Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК
ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК
Разом з ініціативою #КіноКраїна презентовано ресурс кращих місць для
зйомок в Україн...
ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК
22 вересня в рамках Міжнародного форуму KYIV MEDIA WEEK відбувся
Круглий стіл «Столи...
ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК
4-6 грудня вперше в Україні відбувся майстер-клас  відомої
американської кіношколи N...
ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК
Відновлено роботу Facebook-сторінки Асоціації як інструменту комунікації.
Кількість ...
ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК
Виготовлення та росповсюдження рекламних матеріалів на виставках:
World Travel Marke...
ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК
Робочий виїзд до Республіки Корея з метою налагодження українсько-
корейських віднос...
ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК
Сприяння процесу укладення Угоди про спільне виробництво фільмів і
співробітництво у...
ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК
Зустріч з послом Індії в Україні паном Маноджу Кумару Бхарти
(H.E. Mr. Manoj K. Bhar...
ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Звіт діяльності УКА за 2016 рік

72 views

Published on

Короткий звіт діяльності Української Кіноасоціації за 2016 рік

Published in: Government & Nonprofit
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Звіт діяльності УКА за 2016 рік

 1. 1. ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК
 2. 2. ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК Разом з ініціативою #КіноКраїна презентовано ресурс кращих місць для зйомок в Україні — location4film.com.ua. Ресурс доступно та наглядно показує всі красоти української землі кінематографістам.
 3. 3. ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК 22 вересня в рамках Міжнародного форуму KYIV MEDIA WEEK відбувся Круглий стіл «Столиця України — столиця кіно: нові можливості та перспективи кінематографічного Києва» за участю представників столичної влади та ключових гравців ринку кіновиробництва з метою створення Київської кінокомісії. Асоціація співпрацює з Львівською та Трускавецькою кінокомісіями. Зараз тривають переговори з КМДА щодо утворення Київської кінокомісії.
 4. 4. ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК 4-6 грудня вперше в Україні відбувся майстер-клас  відомої американської кіношколи New York Film Academy (NYFA), організований  FILM.UA Факультет  та  Українською Кіноасоціацією. Майстер-клас був представлений двома інтенсивами по сценарній майстерності та продюсуванню.
 5. 5. ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК Відновлено роботу Facebook-сторінки Асоціації як інструменту комунікації. Кількість уподобань сторінки на сьогодні: 1 112. Органічне охоплення публікацією: до 5 000 чоловік.
 6. 6. ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК Виготовлення та росповсюдження рекламних матеріалів на виставках: World Travel Market 2016 (Лондон) IBTM 2016 (Барселона) Travel Turkey Izmir (Ізмір) TT Warsaw (Варшава) Brussels travel Expo (Брюссель) Дні Києва за кордоном (Тель-Авів/Ізраїль) Новорічні заходи КМДА (Київ)
 7. 7. ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК Робочий виїзд до Республіки Корея з метою налагодження українсько- корейських відносин та аналізу можливостей співпраці. Направлено офіційний лист Міністерству культури України з ціллю посприяти веденню переговорів щодо можливості укладення Угоди про спільне виробництво фільмів і співробітництво у сфері кінематографії між Республікою Корея та Україною.
 8. 8. ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК Сприяння процесу укладення Угоди про спільне виробництво фільмів і співробітництво у сфері кінематографії між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади. Зокрема, участь у зустрічах та надання необхідної аналітичної інформації про стан ринку, його потреби та позиції представників кіноіндустрії Канади.
 9. 9. ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК Зустріч з послом Індії в Україні паном Маноджу Кумару Бхарти (H.E. Mr. Manoj K. Bharti) та главою місії паном GR Меену (Mr. G R Meena) щодо налагодження співпраці у сфері кіно.
 10. 10. ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2016 РІК

×