Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

PanMedia HOTNEWS: Květnová akční nabídka Stream.cz

525 views

Published on

Stream.cz nabízí 50% slevu na nové objednávky kampaní v květnu 2010. Pokud vás nabídka osloví, kontaktujte nás obratem! Čas běží :-)

Published in: Business
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

PanMedia HOTNEWS: Květnová akční nabídka Stream.cz

  1. 1. PANMEDIA › Květnová akční nabídka
  2. 2. CHARAKTERISTIKA STREAM.CZ ● Stream.cz je největší česká internetová televize, která nabízí vlastní tvorbu, archiv pořadů celoplošných TV stanic, uživatelská videa a unikátní legální databázi videoklipů ve vysokém rozlišení ● Na Stream.cz je možné realizovat kampaně ve formátech videoreklama (spot do 30 sec.), sponzoring, display reklama, product placement, aj. ● Kromě klasických reklamních formátů je Stream.cz ideální platforma pro řešení speciálních kreativních řešení, např.: ● http://stream.cz/ruzovepokuseni (pro zobrazení efektu klikněte na přehrávač)
  3. 3. AKČNÍ NABÍDKA KOMUNIKACE NA KVĚTEN 2010 ● Pokud objednáte na Stream.cz v květnu kampaň, získáte 50% slevu ● Sleva se vztahuje na kampaně na www.stream.cz a http://prima.stream.cz ● Sleva se vztahuje na nové objednávky do měsíce května ● realizace kampaně do 31. května 2010 ● Sleva se vztahuje na nové klienty ● bez realizace nebo rezervace kampaně v roce 2010
  4. 4. NÁVŠTĚVNOST A STRUKTURA DIVÁKŮ ● Sledovanost Stream.cz v březnu 2010 ● 38 mil. zobrazení za měsíc ● 1,99 mil. RU za měsíc ● 193 tis. RU za den ● Reach 32,3 % internetové populace ● 1. místo v návštěvnosti v kategorii TV, rádia ● Celkově 10. místo mezi nejnavštěvovanějšími měřenými weby
  5. 5. ● Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte se na nás obrátit pro více informací
  6. 6. DĚKUJEME ZA POZORNOST!

×