Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Eко проект євроклубу «Mеридіан» нвк№13 "REDUCE!REUSE!RECYCLE"

124 views

Published on

У рамках проекту«Reduce!Reuse!Recycle!» учасниками євроклубу «Меридіан» та учнями НВК№13 було проведено низку заходів, метою яких було проінформувати учнів про важливість збереження навколишнього середовища та енергозбереження.

Published in: Environment
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Eко проект євроклубу «Mеридіан» нвк№13 "REDUCE!REUSE!RECYCLE"

  1. 1. «Reduce!Reuse! Recycle!» *
  2. 2. У рамках проекту«Reduce!Reuse! Recycle!» учасниками євроклубу «Меридіан» та учнями НВК№13 було проведено низку заходів, метою яких було проінформувати учнів про важливість збереження навколишнього середовища та енергозбереження.
  3. 3. *Було проведено загальношкільну лінійку присвячену питанню захисту навколишнього середовища та питанню енергозбереження «Ресурси зберігаємо – природу оберігаємо!» Учасники Євроклубу «Меридіан» підготували матеріал під слоганом «REDUCE!REUSE!RECYCLE!» для того щоб привернути увагу учнів до проблем використання енергії, економії енергії і енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, мотивувати учнів зберігати та економити енергетичні ресурси, стимулювати інтерес до наукових досліджень і практичного застосування знань, отриманих в школі.
  4. 4. *Також учасниками євроклубу було розроблено «Пам’ятку для заощадження електроенергії газу та тепла »
  5. 5. *У НВК№13 вже другий рік працює пункт збору використаних батарейок і учасниками євроклубу та учасниками краєзнавчого гуртка була створена та розповсюджена на території мікрорайону листівка з метою поширення даної інформації
  6. 6. *В рамках місячника екології учнями НВК№13 були розроблені стенди зі стінівками
  7. 7. *

×