Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Nechte si zaplatit za vaše nákupy!

201 views

Published on

Nakupujte s Plnou peněženkou a za každý nákup dostanete zaplaceno. Nakupujte ve Vašich oblíbených online obchodech jako obvykle a my Vám ještě navíc zaplatíme. Jak to funguje? Za každý nákup na eshopech, které vidíte na našem webu dostanete část peněz zpět, anglicky "cashback" nebo česky "peníze zpět". Je to způsob, jak ještě více ušetřit při nákupech na internetu a přitom pořád nakupovat jako obvykle. Možná se to to trochu podobá bodům a dárkům ve věrnostních programech velkých společností, ale POZOR na Plné peněžence dostanete reálné peníze, za které si můžete koupit, co sami uznáte za vhodné. V případě plánovaného nákupu na internetu si vyberte obchod na Plné peněžence. Pak už se stačí jenom přihlásit kliknout na vybraný obchod a přejít od obchodu kliknutím na tlačítko "jdi do obchodu a získej cashback" a nakoupit jako obvykle. Daný obchod nám potom zašle Váš cashback za Váš nákup, vše naprosto transparentně uvidíte na Vašem účtě. Nic při svém nakupování nemusíte měnit, ale nakoupíte tedy ještě levněji, nakoupíte chytřeji :-)

Plná peněženka Vám přináší ještě levnější nakupování. Tipy a novinky pro lepší nakupování, kdy pomáháme našim uživatelům ušetřit a vracíme peníze zpět z online nákupů každý den a z každého nákupu najdete na:
www.plnapenezenka.cz/novinky.htm
www.facebook.com/PlnaPenezenka
www.twitter.com/PlnaPenezenka

Přejeme Vám vždy plnou peněženku!
Vaše Plná peneženka :-)

Published in: Self Improvement
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

×