Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Seo a copywriting pro Ovacopi #2

1,496 views

Published on

Na co nezapomenout při správě a tvorbě webu.

Published in: Education
 • Be the first to comment

Seo a copywriting pro Ovacopi #2

 1. 1. SEO: komedie plná omylůCopywriting: Mnoho povyku pro nicPavel Ungr, Lucka Palkosková, Vojta Heřmánek sběrači veverek z H1.cz
 2. 2. @necodymiconer @nevtipna @vhermanekSLEDUJTE NÁS VELMI BEDLIVĚ …
 3. 3. Co je, sakra, to SEO?
 4. 4. Lze ho chápat poměrně úzce … … jako lidi na WebtrhuCo je, sakra, to SEO?
 5. 5. … nebo široce jako online PR, inbound marketing … jako Marek Prokop
 6. 6. Co je, kruciš, ten copywriting? Způsob tvorby obsahu, který kombinuje poznatky z různých oborů (marketing, psychologie, sociologie apod.) s cílem vyvolat u adresátů kýžený dojem nebo činnost.Copywriting je stav mysli
 7. 7. Pojďme si to ukázat, třeba na ….
 8. 8. Kdo? Co? Jak? A komu? Vždy musíme vědět CO máme na webu, s KÝM mluvíme, JAKÝM jazykem a hlavně PROČ.
 9. 9. Struktura a indexace Indexace a strukturaKaždý web musí být správně strukturován (s ohledem na čtenáře acílovou skupiny). Musíme mít tam ten obsah, který naši čtenářihledají. Nesmí vytvářet technické překážky vyhledávačům, aby hosprávně zaindexovali.
 10. 10. Sémantika Indexace a strukturaUžívejte správně sémantické a strukturální (ne formátovací) HTMLtagy, abyste usnadnili vyhledávačům indexaci a katalogizaci.
 11. 11. Použitelnost, interakce a propojeníTestujte a web mějte uživatelsky přívětivý, aby návštěvníci nebylizmatení. Propojujte vaše jednotlivé kanály a pomáhejte vašimčtenářům a návštěvníkům.
 12. 12. Kvalitní obsah
 13. 13. Kvalita je relativní
 14. 14. Odkazový profilSledujte kdo a jak na vás odkazuje a jakýmzpůsobem. Motivujte vznik dalšíchpřirozených odkazů vhodnými online i offlineaktivitami.
 15. 15. Rozvíjení a rozšiřování webu Rozvíjejte váš web na základě požadavků oboru, trhu, čtenářů i analýzy klíčových slov.
 16. 16. Náš web není všeRozvíjení a rozšiřování webu Váš web není jediný komunikační kanál, který pro jeho podporu můžete využívat.
 17. 17. Staňte se miláčkem vyhledávačů i lidí
 18. 18. Pište jazykem těch, ke kterým hovoříte
 19. 19. Nabídněte takový obsah,po kterém publikum prahne

×