Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
POINTRO
Yeni İnternet Asistanınızla Tanışın
“Merhaba”
İNTERNET
“Artık görüyorum ki, müşteriler İnternet’te.”
“Müşteriler kahve içerken bile bir elleri telefonlarda”
“İnternet’t...
VE REKLAM PARASI
HARCAMADAN…
İşi büyütmenin tek yolu İnternet…
Müşteriyi dinlemenin tek yolu İnternet…
Müşterilerle iletiş...
GÜZEL AMA BU
YOĞUNLUK İÇİNDE
NASIL YAPARIM?
GÜZEL AMA BU
İŞLER PAHALIDIR?
GÜZEL AMA BU İŞLERİ
KİME EMANET
EDERİM?
GÜZEL AMA BU
YOĞUNLUK İÇİNDE
NASIL YAPARIM?
YENİ ASİSTANINIZ
POINTRO İLE
TANIŞIN!
Pointro, Türkiye’de geliştirilen bol
ödüllü bir teknoloji.
Pointro'ya maaş ödemezsin...
POINTRO
ÇALIŞKANDIR
Mekanlarımızdaki tüm sosyal medya
paylaşımlarını sürekli takip eder.
İnternet’te; tam, eksiksiz ve güz...
POINTRO
SİZİ YORMAZ
Pointro’yu kurduktan sonra kendisini
unutabilirsiniz.
Gün sonunda size olanı biteni raporlar.
Önemli p...
POINTRO
AKILLIDIR
Pointro size yön gösterir. Her paylaşıma teker teker
nasıl aksiyon alabileceğinizi size önerir. Ve tek
y...
POINTRO İŞİNİ
ÇOK İYİ BİLİR
Pointro işin uzmanıdır. Türkiye’nin ilk sosyal
medya ajanslarından Promoqube’un kurucu
ortağı ...
POİNTRO TÜM ÖZELLİKLER
Sosyal Medya Takip: Mekanınızla ilgili sosyal medya
paylaşımlarını takip eder.
Şube Takip: Farklı ş...
POINTRO’YA
EKİBİNİZDE YER
AÇIN
www.pointro.com
mehmetali@pointro.com
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Pointro Sosyal Medya ve İnternet Asistanınızla Tanışın

2,831 views

Published on

İşi büyütmenin, müşteriyi dinlemenin, müşterilerle iletişime geçmenin,yeni müşteri kazanmanın tek yolu internet ve sosyal medya. Müşteriler sosyal medyada yorum yazıyor, yedikleri içtikleri şeyleri sosyal medyada paylaşıyor, bir mekana gitmeye internet ve sosyal medyayla karar veriyor.

Published in: Marketing
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Pointro Sosyal Medya ve İnternet Asistanınızla Tanışın

