Seznam providerů a jejich kontaktů

1,652 views

Published on

KOnference České e-knihy v českých knihovnách.

Published in: Education
0 Comments
1 Like
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
1,652
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
5
Comments
0
Likes
1
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Seznam providerů a jejich kontaktů

  1. 1. Prezentace poskytovatelů technického řešení Konference České e-knihy v českých knihovnách, 14.12.2011 Jiří Pavlík
  2. 2. •3M, 4Mobile, EBSCO, eReading, Fraus, Kosmas, LSE, Rozkotová, Wooky•Pocketbook, VŠE/VŠMIE•https://docs.google.com/ spreadsheet/ccc? key=0AhFFp6OUy4ZRdG1yRTRYWlR
  3. 3. 3M•Daniel Dedek •ddedek@mmm.com•3M Cloud Library
  4. 4. 4Mobile•Pavel Dort •paveld@4-mobile.eu•4 Mobile Books
  5. 5. EBSCO•Jan Luprich •jluprich@ebscohost.com•EBSCOhost
  6. 6. eReading•Martin Lipert •martin.lipert@ereading.cz•eReading
  7. 7. Fraus•Pavel Vlach •vlach@fraus.cz•Fraus
  8. 8. Kosmas•Hana Žáková •hana.zakova@kosmas.cz•Kosmas
  9. 9. LSE•Jindřich Vobora •jvobora@lse.cz•3M Cloud Library
  10. 10. Rozkotová•František Rozkot •frozkot@rozkotova.com•Rozkotová
  11. 11. Wooky•Aleš Vítek •ales.vitek@wooky.cz•Wooky

×