Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Internette isinizi buyutmeniz icin 5 neden

1,051 views

Published on

OpenAgenda İnteraktif Randevu Sistemi kullanarak hizmet işletmenizi büyütmek, daha fazla müşteriye ulaşmak elinizde. İşte size OpenAgenda'yı kullanmak için 5 Neden!

Published in: Business
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Internette isinizi buyutmeniz icin 5 neden

 1. 1. İŞİMİ NASILBÜYÜTÜRÜMdiye soranlara,OPENAGENDA’DAN BEŞ NEDEN!
 2. 2. Hizmet sektöründe bir işletmeniz mi var?İşinizi büyütmekle ilgileniyorsanız hemen tıklayın,iletişim bilgilerinizi verin, sizi arayalım. Zamankaybetmeden işinizi büyütmeye başlayın. Başla! Beni Hemen Arayın!
 3. 3. Daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?Okumaya devam edin ve OpenAgenda kullanmayahemen başlamanız size 5 neden sunalım.
 4. 4. OpenAgenda hayatı kolaylaştırsın!Müşterileriniz, OpenAgendarandevu formunu internetüzerinden doldurarak birkaçdakikada sizden randevualabilsin. Hem sizin hemmüşterilerinizin hayatınakolaylık gelsin.
 5. 5. OpenAgenda hayatı kolaylaştırsın!Randevu almak isteyenmüşterileriniz/hastalarınıztelefonun diğer ucunda sırabeklemesin. OpenAgendagünün en yoğun saatinde biletüm müşterilerinize kesintisizhizmet versin.
 6. 6. OpenAgenda masraflarınızıazaltsın! Randevu saatlerinizi ayarlamak için yapılan uzun telefon konuşmaları, ajandalar dolusu notlar, dosya masrafları ve ekstra personel ihtiyacınız artık olmasın. Personeliniz zamanını en verimli şekilde kullansın. Gününüzü planlarken en düşük maliyeti size OpenAgenda sağlasın.
 7. 7. OpenAgenda kazancınızı artırsın!OpenAgenda 7/24 sizin için çalışarak mesai saatleridışında da randevularınızı kabul etsin. Google reklamlarınızı yöneterek potansiyel müşterilerinizden anında randevu toplasın, facebook ve diğer sosyal mecralarda üzerinden size yeni müşteriler kazandırsın.
 8. 8. OpenAgenda sizi zirveye taşısın!OpenAgenda’nın gelişmiş teknolojisi sektördekiprestijinizi artırırken, kolay kullanımı potansiyelmüşterilerinizi birçok farklı kanal üzerinden, 7/24 sizeyönlendirsin. Rakiplerinizden bir adım önde olmanızısağlasın.
 9. 9. OpenAgenda müşteri memnuniyetinizi artırsın!OpenAgenda, randevu almaaşamasında yaşanabilen yanlışanlaşılmalara son versin. Kendisaat ve tarihini kendisi belirleyenmüşterileriniz, hakkınızdaki görüş ve isteklerini de tek butonsayesinde sisteme göndersin. Size sadece müşterilerinizinbeklentilerine en kısa sürede cevap vermek kalsın.
 10. 10. OpenAgenda nedir?Hizmet sektörü işletmelerinin internetikullanarak yeni müşterilere ulaşmasını, randevualmasını, işlerini büyütmelerini ve günleriniplanlamalarını sağlayan bir yazılımdır.
 11. 11. Siz de bir an önce OpenAgenda ile işinizibüyütmek istiyorsanız: Başla! Beni Hemen Arayın!
 12. 12. Hala ikna olmadıysanız;Okumaya devam edin ve OpenAgenda ile işlerinibüyüten müşterilerimizden bazılarının yorumlarına gözatın...
 13. 13. Kayıtlı hasta sayımızı arttırmak için pek çok şeydenedik. Ama muhitimizdeki hastalara en kolayinternette hedefli reklamlar ile ulaştık. Aile Hekimi Serhat Atmaca Beylerbeyi Dr. H. C. Lokman Hekim ASM 02.01.22012
 14. 14. OpenAgenda müşteri hizmetleri sürekli bize yeniöneriler sunarak, randevu sistemi ve reklamlarlailgili geri bildirimler paylaşarak daha fazla hastayaulaşmamız için çalışıyor. Bu katkıları içinOpenAgenda’ya, özellikle de müşteri hizmetlerineçok teşekkür ederim. Klinik Psikolog Tuğçe Peker Darcan Tuğçe Peker Darcan Kliniği 13.11.2011
 15. 15. OpenAgenda’yı hemen arayın, internette işinizibüyütmeye başlayın.www.OpenAgenda.com0212 213 21 61

×