Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Computer science week 2019

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Звіт про проведення тижня інформатики в комунальному закладі
«Погребищенська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Погребищенської районно...
досягнення видатної особи, паролем – являлась дата народження у форматі
dd.mm.yyyy. Таким чином, протягом тижня учні отрим...
Серед учнів 2-4 класів проводився конкурс малюнків на тему «Безпека в мережі».
Результати конкурсу були оформлені у вигляд...
Advertisement

Check these out next

1 of 5 Ad
Advertisement

More Related Content

Slideshows for you (20)

Similar to Computer science week 2019 (20)

Advertisement

More from Nikolay Shaygorodskiy (20)

Recently uploaded (20)

Advertisement

Computer science week 2019

  1. 1. Звіт про проведення тижня інформатики в комунальному закладі «Погребищенська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» 10.12.2018 – 14.12.2018 Відповідно до планів роботи відділу освіти Погребищенської РДА, районного методичного кабінету та плану роботи Погребищенської ЗОШ №2 на 2018-2019 н.р., з метою підвищення інтересу учнів до вивчення інформатики та якості знань з предмета, формування вмінь орієнтуватися в інформаційному просторі, обов'язковості, відповідальності, креативності, розвитку логічного мислення та фантазії, вироблення практичних умінь і навичок та розкриття потенціалу школярів, в період з 10.12.2018 по 14.12.2018 р. В Погребищенській ЗОШ №2 було проведено тиждень інформатики та інформаційних технологій. Задля інформування учнів щодо плану проведення тижня інформатики на дошці оголошень була розміщена карта тижня інформатики, та умови участі у запланованих конкурсах. План заходів присвячених тижню інформатики, можна знайти за адресою: http://nikolay.in.ua/kabinet/tizhden-informatiki/713-plan- provedennya-tizhnya-informatiki-v-pogrebishchenskij-zosh-2-2018-2019-n-r Задля мотивації пізнавальної діяльності учнів, їм були запропоновані паролі від точок доступу мережі WiFi закладу. Для отримання паролю, учням необхідно було відсканувати запропонований QR-код та знайти відповідь на вказане запитання. Всі запитання стосувались історії розвитку інформатики, а саме – були присвячені видатним постатям. У запитанні вказувались прізвище та основні
  2. 2. досягнення видатної особи, паролем – являлась дата народження у форматі dd.mm.yyyy. Таким чином, протягом тижня учні отримували 5 вказівок для отримання паролю (кожного дня паролі змінювались). Знайти всі вказівки, можна за адресою: http://nikolay.in.ua/kabinet/tizhden-informatiki/616- bezkoshtovnij-wi-fi Протягом тижня інформатики в школі було проведено гру-змагання «Ребуси для справжніх програмістів». За умовами гри учням необхідно було розгадати якомога більше ребусів зі шкільного курсу інформатики. Всі завдання були доступні онлайн, щоб отримати посилання на участь в конкурсі, учням достатньо відсканувати QR-код, розміщений на дошці оголошень та пройти за відповідною адресою. В конкурсі взяли участь 43 учні школи. На жаль, більшість з них просто виконали реєстрацію і припинили розв’язування завдання. Також був проведений конкурс онлайн-кросвордів «Знавці інформатики», який мав ті ж умови, що і конкурс ребусів. Але у зв’язку з необхідністю використання ПК для його проходження, участь прийняли лише 12 учнів школи, результати робіт яких не дали можливості визначити переможця у зв’язку з низькими результатами. Протягом тижня учні 5-11 класів взяли участь у Всесвітній годині коду (code.org). За результатами години коду учням були виставлені оцінки відповідно до виконаних завдань (кращі результати продемонстрували Яцьков О., Тавровський А., Яцьков З., Шлапак А.)
  3. 3. Серед учнів 2-4 класів проводився конкурс малюнків на тему «Безпека в мережі». Результати конкурсу були оформлені у вигляді виставки. Ще однією формою роботи було проведення квесту з ніформатики «Пошук скарбів». За умовами квесту у приміщені школи було заховано 10 підказок у вигляді QR-кодів. Учням потрібно було їх відсканувати та виконати вказане завдання, після успішного виконання онлайн-завдання, вони отримували Посилання на інтерактивний пазл в якому було заховано інформацію про місцезнаходження наступної підказки. Повністю виконали всі завдання, склали та зоповнили карту маршруту і представили фотозвіт 4 учні школи, які були нагороджені невеликими смачними подарунками (Хоменко Денис, Ніколаєв Владислав, Величко Олександр та Верещака Дмитро).
  4. 4. Окрім того, всі учні 5-11 класів виконали обов’язкове завдання – підготували невелике повідомлення на обрану тему. Це дало змогу отримати додаткову оцінку з предмету, а також нагадати цікаві відомості з історії інформатики. 13.12.18 в кабінеті інформатики було проведено невеликий семінар для учителів школи на тему «Факт vs фейк». Метою даного заняття було ознайомлення вчителів з поняттям фейку та способів його розпізнати. Всі матеріали можна знайти за посиланням: http://school2pogre.vn.ua/index.php/759-fakt-vs-feik Завершився тиждень інформатики підведенням підсумків роботи, нагородженням найактивніших виставленням оцінок та оголошенням результатів участі учнів школи у Міжнародному конкурсі комп’ютерної грамотності «Бобер 2018». Всі матеріали, щодо проведення тижня інформатики, можна знайти на моєму сайті за адресою: http://nikolay.in.ua/kabinet/tizhden- informatiki Учитель інформатики Шайгородський М.О.

×