Co je ORM Designer

627 views

Published on

Published in: Technology
 • Be the first to comment

Co je ORM Designer

 1. 1. Co je ORM Designer a jak vám může pomoci?
 2. 2. Co je ORM Designer? ● Vizuální editor pro ORM frameworky. ● Umožňuje průběžnou úpravu modelů a následný export změn do souborů ORM schémat. ORM Designer šetří až 70% vašeho času
 3. 3. Přehled aplikace
 4. 4. Co ORM Designer exportuje? ● Entity, jejich vazby a všechny další vlastnosti jsou exportovány do definičních souborů. ● Exportované definice jsou standardizované a připravené k použití vaším frameworkem. ● Průběžný export umožňuje aktualizaci definičních souborů.
 5. 5. Které frameworky jsou podporovány? ORM frameworky: ● Doctrine ● Doctrine 2 ● Propel ● CakePHP MVC frameworky: ● Symfony ● Zend ● a všechny ostatní MVC frameworky Podporuje formáty XML, YML a anotace.
 6. 6. Co když projekt již existuje? ● Import umožňuje automatické převedení existujícího projektu do vizuálního modelu. ● Není třeba projekt znovu vytvářet v aplikaci. ● Rychlý a jednoduchý začátek práce na vašem projektu v ORM Designer.
 7. 7. Proč používat ORM Designer? ● ● ● ● ● Až čtyřnásobně urychluje práci s ORM. Nahrazuje manuální psaní definic. Odstraňuje chyby a překlepy. Usnadňuje práci s ORM objekty. Užitečný ve všech fázích projektu.
 8. 8. Jaké jsou další výhody? ● Vizuální model poskytuje vždy odpovídající dokumentaci k vašemu projektu. ● Snižuje nároky na ORM dovednosti a znalosti. ● Bezplatný prohlížeč modelů umožňuje sdílet projekt s kolegy a zákazníky.
 9. 9. Podporované operační systémy ● ● ● ● Windows XP, Vista, 7, 8 (32bit / 64bit) Mac OSX 10.7+ (64bit) Ubuntu 12.04+ (32bit / 64bit) Debian 6+ (32bit / 64bit)
 10. 10. www.orm-designer.com Sledujte nás na twitteru Pro dotazy ohledně nákupu prosím kontaktujte: martin.kulhavy@orm-designer.com Pro technické dotazy: martin.stradej@orm-designer.com

×