Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

"БібліоКре@тив-2016". Звіт бібліотек Миколаївщини

379 views

Published on

До звіту бібліотек Миколаївської області про реалізацію новацій, "придбаних" на Міжрегіональному ярмарку інноваційних ідей "БібліоКре@тив-2015" (м. Миколаїв).

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

"БібліоКре@тив-2016". Звіт бібліотек Миколаївщини

 1. 1. • Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.О. Лягіна • чотири районні бібліотеки для дітей • Бібліотека ВП «Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв» • Науково-педагогічна бібліотека м. Миколаєва • дві ЗОШ м. Миколаєва (№1, №54)
 2. 2. 1. «Казкові миші – не для тиші» Бібліографічна іграшка 2. «Читання без обмежень» Літературна роумінг-гра 3. «Міні-музей цікавих речей» 4. «Читай-комп@нія» Створення власної бібліотечної газети 5. «Бібліо-експерти» 6. "Бібліотечна рекламна агенція" 7. "SOS у морі Інтернету" (нетикет-дартс) Бібліотечний медіаурок (5 клас) 8. "Веб-агенція СБІ (Служба безпеки в Інтернеті)" Бібліотечний медіаурок (4 клас)
 3. 3. Бібліографічна іграшка
 4. 4. Фахівці Миколаївської ОДБ створили експозицію з найпопулярніших іграшок 20 століття
 5. 5. Районна бібліотека для дітей Новобузької ЦБС (Миколаївська обл.)
 6. 6. Районна бібліотека для дітей Кривоозерської ЦБС (Миколаївська обл.) Випуск №1
 7. 7. Обласна бібліотека для дітей
 8. 8. Районна бібліотека для дітей Новобузької ЦБС (Миколаївська обл.)
 9. 9. У співпраці зі школою та батьками бібліотекарі районної бібліотеки для дітей Новобузької ЦБС (Миколаївська обл.) показали виставу «Українська родина – це Україна»
 10. 10. (нетикет-дартс) Бібліотечний медіаурок (5 клас) (Служба безпеки в Інтернеті)" Бібліотечний медіаурок (4 клас)
 11. 11. 1. Акція 2015 секунд казкового читання 2. Чемпіонат з читання вголос «Читай як я! Читай краще мене!» 3. "Пройди світ разом з бібліотекою"
 12. 12. Дитяча бібліотека КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» Братська районна бібліотека для дітей
 13. 13. Реалізували 6 бібліотек для дітей Миколаївської області Веселинівська РДБ Єланецька РДБ Новоодеська РДБ Миколаївська РДБ
 14. 14. Братська районна бібліотека для дітей Новобузька районна бібліотека для дітей
 15. 15. 1. Театралізована книжкова виставка «Задумайся над словом «війна»» 2. Слайд-спектакль «Українкою я народилася»
 16. 16. Театралізована книжкова виставка «Задумайся над словом «війна»»
 17. 17. 1. «12 книг – 12 місяців» 2. «Шоу МЯУ Goes On»
 18. 18. Мальвіна Катруся Матвєєва«Лісова Мавка» Бібліотекар Яремчук Т.С.
 19. 19. Обласна бібліотека для дітей Бібло-квест «Кошачий мейнстрім» Гра-конкурс «Міс Кіс- Кіс та містер Мяу» Виставка-інсталяція «Муркотливі пухнастики» Театралізований огляд книг «Неймовірні котячі історії або … КОТОВАСІЯ»
 20. 20. Майстер-клас
 21. 21. Виставка – інсталяція “ Муркотливі пухнастики ” Дитяча творчість на фліпчарті: Малюнки, поробки, відгуки на книги про котів, фото-колаж “Я + котик = ДРУЖБА”
 22. 22. Ми вдячні колегам за цікаві ідеї, які ми втілили в практику нашої обласної бібліотеки для дітей та районних бібліотек для дітей, розвинули та адаптували їх до своїх умов. Дякуємо за увагу!

×