Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

форум 2012

 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

форум 2012

 1. 1.  IForum-2012
 2. 2.  IForum-2012
 3. 3.  IForum-2012
 4. 4. Олександр Ольшанський Конференцію відкрив Олександр Ольшанський, зі вступним словом. Він почав з розповіді про інтелектуальний продукт, глобальній економіці (і конкуренції), патентних законах, як основний законодавчої бази. «Ринокінтелектуальної власності вже більше, ніж ринок зброї та наркотиків». Далібуло порівняння нюансів захисту матеріальної та інтелектуальної власності. І ми плавно перейшли до відсутності нормальної законодавчої бази в нашій країні. Шикарні приклади з товаром і молотками
 5. 5. Наші політики
 6. 6. Мохаммед Гавдат • 16% запитів кожен день - це нові запити, яких не було ніколи раніше. • В Індії більше людей, які мають доступ до інтернету, ніж людей у яких є доступ до туалету і світла. Одне з чотирьох додатків на iphone ніколи не використовується. У Великобританії один з десяти котів мають сторінку на Facebook. У Великобританії бізнес, який є в Інтернеті, зростає в 4 рази швидше бізнесу, якого там немає. За допомогою пошукових запитів ми можемо робити передбачення майбутнього і помилка такого прогнозу менше 1%.
 7. 7. Ігор АшмановРобота з платформами еволюціонує приблизно так:Послуга - Продукти - Поділ праці - Автоматизація –ТрансакціїПро острови і материки в інтернеті!!! Говорив також прометоди впливу на аудиторію та їх класифікацію. Дуже ідуже інформативно насичена доповідь – сподобалось!
 8. 8. Дмитро Сатін• Юзабіліті: від конверсії до лояльності
 9. 9. Ігор Дідок WatsonsСпільна доповідь з Оксана Гошва,директором агентства Нoshva PR (Київ,Україна)Social CRM - як спосіб інтегрувати програмулояльності мережі та соціальні медіа- Наш досвід запуску Watsons Club + -першого соціального CRM в Україну- Додаток ТОП 10 як можливість покупціввпливати на політику мережі- Наступні кроки розвитку Watsons Club + якключової складової Facebook спільнотиWatsons України
 10. 10. Микола Савін GrowthUPКоля Савін просто розірвав не тільки доповіддю, але йзаголовком “Я твой дом труба шатал, чи пару слів пропроблеми в спілкуванні”. Сміявся від душі. Справа в томущо Коля розказував про приколи які виникають успілкуванні із стартаперами.
 11. 11. Денис Куклін спеціаліст по е-Mail маркетингу• підкріплюючи свій виступ про «текстах, які продають» показовою фразою: «Водій закурив і  нахилився подивитися, чимало Чи в баку  бензину. Бензину виявилося достатньо.  Небіжчикові було 23 роки »(демонструє, що текст повинен мати завязку, кульмінацію і розвязку, але без зайвих фраз)
 12. 12. Інші спікери!
 13. 13. Дівчата!!!
 14. 14. Так говорили майже всі!
 15. 15. Підсумки «Рейтингу українських стартапів -2011"• Переможці: 1-е місце: Zakaz.UA (сервіс замовлення та доставки продуктів з супермаркетів) 2-е місце: ExpoPromoter (онлайн сервіси для організаторів заходів) 3-є місце: YouScan (сервіс моніторингу соціальних мереж і майданчиків)
 16. 16. Спеціально для дівчат!!!Неможливе можливо!!!
 17. 17. Мої думки!• великий мінус через зміщення в часі доповідей першого потоку;• паскудна робота Інтернету (хоча якщо для людини доповідь цікава, то на Інтернет немає часу ;)• найкорисніші для мене речі — конкретні кейси, їх було достатньо;• більше точок з кавою та більше стільців в залах — дуже правильна ініціатива;• дуже цікаво, записав пачку думок;• дуже корисно було побачити багато своїх київських знайомих. Як завжди на подібних івентах половина цікавих думок та ідей приходить під час розмови на перервах;• обов’язково на такі події треба їздити, бо вони не просто мотивують, а після них хочеться робити роботу ще краще та рівнятись на топових професіоналів• На сайті є відео доповідей це просто таки посібник і шпаргалка на рік• Якщо дозволити собі деякі футуристичні прогнози, то, мені здається, в майбутньому вкрай перспективним напрямком буде проникнення інтернету в салон автомобіля. Звичайно поки ми цього ще не бачимо, але саме зараз зароджується ця хвиля, і за своїми розмірами вона перевершить навіть бум проникнення інтернету в мобільні пристрої.

×