Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

особистісний саморозвиток новіцька єлизавета

405 views

Published on

Особистісний розвиток Новіцька Єлизавета

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

особистісний саморозвиток новіцька єлизавета

 1. 1. ДОБРОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗОЛОТОКОЛОДЯЗЯНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ Коротко про головне… «Особистісний розвиток» (VІІ районна дитячо-юнацька конференція) Підготувала: учениця 8 класу Новіцька Єлизавета Керівник: п/психолог Солоп Оксана Володимирівна 2016 рік
 2. 2. Особистісний розвиток – це процес досить складний і тривалий. Для того щоб домогтися успіху необхідно постійно розвиватися і приділяти самому собі багато часу. Люди все частіше задаються питаннями про розвиток себе, своїх навичок і особистісних якостей. Особистісний розвиток є одним з найважливіших процесів у житті людини.
 3. 3. Розвиток особистісних якостей необхідно починати з виявлення власних достоїнств і недоліків. Період часу, необхідний для розвитку, у кожного буде різним. Деякі люди, особливо захоплені цим процесом, удосконалюються протягом усього життя. Це допомагає досягти успіху і гармонії.
 4. 4. Особистісний розвиток може бути неможливий якщо:  Страхи і сумніви  Відсутність мети  Відсутність планування  Відсутність дій  Думка оточуючих  Відсутність наполегливості  Відсутність наставника  Оточення  Недостатній рівень знань  Невміння абстрагуватися
 5. 5. Є спрямованість особистості, а є спрямованість особистісного розвитку: це різні речі. Спрямованість особистісного зростання - напрямок розвитку людини у відповідності з його природними задатками. Завжди важко відрізнити, що у розвитку людини від її біологічної природи, а що формується в результаті соціальних впливів.
 6. 6. Питання анкети 1.Що означає для вас особистісний розвиток? 2.Які факторі впливають на розвиток особистості? 3.Як ви вважаєте, коли саме розпочався ваш особистісний розвиток? 4.Як саме людина може досягти особистісного розвитку? 5.Для чого потрібен особистісний розвиток?
 7. 7. Дійшли такого висновку: основний показник рівня розвитку особистості - розвиненість авторської позиції, здатність людини самій визначати своє життя, жити самостійно і бути сильніше обставин. Конкретні показники рівня розвитку особистості - розвиток інтелекту, володіння емоціями та здатність володіти собою, розвиток ініціативи та відповідальності, рівень культури, піднесення мотивів і багато іншого.
 8. 8. Чим вище рівень соціального і духовного розвитку особистості, тим більш яскраво і рельєфно сформовано і виражено її «Я» життєвою цінністю якої виступає прагнення «бути особистістю». І потреба, і здатність «бути особистістю» у особистості мають духовну і громадянську спрямованість.
 9. 9. Особистісна зрілість виступає як перехід до самодетермінації і проявляється у здатності індивіда жити через своє «Я», тобто через свій життєвий вибір і відповідальність за нього. У ролі універсальних ресурсів розвитку особистості виступають:  ЧАС  ІНФОРМАЦІЯ  КРЕАТИВНІСТЬ
 10. 10. Дякую за увагу!!!

×