Successfully reported this slideshow.

Candida - leczenie za pomocą biorezonansu

403 views

Published on

Candia jest chorobą, która mam różnorodne obajwy. Wszystko zależy od tego, który narząd zaatakuje. Dlatego jest ją niezwykle trudno wykryć. Jednak istnieje sposób na szybie jej zdiagnozowanie, a mianowicie udanie się na badanie biorezonansowe. Oprócz diagnozy, dzięki tej metodzie można szybko wyleczyć tę chorobę.

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Candida - leczenie za pomocą biorezonansu

  1. 1. 1 Homo sapiens to gatunek człowieka, który żyje i funkcjonuje w obecnych czasach. Pojawił się on około 100 tysięcy lat temu. Różni się sporo od swych poprzedników. Człowieka naszych czasów charakteryzuje całkowicie wyprostowana postawa, mała głowa i poruszanie się na dwóch nogach. Mamy zdolność do abstrakcyjnego myślenia, okazywania uczuć i emocji, a także posiadamy wyobraźnię. To wszystko oddziela człowieka od innych zwierząt. Z biologicznego punktu widzenia, człowiek należy do ssaków naczelnych. Mimo tego, że można rzec, iż stoimy na wyższym poziomie rozwoju niż inne istoty żyjące na świecie, bardzo często spotykają nas podobne przypadki, zwłaszcza choroby. Jedną z nich jest candida. Poświęcimy tu trochę uwagi na temat jej objaw i metod leczenia, a więcej można zobaczyć na stronie internetowej: http://www.biorezonans- waw.pl/candida/. Zacznijmy od tego czym jest właściwie candida. Jej inną nazwą jest kandydoza i oznacza to chorobę odgrzybiczną, która jest wywoływana przez grzyby z rodziny drożdżaków, które również noszą nazwę candida. Podobno nosicielami tych grzybów jest większość społeczeństwa, jednak swą najgroźniejszą postać przyjmują rzadko. Z reguły w organizmie, który ma osłabioną odporność. Grzyby te początkowo rozwijają się w jelicie grubym i uszkadzają kosmki jelitowe, przez co jest zaburzony proces trawienia i wchłaniania do organizmu składników odżywczych. Potem zazwyczaj choroba zaczyna dotykać inne narządy i na końcu cały organizm. Wszystko przez złą dietę, która wpływa na rozmnażanie się tych grzybów. Polecam poczytać więcej na ten temat. Teraz może skupmy się na najczęstszych objawach, które towarzyszą rozwijającej się w organizmie kandydozie. Objawy te są różne w zależności od tego, który organ naszego organizmu zostanie zaatakowany prze tą chorobę. Mogą pojawić się jakieś nieprawidłowości neurologiczne, jak np.: wybuchowość, bezsenność, czy brak koncentracji. Oprócz tego zazwyczaj występują także
  2. 2. 2 dolegliwości związane z układem pokarmowym: bóle brzucha, biegunki. Można także zauważyć jakieś białe naloty na języku, czy zaburzenia w miesiączkowaniu. Gdy wiemy już czym mniej więcej jest candida i na czym polegają jej podstawowe objawy, warto skupić się teraz na tym, jak zdiagnozować i wyleczyć tę chorobę. Z reguły podstawowym działaniem w przypadku tej choroby jest wykonanie badań laboratoryjnych z posiewu kału i, jeśli dojdzie to wykrycia candidy, rozpoczyna się leczenie farmakologiczne. Jednak często badania te i leczenie są niezwykle długotrwałe i kosztowne. Warto więc zdecydować się na badanie biorezonansowe, które trwa 20 minut. Oprócz wykrywania, za pomocą tej metody można także pozbyć się tej choroby. Jest to sposób szybki i zdecydowanie tańszy. Wyżej zostały przytoczone podstawowe informacje na temat groźnej choroby odgrzybicznej jaką jest candida. Jest to jeszcze mało informacji, jednak nie ma tutaj na to miejsca, by wymienić ich więcej. Gdy tylko zauważysz w swoim organizmie podobne objawy, koniecznie skontaktuj się z lekarzem, gdyż nie należy tego bagatelizować. Zdrowie i życie mamy tylko jedno, więc warto o nie dbać.

×