Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Ogniwa
fotowoltaiczne
Ogniwa fotowoltaiczne
Średnie ceny w Polsce
Ogniwa fotowoltaiczne cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Sprzyja...
Jakość komponentów
instalacji fotowoltaicznych
Jakość komponentów (ogniwa fotowoltaiczne i inwerter) instalacji fotowoltai...
Ogniwa fotowoltaiczne
Jakość zestawów
Grafika przedstawia średnie
ceny najpopularniejszych
rozmiarów instalacji
fotowoltai...
Ogniwa fotowoltaiczne
Rozmiar instalacji
Cena jaką należy zapłacić za ogniwa
fotowoltaiczne zależy od rozmiaru
całej insta...
Jak dopasować rozmiar instalacji
do potrzeb użytkowników?
Istnieje prosty sposób na dopasowanie rozmiaru instalacji do pot...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Prezentacja ogniwa fotowoltaiczne

Ogniwa fotowoltaiczne - energia słoneczna w Polsce. Sprawdź jak wybierać ogniwa fotowoltaiczne oraz czym się kierować zwracając uwagę na ceny. Prezentacja przedstawia ceny ogniw fotowoltaicznych w Polsce.
Więcej na http://ekofachowcy.pl/fotowoltaika/ogniwa-fotowoltaiczne

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Prezentacja ogniwa fotowoltaiczne

 1. 1. Ogniwa fotowoltaiczne
 2. 2. Ogniwa fotowoltaiczne Średnie ceny w Polsce Ogniwa fotowoltaiczne cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Sprzyja temu rozwój nowych technologii oraz coraz większa świadomość ekologiczna Polaków. Ceny instalacji fotowoltaicznych uzależnione są od rozmiaru całej instalacji oraz jakości komponentów: inwertera i paneli fotowoltaicznych.
 3. 3. Jakość komponentów instalacji fotowoltaicznych Jakość komponentów (ogniwa fotowoltaiczne i inwerter) instalacji fotowoltaicznej przekłada się bezpośrednio na jej cenę. Portal EkoFachowcy.pl wyróźnia 3 kategorie jakości zestawów fotowoltaicznych: znakomite, korzystne i najtańsze.
 4. 4. Ogniwa fotowoltaiczne Jakość zestawów Grafika przedstawia średnie ceny najpopularniejszych rozmiarów instalacji fotowoltaicznych. Przedstawione ceny dotyczą instalacji dachowych na budynku mieszkalnym i są cenami brutto (8% VAT). Ceny zawierają koszt zakupu i montażu zestawu.
 5. 5. Ogniwa fotowoltaiczne Rozmiar instalacji Cena jaką należy zapłacić za ogniwa fotowoltaiczne zależy od rozmiaru całej instalacji. ❖ zestaw 3kW - cena za 1kw ogniw fotowoltaicznych - 7044zł ❖ zestaw 5kW - cena za 1kw - 6555zł ❖ zestaw 15kW - cena za 1kW - 5629zł Im WIĘKSZA instalacja fotowoltaiczna, tym cena za kW ogniw fotowoltaicznych jest NIŻSZA!
 6. 6. Jak dopasować rozmiar instalacji do potrzeb użytkowników? Istnieje prosty sposób na dopasowanie rozmiaru instalacji do potrzeb użytkowników na podstawie miesięcznego rachunku za prąd. Przyjmuje się, że na każde 50zł miesięcznego rachunku za energię elektryczną, rekomenduje się, aby ogniwa fotowoltaiczne posiadały moc 1kW. Jest to wartość przybliżona i dotyczy zestawów, w których ogniwa fotowoltaiczne produkują energię wyłącznie na potrzeby użytkowników.

  Be the first to comment

  Login to see the comments

Ogniwa fotowoltaiczne - energia słoneczna w Polsce. Sprawdź jak wybierać ogniwa fotowoltaiczne oraz czym się kierować zwracając uwagę na ceny. Prezentacja przedstawia ceny ogniw fotowoltaicznych w Polsce. Więcej na http://ekofachowcy.pl/fotowoltaika/ogniwa-fotowoltaiczne

Views

Total views

54,692

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

51,651

Actions

Downloads

3

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×