Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Урок №32 8 клас

125 views

Published on

Практична робота №10. «Упорядкування даних у таблицях. Автоматичні та розширені фільтри» Інструктаж з БЖД

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Урок №32 8 клас

  1. 1. Урок №32 8 клас 1 група ________________ 2 група ________________ 3 група ________________ Тема: Практична робота №10. «Упорядкування даних у таблицях. Автоматичні та розширені фільтри» Інструктаж з БЖД Мета: сформувати поняття: зведені таблиці; сформулювати: способи обчислення проміжних підсумків; повторити: матеріал про використання фільтрів, принципи консолідації; розвивати вміння і навички використання набутих знань на практиці, пам'ять, увагу; виховувати самостійність, наполегливість Тип уроку: Комбінований урок. Обладнання та наочність: дошка, комп'ютер, заготовка практичної роботи Хід уроку І. Організаційний етап. II. Перевірка домашнього завдання. III. Актуалізація опорних знань. IV. Мотивація навчальної діяльності Уявімо, що ви складаєте щомісячний звіт про операції, в якому кожен рахунок може зустрічатися багато разів. У кінці місяця потрібно упорядкувати ці дані та підсумувати їх за номером рахунку. Як це можна виконати? V. Виконання практичної роботи. Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил безпеки і санітарно-гігієнічних норм. 1. Відкрити електронну книгу «Практична робота №10» 2. На аркуші«Бібліотека» виконати обчислення середнього балу для кожної книги зі списку. 3. Впорядкуватисписок літератури за зростанням середнього балу та скопіюватина аркуш 2. Назвати аркуш «Рейтинг» 4. На аркушірейтинг, за допомогою умовного форматування,задати книгам, назва яких розпочинається з літери «М» блакитнийколір заливки та червоний колір тексту.
  2. 2. 2 5. Побудуватистовпчасту діаграму розподілу кількостіголосів для десяти перших позицій у рейтингу творів у аркуші3. Назвати аркуш «Діаграма». 6. Відсортувати всі книгиМиколи Гоголя, копію вибірки зберегти на аркуші 4. Назвати аркуш «Гоголь». 7. Відсортувати всі твори дев’ятнадцятого століття, копію вибірки зберегти на аркуші5. Назватиаркуш «19 століття». 8. Відсортувати всі твори, прізвища авторів яких починаються після буквиС та рік написання після 1920. Копію вибіркизберегти на аркуші6. Назвати аркуш «С 1920». 9. Продемонструватирезультатвиконання роботи учителеві, зберегти книгу під власним іменем. VІ. Підбиття підсумків уроку. 1. Що таке автофільтр? 2. Як виконати сортування таблиці за умовою? 3. Яким чином можна побудувати діаграму? 4. Що таке розширений фільтр? Як його використати? VІІ. Домашнє завдання. 1. Опрацювати матеріал підручника с. _______________

×