Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Master of business administration (MBA)

105 views

Published on

Študujte Master of business administration (MBA) titul už aj na Slovensku prostredníctvom prestížnej univerzity LIGS UNIVERSITY. http://www.ligsuniversity.sk/

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Master of business administration (MBA)

  1. 1. Master of business administration (MBA) ...už aj na Slovensku
  2. 2. Vyberte si vhodný program
  3. 3. Otestujte sa Otestujte svoje znalosti v on-line teste LIGS University, ktorý vám ponúkame úplne zdarma. Výsledok testu vrátane správnych odpovedí vám bude zaslaný na váš e-mail ihneď po zodpovedaní všetkých otázok. Testové otázky vychádzajú z e-learningových testov k Interactive Online programom na LIGS University.
  4. 4. Webinár zdarma V duchu motta LIGS University Leadership, Innovation, Growth, Success, organizujeme webináre pre verejnosť zdarma.
  5. 5. Akcia na medzinárodne uznávaný certifikát AKCIA: Každý, kto sa prihlási na štúdium na skúšku v programe Interactive Online MBA, MSc či MPA, automaticky získa darčekový poukaz v hodnote 350 EUR, ktorý môže uplatniť v nadväzujúcom štúdiu zvoleného programu na LIGS University. *** ***Darčekový poukaz je platný do 31. 12. 2015. Poukaz bude zaslaný elektronicky po zaplatení administratívneho poplatku.
  6. 6. Atraktívne predmety
  7. 7. Master of business administration (MBA) http://www.ligsuniversity.sk/

×