 1. 1. POINTRO Yeni İnternet Asistanınızla Tanışın “Merhaba”
 2. 2. İNTERNET “Artık görüyorum ki, müşteriler İnternet’te.” “Müşteriler kahve içerken bile bir elleri telefonlarda” “İnternet’te beni buluyor, İnternet’ten yorum yazıyorlar.” “Sosyal medyada sıfır bütçe ile meşhur olan markalar var.” “Bu dünyada varsan, iyi büyüyorsun, iyi para kazanıyorsun.”
 3. 3. VE REKLAM PARASI HARCAMADAN… İşi büyütmenin tek yolu İnternet… Müşteriyi dinlemenin tek yolu İnternet… Müşterilerle iletişime geçmenin tek yolu İnternet… Yeni müşteri kazanmanın tek yolu İnternet…
 4. 4. GÜZEL AMA BU YOĞUNLUK İÇİNDE NASIL YAPARIM?
 5. 5. GÜZEL AMA BU İŞLER PAHALIDIR?
 6. 6. GÜZEL AMA BU İŞLERİ KİME EMANET EDERİM?
 7. 7. GÜZEL AMA BU YOĞUNLUK İÇİNDE NASIL YAPARIM?
 8. 8. YENİ ASİSTANINIZ POINTRO İLE TANIŞIN! Pointro, Türkiye’de geliştirilen bol ödüllü bir teknoloji. Pointro'ya maaş ödemezsiniz. Kendi kendine çalışır. İşinizi büyütür.
 9. 9. POINTRO ÇALIŞKANDIR Mekanlarımızdaki tüm sosyal medya paylaşımlarını sürekli takip eder. İnternet’te; tam, eksiksiz ve güzel görünmenizi sağlar. Müşterilerinizi tanır. Size faydalı bilgiler sunar.
 10. 10. POINTRO SİZİ YORMAZ Pointro’yu kurduktan sonra kendisini unutabilirsiniz. Gün sonunda size olanı biteni raporlar. Önemli paylaşımlardan, ünlülerin ziyaretlerinden sizi haberdar eder. Herşeyi tek ekranda bir arada sunar. İster cepten, ister bilgisayardan erişebilirsiniz.
 11. 11. POINTRO AKILLIDIR Pointro size yön gösterir. Her paylaşıma teker teker nasıl aksiyon alabileceğinizi size önerir. Ve tek yerden, tek tuşla kolayca aksiyon almanızı sağlar. Müşterilerinizi analiz eder. Sizin için müşteri bilgi bankası oluşturur. Müşterilerin sesinden, söylemlerinden sizin yeni fikirler çıkarmanızı sağlar.
 12. 12. POINTRO İŞİNİ ÇOK İYİ BİLİR Pointro işin uzmanıdır. Türkiye’nin ilk sosyal medya ajanslarından Promoqube’un kurucu ortağı Özgür Alaz ve Mehmet Ali Sabuncuoğlu ortaklığıyla hayata geçti. Pointro, bir hizmetten daha fazlasıdır. Pointro ile birlikte Türkiye’de mekan pazarlamasına odaklı ekibin desteği, yeni fikirleri yanınızda olacak. Pointro, 5 ülkede 120 mekanda başarı hikayeleri yaratıyor.
 13. 13. POİNTRO TÜM ÖZELLİKLER Sosyal Medya Takip: Mekanınızla ilgili sosyal medya paylaşımlarını takip eder. Şube Takip: Farklı şubelerinizdeki paylaşımları ve yorumları ayrı ayrı takip eder. Lokasyon Bazlı Paylaşımların Takibi: Check-inler, Mekanınızda paylaşılan instagram fotoğrafları ve Facebook yorumları gibi içerikleri takip eder. Akıllı Aksiyon Öneri Sistemi: Her bir paylaşıma özel neler yapılabileceğini söyler. Tek ekranda aksiyon aldırır. Hazır Yanıtlar: Hazır yanıtları kaydederek, müşterilere kolayca farklı farklı yanıtlar vermenizi sağlar. Arşiv: Mekanlarınızda paylaşılan tüm fotografların arşivini tutar. Yorumlar: Mekanınızda paylaşılan tüm yorumların arşivini tutar. Mobil Uygulama: Mobilden erişim imkanı. Müşteri Detay Sayfası: Müşterilerinizin teker teker mekanda şimdiye kadar yaptıklarını gösteren müşteri bilgi kartı. Müşteri Bilgi Bankası: Müşterilerinizin sosyal medya paylaşımlarından, zamanlamalarından, sosyal medya linklerinden oluşan otomatik güncellenen müşteri bilgi bankası. Rapor: Şubelerinizin teker teker detaylı sosyal medya analizleri. Akıllı Uyarı Sistemi: Anlık uyarı sistemi, ünlü paylaşımlarında uyarı verme sistemi 
 Sosyal Medyada Yayınlama: Beğendiğiniz paylaşımları sosyal medyada yayınlama özelliği Websitesi: Dinamik, mobil, kendi kendini güncelleyen ve arama motorlarında üst sıralara çıkan websitesi. 
 Rezervasyon: Kendi internet sitenden veya Pointro üzerinden onaylı ve kolay müşteri rezervasyonları alabilmek.
 14. 14. POINTRO’YA EKİBİNİZDE YER AÇIN www.pointro.com mehmetali@pointro.com

×