Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

PanMedia Digital - Co je to Twitter?

Podívejte se na úvodní prezentaci o mikroblogu a sociální síti Twitter. V případě zájmu vám odpovíme na vaše otázky!

 • Login to see the comments

PanMedia Digital - Co je to Twitter?

 1. 1. INSIGHT TO TWITTER
 2. 2. Na začátku byla otázka: „What are you doing? Flickr photo by danikapeirce
 3. 3. Pak jsme přišli na to, že jsme posedlí sdílením. Flickr photo by mikebaird
 4. 4. Obsah Prezentace 1. Co jsou sociální sítě a Twitter? 2. Jak twitter funguje? 3. Jak na obsah? 4. Komerční komunikace a PR 5. Měření a vyhodnocování komunikace 6. API, nástroje a další možnosti správy
 5. 5. Sociální sítě jsou technologické platformy umožňující s přáteli sdílet informace, zážitky, fotografie a přátele. Martin Lawrence je kamarád Brada Pitta. Brad Pitt má hodně přátel. Je mezi nimy i Will Smith. Nebýt sociálních sítí, nevznikl by film Bad Boys. A protože je Will Smith fešák, má v přátelích hodně pěkných holek. Třeba Penélope. I Penélope má v sociálních sítích hodně přátel. Brad Pitt zná svět sociálních sítí, tak si vytvořil aplikaci „Hledám paní Smithovou“. Aplikace mu ji na základě jeho známosti přátel Willových přátel a rodiny našla. Tyto sociální vazby jsou v platné i ve skutečnosti, bez sociálních sítí by ale nebyly vidět.
 6. 6. Twitter je microblog. 140 znaků, které vládnou světu. Twitter je sociální síť. Sdílejte tweety se svými čtenáři. Twitter jsou aktuální informace, které mění charakter získávání informací.
 7. 7. Nezobrazuje-li se video, podívejte se na něj na youtube.com: Twitter In Plain English
 8. 8. Tohle je .
 9. 9. Nejdříve je třeba založit účet. Poté přidat followery. Pak tweet. Spravovat svůj social graph. Pak tweet. Tweet. Tweet. Tweet. Tweet. Tweet. Tweet.
 10. 10. Je-li obsah král, distribuce je pak korunním princem. (Keith Richman) 1) Relevantní, zajímavý, potenciál ke sdílení 2) Odkazy 3) Označování @ 4) Hashtags # 5) Retweet RT
 11. 11. Komerční formáty pro reklamní využití (zatím) neexistují. Díkybohu! Twitter jako jednosměrné informační médium. Twitter jako sdílení zážitků, zkušeností a nákupů. Twitter jako nástroj PR.
 12. 12. Bez měření sociálního vlivu nemá smysl sociální sítě využívat.  Traffic | Fans | clicks | RTs and sharing | segmentace | prodeje | ROI
 13. 13. Twitter není jen internetová stránka. Ke správě se používají ve většině volně dostupně nástroje: Hootsuite (online správa, statistiky) Tweetdeck (desktop správa, statistiky) TwitPic (sdílení obrázků) Twtpoll (ankety a výzkumy) + více než 200 dalších *(Pro náhled služby stačí kliknout na náhled)

×