Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

1954 1

1,356 views

Published on

батькам

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

1954 1

 1. 1. Десять ключів до оптимістичного життя
 2. 2. Ключ 1.  Найпростішим і разом з тим дуже приємним способом продовжити своє життя, є посмішка і сміх.  Вчені довели, що людина, яка щиро сміється або посміхається - молодіє. 
 3. 3. Ключ 2.  Шукайте для себе таку роботу, яка буде приносити вам справжнє задоволення.  Якщо прислухатися до запевнень французів, то ніщо так не молодить людину, як улюблена і цікава робота.  Загалом, «еліксир молодості по-французьки дуже простий: улюблена робота. 
 4. 4. Ключ 3. А гарний настрій — це найкращі ліки від усіх труднощів, адже часом для того щоб змінити якусь ситуацію досить просто змінити своє ставлення до неї.
 5. 5. Ключ 4.  Налаштовуйтеся на позитив.  Останнім часом, нарешті, стали багато говорити про те, як важливий для людини оптимістичний погляд на світ. 
 6. 6. Ключ 5.  Пам’ятайте слова, які кожен,напевно, чув у дитинстві: «Рух — життя!»?  Так от, справедливість цього «лозунгу» нітрохи не була оскаржена з плином часу.  Медики досі в один голос твердять, що фізична активність — це запорука довголіття та здоров’я людини.
 7. 7. Ключ 6. Жити оптимістично! Оптиміст – це не той, хто завжди ходить з посмішкою, яка приховує похмурі думки. Це людина з позитивним ставленням до життя,
 8. 8. Ключ 7. Візьміть за правило доставляти собі радість.  Дуже важливо час від часу балувати себе різними приємними дрібницями.  Радість — це те почуття, яке просто необхідно кожній людині. 
 9. 9. Ключ 8. Небезпечної лікарі вважають і звичку стримувати свої емоції.  Згідно з дослідженнями лікарів, практично шістдесят чотири відсотки хворих на рак людей мали звичку придушувати в собі гнів, а не вихлюпувати його, коли це було необхідно.
 10. 10. Ключ 9.  Не давайте мозку лінуватися.  Фахівці давно помітили, що люди, які не навантажують свій мозок роботою, більше схильні до вікових захворюванням мозку і порушень в його роботі.  Нерідко оптимізм – всього лише ще один прояв лінощів думки (Едуард Ерріо).
 11. 11. Ключ 10.  Дуже важливо для кожної людини також любити.  Всі знають, що тільки людина єдина істота в нашому світі, яке може відчувати подібне почуття.  Так чому ж не скористатися цією здатністю власного серця?

×