Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Презентація "Репродуктивне здоров’я сучасних підлітків"

495 views

Published on

Презентація учня 9 класу по "Основам здоров'я"

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Презентація "Репродуктивне здоров’я сучасних підлітків"

  1. 1. РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ’Я СУЧАСНИХ ПІДЛІТКІВ Прізвище І.Б. 9-А клас
  2. 2. •Репродуктивне здоров'я - це можливість зачати, виносити і народити здорову дитину. Його збереження - завдання і жінки, і чоловіка. Кожна вагітність повинна бути бажаною, а батьки майбутньої дитини - здоровими.
  3. 3. • За останні роки народжуваність в Україні зменшилась майже на 40%. Близько 85% вагітних жінок хворі на різні грибкові й вірусні захворювання статевої системи. І, як наслідок, на 100 новонароджених тільки 5-7 дітей є здоровими; кожне третє немовля має певні генетичні вади, а кожна 17 дитина народжується психічно неповноцінною.
  4. 4. • Унаслідок зниження народжуваності спостерігається зменшення кількості підлітків віком 15-17 років, які складають репродуктивний потенціал нашої країни. Саме ці юнаки й дівчата в найближчий час будуть визначати приріст населення. Але у багатьох із них відзначається затримка статевого розвитку.
  5. 5. Висновки: • Для покращення стану здоров’я в першу чергу необхідно виховати в підлітків і молоді культуру статевої поведінки, формувати здоровий спосіб життя. Насамперед саме в сім ’ї у дитини формується позитивна чи негативна мотивація стосовно збереження і зміцнення свого здоров’я, ведення здорового способу життя. А в підлітковому віці ставлення до свого здоров’я набуває особливого значення.
  6. 6. Тварина Дякую за увагу

×