Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Loyalty Programm for 1+1

239 views

Published on

Loyalty Programm for 1+1 TV channel

Published in: Marketing
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Loyalty Programm for 1+1

  1. 1. ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ILOVE.1PLUS1.UA ОПИС ТА МОЖЛИВОСТІ 1
  2. 2. ЗАДАЧА 2 Перетворити користувачів інтернет-сайту 1+1 в «лояльних клієнтів», для яких відвідування сайту і «спілкування» з каналом та іншими фанами є щоденною звичкою. Генерація реєстрацій та збір бази даних лояльних користувачів сайту 1+1.
  3. 3. ОПИС ПРОГРАМИ ilove.1plus1.ua — це онлайн-система, що дозволяє користувачам сайту 1plus1.ua отримувати винагороду за дії на сайті. 3 Основною винагородою є віртуальні бали, які користувач отримує за наступні дії: • захід на сайт • перегляд відео • запрошення друзів • коментарі та ін. • “чек-ін” у програмі Програма інтегрована у сайт 1plus1.ua, тобто усі дії, за які нараховуються бали виконуються безпосередньо на сайті, а система ilove є невід’ємною частиною сайту. Перегляд цього відео додасть тобі 5 балів у рейтингу ilove.1plus1.ua
  4. 4. СИСТЕМА МОТИВАЦІЇ 4 Зароблені бали можна витрачати на придбання сувенірів або заохочень з магазину. Більше балів — більше сувенірів можна придбати.
  5. 5. ВИДИ ЗАОХОЧЕНЬ 5 Знижки та безкоштовні місця на курси та тренінги у рамках школи Media and Production Екскурсії студією Запрошення на зйомки шоу, квитки на ефіри Автографи ведучих. Спільне фото з ведучим. Вечеря з ведучим. Вручення нагород глядацьких симпатій особисто ведучому від глядача. Запрошення глядача до ефіру “Сніданку з 1+1”.
  6. 6. ДЯКУЮ 6 Linkedin: https://www.linkedin.com/in/nazarpanchyshyn Fb: https://www.facebook.com/nazar.panchyshyn

×