Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Firma na taliri

186 views

Published on

CSR Program společnosti Edenred pro firmy a jejich zaměstnance. Umožňuje vyzkoušet si na drobné změně jídelníčku v práci pozitivní dopady na náladu, vztahy mezi lidmi, pracovní výkon, zdraví a nižší absence. Jídlo a život patří k práci. www.firmanataliri.cz

Published in: Food
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Firma na taliri

  1. 1. FIRMA NA TALÍŘI UKAŽTE SVÝM ZAMĚSTNANCŮM, JAK MOHOU SVŮJ JÍDELNÍČEK V PRÁCI ZMĚNIT K LEPŠÍMU. POZITIVNÍ ZMĚNU TO PŘINESE I VAŠÍ FIRMĚ.
  2. 2. → Češi nevěnují dostatečnou pozornost faktorům, které ovlivňují jejich pracovní výkon a mají dlouhodobě dopad i na jejich zdraví. → Máme příležitost a také odpovědnost měnit věci k lepšímu – pracujeme totiž denně s více než 23 000 firem, 500 000 zaměstnanců a 57 000 partnerů. → Chceme pomáhat firmám a jejich zaměstnancům dělat vědomé volby v oblasti zdravé výživy v práci.
  3. 3. Víme, že kvalitní jídlo má pozitivní vliv na pracovní den zaměstnanců, protože jen tělo s přísunem adekvátních živin funguje tak, jak má. Špatné stravování má přesně obrácený účinek. Například zaměstnanec, který si dá nevhodný oběd, má během odpoledne nedostatek energie a snadno podléhá stresu. Špatně zvolená strava může vést ke zhoršeným výkonům nebo až ke zdravotním potížím a s tím spojenou absencí v práci.
  4. 4. → mají dostatek energie → jsou zdravější a v dobré kondici → jsou kreativnější a efektivnější → snadno komunikují → lépe chápou a snadno zvládají stres → rychleji se rozhodují → nejsou unavení a nervózní
  5. 5. Na webu firmanataliri.cz se můžete podívat na jednotlivá videa z těchto workshopů a na vlastní oči zjistit, že zdravý životní styl může prospět i Vaší firmě. Projekt Firma na talíři je tvořen 6 navazujícími workshopy na téma zdravé výživy v práci. Pod dohledem experta na zdravou výživu se zaměstnanci mají možnost dozvědět, jak upravit svoje stravovací návyky tak, aby se v průběhu pracovního dne cítili spokojeně a plní energie. Pokud Vás téma zaujalo a o projekt byste měli zájem, získejte jej za zvyhodněnou cenu právě teď. Pro více informací kontaktujte: Pavel Kusý Ředitel pro marketing a strategické propozice pavel.kusy@edenred.com Petra Hubálková Personální ředitelka petra.hubalkova@edenred.com
  6. 6. Zabývejte se zdravou stravou i ve Vaší firmě a zanedlouho uvidíte, že i malá úprava jídelníčku může mít velký vliv na zaměstnance, jejich výkony a spokojenost, na celkovou atmosféru, a dokonce i na výsledky firmy! Hodně štěstí přeje společnost EDENRED.

×