Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Учениці 9-А класу
Прізвище І.Б.
Поняття репродуктивного
здоров’я
Репродуктивне здоров’я – це здатність чоловіка або
жінки протягом плідного віку народжува...
 неосвіченість
 погане виховання
 міфи і стереотипи, які існують у
молодіжному середовищі
 негативний приклад (друзі,
...
Загальмовує кору
головного мозку, і
вчинки та дії людини
стають
неконтрольовані
П’яна людина
переоцінює свої
можливості
Ал...
Раннє статеве життя загрожує інфекціями, що передаються
статевим шляхом (ІПСШ).
Серед них – гонорея, трихомоноз, сифіліс, ...
Репродуктивне здоров’я молоді
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Репродуктивне здоров’я молоді

683 views

Published on

Презентеція учениці 9 класу по "Основи здоров'я"

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Репродуктивне здоров’я молоді

  1. 1. Учениці 9-А класу Прізвище І.Б.
  2. 2. Поняття репродуктивного здоров’я Репродуктивне здоров’я – це здатність чоловіка або жінки протягом плідного віку народжувати здорових дітей. Воно означає не лише сформованість репродуктивної системи організму і відсутність порушень у її функціонуванні, а й психологічне та соціальне благополуччя людини. Репродуктивне здоров'я залежить від якості доступних у державі медичних послуг, профілактичної освіти, пропаганди здорового способу життя у засобах масової інформації.
  3. 3.  неосвіченість  погане виховання  міфи і стереотипи, які існують у молодіжному середовищі  негативний приклад (друзі, ЗМІ)  спадкові і генетичні захворюван ня  ВІЛ/ІПСШ  вживання психоактивних речовин  травми і захворювання статевих органів  профілактична освіта  Хороша родина  розвинені навички критичного мислення і протидії соціальному тиску  здоровий спосіб життя  дошлюбна цнотливість  гігієна статевих органів  вільний доступ до медичних і психологічних консультацій  регулярний медичний огляд (кожні 8–12 місяців) Вплив ЗМІ на репродуктивне здоров'я людини є вагомим, однак не вирішальним. Адже від нас самих залежить, які журнали гортати, які книжки читати і які фільми дивитися. Кожен може навчитися захищати життя і здоров'я своє та майбутніх дітей. Ознайомтеся з чинниками впливу на репродуктивне здоров'я підлітків.
  4. 4. Загальмовує кору головного мозку, і вчинки та дії людини стають неконтрольовані П’яна людина переоцінює свої можливості Алкоголізм-велике соціальне лихо, більшість злочинів скоєно у стані сп’яніння При викурюванні однієї цигарки знижується сприйняття інформації на 20%, порушується реакція мислення на 25% Нікотин- препарат, що входить до складу цигарок, одна з найбільш сильних отрут, що діє на центральну нервову систему Отруєння тютюном призводить до розвитку різних хвороб Речовини, які призводять до стану заціпеніння, отупіння і запаморочення У 50% наркоманів- зниження пам’яті та інтелекту У світі 1 мільярд людей- наркомани “Біла смерть” шороку забирає життя півмільйона людей
  5. 5. Раннє статеве життя загрожує інфекціями, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Серед них – гонорея, трихомоноз, сифіліс, хламідіоз, генітальний герпес, вірус папіломи людини, а також гепатити В і С та ВІЛ. Існує близько 40 видів ІПСШ. Деякі з них (гонорея, хламідіоз) за вчасного виявлення піддаються лікуванню, однак буває, що захворювання протікає безсимптомно і негативно позначається на репродуктивному здоров'ї. Інші можуть залишатися в організмі на все життя (геніталь- ний герпес, вірус папіломи людини, гепатити В і С). Особливо небезпечною є ВІЛ-інфекція, адже її безсимптомний період іноді триває понад 10 років. Ризики інфікування ВІЛ статевим шляхом дуже високі (особливо для молодих дівчат).

×