczta dla oczu, ale i potężny twórczy impuls.
 13. 13. Tokio i Barcelona
 14. 14. „Męski” produktw „kobiecym” opakowaniu? OCZYWIŚCIE!
 15. 15. DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ WE JUST LOVE WOMEN!

×