Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

ємець віра шилівська зош і іііст.(1)

108 views

Published on

Ємець Віра Шилівська ЗОШ І-ІІІ ст

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

ємець віра шилівська зош і іііст.(1)

 1. 1. Я ПОСМІХАЮСЬ… РУХ ПРОТИ ТЕЧІЇ МАЄ СТАТИ СПОСОБОМ ЖИТТЯ: ТЕ, ЩО ГІДНЕ ПРИЗУ, ЗАВЖДИ ВАРТЕ, ЩОБ ЗА ЦЕ БОРОЛИСЯ. Шилівська ЗОШ I – III ступенів Виконала Ємець Віра, учениця 11 класу
 2. 2. Зараз я живу в глухому, безбарвному світі, але існують такі кольори, фарби, які допоможуть мені на моєму шляху ствердити, втілити мої мрії. Я не маю багато друзів, не всі мої мрії реалізуються, я часто стикаюсь із проблемами (особливо в останній час), але я справляюсь із цим.
 3. 3. Моя справжня мета в житті - це бути настільки успішною і незалежною людиною, щоб у мене завжди була можливість балувати себе і свою сім'ю, і ще робити те, що я люблю, і бути там, де я захочу.
 4. 4. Я - куплю собі велосипед; - відвідаю місця з гарних фотографій і стану іх частиною; - житиму в маленькому будинку із великими вікнами; - заведу величезного собаку ; - матиму велику домашню бібліотеку; - стану людиною, про яку пишуть пісні; - буду чиїмось ліпшим другом.
 5. 5. Але, щоб всі мої мрії здійснились, треба Полюбити себе Я прекрасна людина, немає жодної мрії, якої я не здійсню; Працювати Але мені треба приділяти увагу по-справжньому важливим речам; Вміти розподіляти свій час правильно.
 6. 6. Навіть незначні, на перший погляд, дії можуть стати головними до виконання мрії. Спробую проілюструвати свою велику мрію Це допоможе мені замислитись над тим, чого я справді прагну; Приділятиму більше часу своєму хобі; Не зациклюватимусь на тому , що скажуть люди.
 7. 7. Ван Гог, безумовно, неперевершений художник всіх часів, сказав : «Великі справи не робляться імпульсивно, вони створюються за допомогою маленьких справ, зібраних разом»
 8. 8. Розпочинати крокувати сходинками до своєї мрії треба прямо зараз. Найкращий час – Сьогодні!
 9. 9. Але на прикладі багатьох успішних людей можна зрозуміти: щоб досягти вершини, потрібно відмовитися від багатьох речей нашого життя. Моє послання собі у майбутнє : «Будь готова відмовлятись». Я буду продовжувати жити за девізом : «Одного разу все це зникне.Так що посміхнися, зроби все блискуче.»
 10. 10. • Через 7-10 років в мене будуть зовсім інші мрії, але до того часу я сподіваюсь здійснити ті, які я маю зараз. І після всіх подорожей і пошуків себе я повернусь додому.
 11. 11. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ А це мій кіт

×