Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Report on the week of informatics at the municipal institution

332 views

Published on

Звіт про проведення тижня інформатики в комунальному закладі «Погребищенська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» 2019-2020 н.р.

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Report on the week of informatics at the municipal institution

  1. 1. Звіт про проведення тижня інформатики в комунальному закладі «Погребищенська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» 16.12.2019 – 20.12.2019 Відповідно до планів роботи відділу освіти Погребищенської РДА, районного методичного кабінету та плану роботи Погребищенської ЗОШ №2 на 2019-2020 н.р., з метою підвищення інтересу учнів до вивчення інформатики та якості знань з предмета, формування вмінь орієнтуватися в інформаційному просторі, обов'язковості, відповідальності, креативності, розвитку логічного мислення та фантазії, вироблення практичних умінь і навичок та розкриття потенціалу школярів, в період з 16.12.2019 по 20.12.2019 р. В Погребищенській ЗОШ №2 було проведено тиждень інформатики та інформаційних технологій. Задля інформування учнів щодо плану проведення тижня інформатики на дошці оголошень була розміщена карта тижня інформатики, та умови участі у запланованихконкурсах. Планзаходів присвячених тижню інформатики, можна знайти за адресою: http://nikolay.in.ua/kabinet/tizhden-informatiki/713-plan- provedennya-tizhnya-informatiki-v-pogrebishchenskij-zosh-2-2019-2020-n-r Задля мотивації пізнавальної діяльності учнів, їм були запропоновані паролі від точок доступу мережі WiFi закладу. Для отримання паролю, учням необхідно було відсканувати запропонований QR-код та знайти відповідь на вказане запитання. Всі запитання стосувались історії розвитку інформатики, а саме – були присвячені видатним постатям. У запитанні вказувались прізвище та основні досягнення видатної особи, паролем – являлась дата народження у форматі dd.mm.yyyy. Таким чином, протягом тижня учні отримували 5 вказівок для отримання паролю (кожного дня паролі змінювались). Знайти всі вказівки,
  2. 2. можна за адресою: http://nikolay.in.ua/kabinet/tizhden-informatiki/616- bezkoshtovnij-wi-fi Протягом тижня інформатики в школі було проведено гру-змагання «Ребуси для справжніх програмістів». За умовами гри учням необхідно було розгадати якомога більше ребусів зі шкільного курсу інформатики. Всі завдання були доступні онлайн, щоб отримати посилання на участь в конкурсі, учням достатньо відсканувати QR-код, розміщений на дошці оголошень та пройти за відповідною адресою. В конкурсі взяли участь 43 учні школи. Кращими знавцями ребусів виявились Яцьков Олександр (8А клас) та Янчук Костянтин (8Б клас). Також був проведений конкурс онлайн-кросвордів «Знавці інформатики», який мав ті ж умови, що і конкурс ребусів. Але у зв’язку з необхідністю використання ПК для його проходження, участь прийняли лише 12 учнів школи, з результатом у 89% найкращим знавцем кросвордів визначено Логвиненка Єгора. Протягом тижня учні 5-11 класів взяли участь у Всесвітній годині коду (hourofcode.com). За результатами години коду учням були виставлені оцінки відповідно до виконаних завдань (кращі результати продемонструвала учениця 5А класу Попюк Ольга)
  3. 3. Серед учнів 2-4 класів проводився конкурс малюнків на тему «Безпека в мережі». Результати конкурсу були оформлені у вигляді виставки.
  4. 4. Ще однією формою роботи було проведення квесту з інформатики «Пошук скарбів». За умовами квесту у приміщені школи було заховано 10 підказок у вигляді QR-кодів. Учням потрібно було їх відсканувати та виконати вказане завдання, після успішного виконання онлайн-завдання, вони отримували посилання на інтерактивний пазл в якому було заховано інформацію про місцезнаходження наступної підказки. Повністю виконали всі завдання, склали та заповнили карту маршруту і представили фотозвіт 4 учні школи, які були нагороджені невеликими смачними подарунками (Хоменко Денис, Ніколаєв Владислав, Величко Олександр та Верещака Дмитро). Окрім того, всі учні5-11 класів виконалиобов’язковезавдання – підготували невелике повідомлення на обрану тему. Це дало змогу отримати додаткову оцінку з предмету, а також нагадати цікаві відомості з історії інформатики. Завершився тиждень інформатики підведенням підсумків роботи, нагородженням найактивніших та виставленням оцінок. Всі матеріали, щодо проведення тижня інформатики, можна знайти на моєму сайті за адресою: http://nikolay.in.ua/kabinet/tizhden-informatiki Учитель інформатики Шайгородський М.О.

×