Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

сімейні стосунки кірсанова анастасія

440 views

Published on

Сімейні стосунки Кірсанова Анастасія

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

сімейні стосунки кірсанова анастасія

 1. 1. Добропільська районна державна адміністрація Відділ освіти Ганнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. (VІІ районна дитяча – юнацька конференція) Підготувала: учениця 11 класу Кірсанова Анастасія Керівник: Лутицька Н.М. 2016 рік
 2. 2. Мета: дослідити, що сім'я - це ціла організація взаємовідносин між людьми, вона може приймати різноманітні форми та за відносини в сім’ї мають нести відповідальність дві сторони: чоловік і дружина. Суспільні зміни середини-кінця 20-го століття вплинули на багато аспектів буття сучасної людини. Але найсильніше вони відбилися на особистому житті, на ставленні до любові, до сім'ї, до шлюбу. Як би не банально це звучало в наші дні, але невпевненість, сумніви, а в гіршому випадку - цинічне споживацтво, з якими сучасні молоді люди дивляться на відносини між статями - це наочний продукт епохи. Саме тому, коли в сім'ї раптово починають різко погіршуватися відносини, чоловік і дружина не знають, як їх виправити, тому що з самого початку не знали основ правильної сімейного життя. Але ніколи не пізно дізнатися, як налагодити стосунки між чоловіком і дружиною. Опис цих благодійних основ, як правило, в стародавніх традиційних культурах займали особливе місце, їм навчали дівчаток і хлопчиків з юних років. У наш час ці знання доступні кожному, і той, хто дійсно бажає щастя і процвітання своїй родині - обов'язково зацікавиться мудрістю людства. У нашій доповіді ми розглянемо саме відносини між чоловіком та дружиною. Як саме в наш час відносяться до відносин в сім`ї. Саме тому ми досліджуємо питання з приводу відносин між чоловіком та дружиною.
 3. 3. Сім`я має фундаментальне значення як для індивіда, особистості, так і для суспільства. Сім'я — це така спільність людей, яка спирається на шлюбний союз, на родинні зв'язки, на різноманітні відносини між чоловіком і дружиною, батьками і дітьми, між самими дітьми, між іншими членами сім'ї, які живуть разом і спільно ведуть господарство. Спільність господарства, економічна об'єднаність, справді, є важливою складовою сім'ї. Але економічні інтереси і відносини не вичерпують усього багатства сімейних зв'язків і, наважимось стверджувати, в сучасних умовах у розвинутих країнах, коли чоловік і жінка досягають високого рівня економічної незалежності, економічні зв'язки перестають бути провідною стороною життя сім'ї, інакше не було б так багато розлучень. Добре відомі випадки, коли до шлюбу вступають люди, здатні самостійно забезпечити економічну сторону свого життя. Не тільки економічні зв'язки об'єднують людей у сім'ю, принаймні, не в першу чергу вони. Сім'я як одна з найважливіших форм організації життя людей.
 4. 4. Життя сім'ї, як дуже складні і різноманітні процеси або сторони життя людини та функції сім’ї. естетичні психологічні правові моральні економічні біологічні релігійні Життя сім'ї Життя сім'ї — це дуже складні і різноманітні процеси або сторони життя людини
 5. 5. ФУНКЦІЇ СІМ`Ї сім'я дає змогу створити найоптимальніші умови для відтворення людини сім'я дає змогу задовольнити значну частину фізичних і духовних потреб людини сім'я — це один із найвагоміших вимірів життя особи Сім'я — це не тільки суспільна, а й особистісна цінність. Без сім'ї, сімейного, родинного життя особа не може повною мірою реалізувати свою природу, особистісні якості і не може бути повною мірою щасливою.
 6. 6. Дослідження історичних форм розвитку сім'ї. груповий шлюб парний шлюб неупорядковані статеві стосунки Сім'я все більше перетворюється в інститут гармонійного поєднання чоловіка, жінки і їхніх дітей.
 7. 7. Відповідальність у загально сімейному плані. контроль Відпові дальність Сімейні правила Сімейні правила з переплутаною відповідальністю складаються за наступною схемою: відповідальність за процес виконання якогось діла лежить на одній людині, а проконтролювати и оцінити результати цієї праці повинен хтось інший.
 8. 8. Експеримент. Об'єктом дослідження: є чоловіки та жінки. Предметом дослідження: є взаємовідносини в сім ї .ˈ Методи дослідження: опитано 20 чоловіків та 20 жінок у віці від 35- 65 років, з відносно великим сімейним стажем. Використані методики: тест.
 9. 9. Висновки.  Сім’я – це ціла організація взаємовідносин між людьми, вона може приймати різноманітні форми. Якість форм буде залежати від представництва, від тих складаючих частин, які будуть населяти ця державу. Звідси і проблеми щодо степені їх вирішення різні. За відносини в сім’ї мають нести відповідальність дві сторони: чоловік і дружина.  Відносини між чоловіком і дружиною можуть складатися по- різному.  Але кожен з подружжя повинен пам'ятати про істини, які завжди залишаться незмінними і допоможуть зберегти шлюб. Вони полягають у підтримці, повазі, умінні вислухати і готовності допомогти у важку хвилину. Якщо хоча б половина сучасних пар забуде про власну вигоду і егоїзмі, то число розлучень помітно скоротиться.
 10. 10. Список літератури 1. Скогарев А. П. Семейные узы... С. 93. 2. Мещерская Е. Н. Психология семейных отношений... С. 101-102. 3. The New family in our generation... P. 113. 4. Бычков В. В. Эстетика отношений С. 146, 1969. 5. Кузнецова Т. И. "Взаимоотношения в семье. Отцы и дети" М., 1981. С. 158.

×